Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 16.05.2022
Sieviešu vienspēles U17
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 31.12.2022 21-10-10-LCPN/8/760| |21-06-16-LVSK/4/756| |22-03-26-BWFJ/16/750
22-02-06-LCPN/10/730| |22-03-04-LCBJ/2/470| |22-02-27-FORZ/2/470
21-09-04-KNAC/5/451| |21-10-03-LCBJ/5/451| |21-09-26-LCBJ/4/420
20-02-02-LVCP/17/396
5654
2 Elza ZITĀNE RSP/RBS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/10/730| |21-10-10-LCPN/10/730| |22-03-04-LCBJ/1/599
22-03-26-TALS/1/500| |21-09-04-KNAC/3/484| |22-05-08-LCBJ/3/484
22-04-10-ZVBK/2/470| |21-10-03-LCBJ/1/450| |21-09-26-LCBJ/5/410
20-02-02-LVCP/19/384
5241
3 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/16/670| |21-10-10-LCPN/16/670| |22-05-08-LCBJ/1/450
22-03-04-LCBJ/3/440| |22-04-10-ZVBK/5/410| |22-02-27-FORZ/6/400
21-10-03-LCBJ/3/396| |21-09-26-LCBJ/10/365| |21-07-31-EU17/32/360
21-12-19-FORZ/1/350
4511
4 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 21-10-10-LCPN/10/730| |22-02-06-LCPN/15/680| |22-05-08-LCBJ/2/423
22-02-27-FORZ/6/400| |21-09-26-LCBJ/9/370| |21-10-03-LCBJ/6/360
20-07-04-LABL/2/329| |21-07-31-EU17/64/300| |22-02-20-BALT/1/300
20-09-19-LABL/2/296
4188
5 Nikola MUĶIELE Siguldas BK/SSS 07.02.2023 22-02-06-LCPN/14/690| |21-10-10-LCPN/14/690| |22-05-14-TALS/2/470
22-05-08-LCBJ/7/429| |21-10-03-LCBJ/2/423| |21-09-26-LCBJ/17/330
20-08-08-LABL/3/308| |21-12-28-BALT/10/292| |20-09-27-LCBJ/3/277
20-07-04-LABL/7/273
4182
6 Žanete GRINIECE BIK Liepāja 28.12.2022 22-02-06-LCPN/17/660| |22-04-03-LCBJ/9/444| |22-03-26-TALS/3/440
22-05-14-TALS/4/420| |22-05-08-LCBJ/9/407| |21-10-03-LCBJ/13/385
21-09-26-LCBJ/16/335| |22-03-05-LIEP/2/329| |20-0912-EU17/16/315
21-09-11-LACB/4/294
4029
7 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/12/921| |22-05-08-LCBJ/3/396| |21-12-28-BALT/6/370
21-10-03-LCBJ/5/369| |21-09-26-LCBJ/1/350| |19-05-25-KURZ/6/288
21-11-14-BALT/2/282| |21-12-12-BALT/12/249| |20-01-18-TALS/11/238
19-12-21-RIGA/11/238
3701
8 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/1/500| |22-05-14-TALS/3/481| |22-03-26-TALS/5/410
22-05-08-LCBJ/4/378| |22-01-29-TALS/2/353| |22-02-20-OLAI/1/350
21-10-03-LCBJ/11/324| |22-03-05-LIEP/3/308| |21-09-26-LCBJ/4/294
21-09-11-LACB/5/287
3685
9 Loreta BOKA Dārta/Daugmale 28.02.2023 22-05-08-LCBJ/6/505| |22-03-04-LCBJ/4/420| |21-09-26-LCBJ/12/355
22-02-27-FORZ/2/329| |21-12-19-FORZ/3/308| |21-12-28-BALT/10/292
20-08-08-LABL/6/280| |21-09-11-LACB/7/273| |21-11-14-BALT/16/268
20-09-27-LCBJ/4/265
3295
10 Aurora LAIZĀNE Ventspils BK V16 31.12.2022 22-03-26-TALS/6/403| |22-05-14-TALS/6/400| |22-02-27-FORZ/9/354
22-05-08-LCBJ/7/351| |22-03-04-LCBJ/14/345| |21-10-03-LCBJ/13/315
22-03-05-LIEP/6/306| |22-01-29-TALS/5/287| |21-09-11-LACB/9/259
21-09-26-LCBJ/9/259
3279
11 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2022 22-05-14-TALS/5/419| |22-03-26-TALS/8/380| |22-05-08-LCBJ/5/369
22-03-04-LCBJ/12/355| |22-02-20-OLAI/3/308| |22-03-05-LIEP/4/308
22-01-29-TALS/4/294| |21-09-26-LCBJ/7/273| |21-09-11-LACB/11/252
21-12-28-BALT/11/252
3210
12 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/5/412| |22-05-14-TALS/7/390| |21-10-03-LCBJ/4/378
22-05-08-LCBJ/8/342| |21-09-26-LCBJ/2/329| |20-08-08-LABL/9/259
21-12-28-BALT/9/259| |21-12-12-BALT/4/252| |20-07-04-LABL/11/252
20-09-19-LABL/9/233
3106
13 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/6/400| |22-05-08-LCBJ/11/396| |21-10-03-LCBJ/12/391
21-09-26-LCBJ/14/345| |20-08-08-LABL/4/294| |20-09-27-LCBJ/6/252
20-09-19-LABL/6/252| |19-10-26-RIGA/9/244| |20-02-22-RIGA/11/238
19-12-21-RIGA/12/235
3047
14 Līna LEIMANE RSP/RBS 31.12.2022 22-03-26-TALS/4/422| |22-03-04-LCBJ/9/370| |22-01-29-TALS/1/350
21-09-26-LCBJ/15/340| |21-10-03-LCBJ/9/333| |21-12-19-FORZ/4/294
21-11-14-BALT/16/235| |20-09-27-LCBJ/9/233| |19-12-14-TK-2/3/211
21-12-12-BALT/24/207
2995
15 Marta Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 31.12.2022 21-12-19-FORZ/2/525| |22-05-08-LCBJ/10/422| |21-09-26-LCBJ/18/325
22-02-27-FORZ/5/287| |20-09-27-LCBJ/5/258| |20-10-10-RIGA/10/255
20-02-22-RIGA/12/235| |20-01-18-TALS/12/235| |19-12-01-LC19/18/215
19-10-13-LC15/20/170
2928
16 Estere BUKA Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/8/418| |22-02-27-FORZ/1/402| |21-10-03-LCBJ/7/351
21-09-11-LACB/3/308| |22-01-29-TALS/3/308| |20-03-08-ALOJ/6/264
20-09-27-LCBJ/7/246| |19-05-25-KURZ/17/238| |20-01-18-TALS/6/216
19-10-13-LC15/21/167
2918
17 Evelīna SMIRNOVA BIK Liepāja 31.12.2022 21-10-10-LCPN/12/710| |21-10-03-LCBJ/14/380| |22-05-08-LCBJ/20/347
21-09-26-LCBJ/22/305| |20-09-27-LCBJ/11/252| |20-10-10-LIEP/6/196
20-01-18-TALS/17/178| |19-11-16-ZV#1/5/172| |19-03-16-LIEP/2/132
19-04-20-TK-4/5/115
2787
18 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/8/454| |22-05-08-LCBJ/13/385| |21-10-03-LCBJ/12/320
22-02-27-FORZ/7/273| |20-08-08-LABL/10/255| |19-05-25-KURZ/18/234
21-11-14-BALT/20/221| |20-09-27-LCBJ/14/218| |20-10-11-RIGA/5/144
19-12-01-LK13/8/137
2642
19 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/14/380| |22-03-04-LCBJ/18/325| |21-10-03-LCBJ/15/306
21-12-19-FORZ/6/280| |22-02-27-FORZ/11/252| |20-09-27-LCBJ/13/220
22-04-10-ZVBK/8/190| |20-01-18-TALS/13/189| |21-11-14-BALT/30/186
20-02-15-CM-2/10/154
2483
20 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/10/372| |21-10-03-LCBJ/8/342| |20-07-04-LABL/10/255
20-08-08-LABL/11/252| |20-09-27-LCBJ/8/239| |20-09-19-LABL/9/233
21-12-12-BALT/27/196| |19-12-01-LK13/8/137| |20-01-26-LABL/1/102
20-03-07-CESU/5/98
2227
21 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/11/625| |22-05-08-LCBJ/6/467| |20-09-27-LCBJ/7/191
19-12-14-TK-2/11/173| |19-11-30-LC11/2/169| |19-10-13-LC15/30/143
20-10-11-RIGA/18/114| |20-09-19-LABL/2/99| |18-12-22-LK-5/8/91
20-03-07-TALS/1/90
2162
22 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/10/329| |22-03-04-LCBJ/18/325| |21-10-03-LCBJ/16/302
20-10-03-CESI/11/176| |22-02-27-FORZ/3/176| |20-09-27-LCBJ/12/174
20-01-04-CM-1/12/149| |19-11-30-LC11/8/137| |19-10-05-CESI/15/122
19-02-17-CM-3/10/88
1978
23 Andželika ZEIFERTE Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/4/420| |22-05-08-LCBJ/16/302| |21-09-26-LCBJ/10/256
22-03-26-TALS/1/200| |20-09-27-LCBJ/6/168| |22-03-05-LIEP/1/150
22-05-14-TALS/9/148| |22-04-10-ZVBK/1/100| |21-09-11-LACB/55/98
22-01-29-TALS/2/94
1936
24 Santa TROFIMOVA Olaine 31.12.2022 20-09-27-LCBJ/11/227| |19-04-06-LKKC/21/223| |19-10-20-LABL/14/207
19-12-05-OLAI/2/197| |19-05-23-OLAI/3/185| |19-11-09-OLAI/3/185
19-10-13-LC15/16/181| |20-02-15-OLAI/1/180| |20-10-08-OLAI/1/175
20-01-04-CM-1/6/168
1928
25 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/3/440| |22-05-08-LCBJ/13/315| |21-10-03-LCBJ/1/300
21-09-26-LCBJ/6/280| |20-09-27-LCBJ/3/185| |19-11-30-LC11/8/137
20-09-19-LABL/6/84| |19-09-15-LABL/8/68| |19-10-20-LABL/11/65
19-05-04-EVEL/9/50
1924
26 Justīne SAPIEGA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-26-TALS/3/308| |22-01-29-TALS/8/266| |20-09-27-LCBJ/16/211
22-03-05-LIEP/8/190| |20-03-07-TALS/16/181| |20-01-18-TALS/16/181
19-12-14-TK-2/13/168| |22-05-14-TALS/6/160| |19-10-05-TALS/10/154
19-10-26-RIGA/4/101
1920
27 Dārta ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/6/400| |22-05-08-LCBJ/20/284| |21-09-26-LCBJ/12/249
20-09-27-LCBJ/4/176| |22-03-26-TALS/3/176| |22-03-05-LIEP/2/141
22-05-14-TALS/13/140| |22-01-29-TALS/1/105| |22-04-10-ZVBK/2/94
21-09-11-LACB/57/91
1856
28 Andželīna BRIEDE Talsu NSS 31.12.2022 22-03-26-TALS/5/287| |22-03-05-LIEP/6/231| |20-09-27-LCBJ/17/208
20-01-18-TALS/18/176| |20-03-07-TALS/19/173| |22-05-14-TALS/4/168
19-12-14-TK-2/14/166| |22-04-10-ZVBK/1/150| |19-11-23-LIEP/6/144
19-10-26-RIGA/5/98
1801
29 Katrīna ŠVALBE UBBS 21.02.2023 22-03-26-TALS/1/665| |22-02-20-OLAI/5/354| |22-03-04-LCBJ/18/325
22-05-14-TALS/1/311| |20-10-11-RIGA/15/119| |
1774
30 Laura ZNOTĒNA Dārta/Daugmale 31.12.2021 21-09-26-LCBJ/19/320| |20-03-08-ALOJ/6/264| |19-10-26-RIGA/11/238
20-01-18-TALS/5/221| |19-10-13-LC15/29/146| |19-12-01-LK17/5/133
19-10-26-RIGA/1/120| |18-12-22-LK-5/3/106| |18-12-01-LK13/6/96
18-10-13-RJS1/3/88
1732
31 Lība ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/9/370| |22-05-08-LCBJ/23/270| |21-09-26-LCBJ/11/252
22-03-26-TALS/2/204| |22-05-14-TALS/16/134| |22-03-05-LIEP/3/132
21-09-11-LACB/58/88| |22-04-10-ZVBK/3/88| |22-01-29-TALS/3/88
20-01-18-TALS/8/68
1694
32 Diāna ČAIKA BIK Liepāja 09.05.2022 22-03-26-TALS/2/383| |22-05-08-LCBJ/20/347| |22-03-05-LIEP/4/279
20-10-10-LIEP/11/176| |19-11-23-LIEP/8/137| |19-05-02-LSKK/4/118
21-09-11-LACB/56/95| |18-05-19-LIEP/8/61| |18-04-06-LSKC/4/50
18-02-17-RK2P/15/20
1666
33 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 31.12.2020 20-09-19-LABL/10/230| |20-09-27-LCBJ/12/224| |20-10-03-CESI/6/196
19-10-13-LC15/23/162| |19-10-27-CM-7/3/158| |20-02-15-CM-2/11/151
19-11-16-CM-8/5/148| |19-12-01-LK13/12/128| |19-10-05-CESI/12/128
20-03-07-CESU/1/120
1645
34 Liveta BIRZGALE Siguldas BK/SSS 31.12.2021 21-10-03-LCBJ/10/329| |20-08-08-LABL/12/248| |20-07-04-LABL/13/245
20-09-27-LCBJ/15/214| |21-12-12-BALT/33/175| |20-03-07-CESU/2/113
20-01-26-LABL/2/96| |19-09-15-LABL/3/79| |19-10-20-LABL/6/72
19-11-16-ZV#1/6/72
1644
35 Ieva VAĻĢE Lotos 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/2/796| |21-09-26-LCBJ/5/287| |20-09-27-LCBJ/1/210
19-11-30-LC11/10/131| |19-09-15-LABL/6/72| |19-05-04-EVEL/6/54
19-12-29-LABL/7/47| |19-04-14-LABL/15/46| |
1643
36 Laura GUCANOVIČA, UBBS 21.02.2023 22-02-27-FORZ/8/455| |22-05-08-LCBJ/17/363| |22-02-20-OLAI/4/361
22-04-10-ZVBK/8/190| |22-05-14-TALS/11/144| |20-10-11-RIGA/14/121
1634
37 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/11/362| |22-03-04-LCBJ/21/310| |21-10-03-LCBJ/17/297
22-02-27-FORZ/4/168| |19-12-01-LK13/14/124| |19-05-04-LC13/20/88
19-03-02-CEPA/11/86| |18-12-01-LC11/13/84| |19-03-24-EVEL/18/78
1597
38 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 14.06.2021 20-07-04-LABL/12/248| |20-09-19-LABL/9/233| |20-10-03-CESI/5/201
19-06-22-SAUL/17/158| |20-08-22-CM-5/4/147| |20-06-13-CM-4/4/147
19-05-02-LSKK/2/132| |18-12-16-VICT/10/117| |19-05-04-LC13/9/104
19-04-21-CM-4/4/101
1589
39 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/13/252| |19-10-26-RIGA/12/235| |20-01-18-TALS/12/192
19-10-13-LC15/25/157| |20-01-04-CM-1/10/154| |19-12-01-LK13/4/151
19-03-16-LIEP/6/112| |19-09-15-LABL/14/104| |18-12-01-LC11/6/96
19-10-26-RIGA/6/96
1549
40 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2022 22-03-05-LIEP/1/335| |22-01-29-TALS/6/280| |20-09-27-LCBJ/8/186
19-12-14-TK-2/10/175| |19-12-01-LK13/12/128| |19-05-02-LSKK/3/123
19-10-26-RIGA/11/86| |20-03-07-TALS/3/79| |20-01-18-TALS/3/79
19-10-05-TALS/5/74
1545
41 Kitija KRONBERGA Saulrīti SK 30.06.2021 20-01-25--LABL/14/207| |19-10-13-LC15/22/165| |20-02-15-CM-2/7/164
20-01-04-CM-1/11/151| |19-10-27-CM-7/4/151| |19-11-16-CM-8/6/144
20-06-13-CM-4/5/144| |19-09-01-CM-5/8/137| |19-12-01-LK13/8/137
19-05-02-LSKK/2/132
1532
42 Rūta JANSONE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/9/483| |21-10-03-LCBJ/14/311| |20-09-27-LCBJ/13/172
21-12-19-FORZ/6/160| |19-11-30-LC11/8/137| |19-05-04-LC13/18/91
18-12-01-LC11/11/86| |20-03-07-CESU/12/85| |
1525
43 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 22.09.2022 20-09-27-LCBJ/10/230| |19-10-20-LABL/10/219| |19-10-13-LC15/19/173
18-09-16-LABL/10/146| |19-04-13-LABL/11/144| |19-01-27-LABL/11/144
19-03-09-LALB/14/138| |19-03-24-EVEL/7/109| |19-09-15-LABL/14/104
18-12-22-LK-5/5/98
1505
44 Agate ŠTAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2021 21-09-26-LCBJ/3/308| |21-12-28-BALT/8/266| |20-09-27-LCBJ/5/201
19-11-30-LC11/3/158| |20-09-19-LABL/1/105| |19-05-04-LC13/11/101
18-12-01-LC11/9/89| |20-03-07-CESU/11/86| |20-01-26-LABL/5/83
19-10-20-LABL/4/76
1473
45 Līva FELDMANE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/5/545| |22-05-08-LCBJ/15/519| |22-05-14-TALS/3/360
1424
46 Evelīna Keita KOSĪTE Saulrīti SK 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/18/351| |21-09-26-LCBJ/8/266| |20-10-03-CESI/9/181
20-09-27-LCBJ/10/179| |20-10-11-RIGA/21/108| |20-09-19-LABL/5/86
20-03-07-CESU/14/83| |20-01-26-LABL/11/73| |
1328
47 Denīze SAUKĀNE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/7/598| |22-05-08-LCBJ/19/384| |22-05-14-TALS/7/220
1202
48 Anna Marija BUNCE RSP/RBS 31.12.2020 19-12-14-TK-2/8/182| |19-10-13-LC15/35/130| |19-12-01-LK13/12/128
20-10-11-RIGA/19/112| |19-05-04-LC13/14/97| |18-12-22-LK-5/9/89
20-03-07-TALS/2/85| |20-01-18-TALS/2/85| |19-10-05-TALS/2/85
19-03-24-EVEL/13/84
1077
49 Madara SPRUDZĀNE Saulrīti SK 09.05.2023 22-05-08-LCBJ/17/322| |20-09-27-LCBJ/9/181| |20-10-03-CESI/10/179
20-10-11-RIGA/20/111| |20-03-07-CESU/8/91| |20-09-19-LABL/4/88
20-01-26-LABL/10/74| |
1046
50 Mairita EINBERGA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/20/315| |21-10-03-LCBJ/20/284| |22-05-08-LCBJ/25/261
22-02-27-FORZ/10/146| |
1006
51 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/24/266| |22-05-14-TALS/12/250| |19-11-30-LC11/13/126
20-09-19-LABL/3/92| |20-03-07-CESU/15/82| |20-01-26-LABL/8/77
19-10-20-LABL/14/62| |
955
52 Adele NORA Siguldas BK/SSS 30.12.2022 22-05-08-LCBJ/12/616| |22-05-14-TALS/8/269| | 885
53 Amanda TOMIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/23/300| |21-10-03-LCBJ/19/288| |22-02-27-FORZ/12/142
21-12-19-FORZ/14/138| |
868
54 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-02-LSKK/4/134| |19-05-04-LC13/5/115| |19-03-24-EVEL/4/101
18-12-01-LC11/4/101| |19-03-31-S25Y/21/87| |19-03-10-LABL/1/68
19-04-14-LABL/1/68| |18-10-21-LABL/4/67| |19-01-06-VALM/5/66
18-03-31-L13U/4/59
866
55 Diāna LIBRUKA Lotos 03.04.2023 22-03-04-LCBJ/14/708| |18-03-31-L13U/5/57| |17-05-21-YSYI/13/49
18-01-28/3/18| |17-10-22-LABL/4/17| |17-12-17-LABL/5/16
865
56 Elza ZUTE Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/22/305| |22-05-08-LCBJ/27/252| |22-02-27-FORZ/12/142
21-12-19-FORZ/15/136| |
835
57 Daniela RUNDE Lotos 09.05.2023 22-05-08-LCBJ/14/434| |19-12-01-LK13/14/124| |19-05-04-EVEL/3/60
19-12-29-LABL/2/56| |19-03-10-LABL/13/48| |19-04-14-LABL/18/44
17-12-17-LABL/12/14| |
780
58 Ketija BUSULE Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/20/329| |21-10-03-LCBJ/21/279| |22-02-27-FORZ/9/149
757
59 Ksenija POLUŠKINA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/21/428| |19-11-30-LC11/9/133| |20-01-26-LABL/7/80
19-10-20-LABL/10/66| |19-12-29-LABL/8/46| |
753
60 Sofija PUĶĪTE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/12/391| |22-02-27-FORZ/5/175| |21-12-19-FORZ/11/173
739
61 Aleksandra MAVRUPOLO Valmieras BSS 31.12.2022 21-10-03-LCBJ/18/293| |22-05-08-LCBJ/26/257| |22-02-27-FORZ/8/152
702
62 Madara PAVLOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-04-LC13/15/95| |18-12-01-LC11/8/91| |19-03-31-S25Y/21/87
20-01-26-LABL/6/82| |19-10-20-LABL/3/79| |19-11-16-ZV#1/12/64
18-10-21-LABL/17/53| |19-04-14-LABL/13/48| |18-03-31-L13U/15/48
19-03-10-LABL/14/47
694
63 Megija Vaira BUŠA Siguldas BK/SSS 30.12.2022 22-05-08-LCBJ/22/348| |22-05-14-TALS/14/257| |20-09-19-LABL/8/80
685
64 Linda KRAPĀNE Valmieras BSS 22.10.2019 19-05-02-LSKK/6/112| |18-09-09-PAST/15/95| |18-12-01-LK13/15/82
18-10-13-RJS1/13/70| |18-12-16-VICT/7/62| |18-11-10-CM-8/8/61
18-10-06-CM-H/9/59| |18-10-21-LABL/15/54| |18-03-31-L13U/18/46
17-09-09-LK-1/9/37
678
65 Melisa MEŽZAĶE Talsu NSS 31.12.2020 20-03-07-TALS/10/197| |19-12-01-LK13/3/158| |19-10-26-RIGA/9/89
19-11-16-ZV#1/3/79| |19-10-20-LABL/5/74| |17-05-21-YSYI/10/44
17-07-16-SAVK/3/18| |
659
66 Rebeka ANTONOVA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/11/360| |21-10-03-LCBJ/2/282| | 642
67 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/14/169| |19-11-30-LC11/11/130| |19-11-23-LIEP/12/128
19-10-26-RIGA/16/80| |20-03-07-TALS/8/68| |19-12-14-TK-2/3/53
628
68 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/5/172| |19-11-30-LC11/12/128| |19-11-23-LIEP/15/122
19-10-26-RIGA/17/79| |20-03-07-TALS/12/64| |19-12-14-TK-2/4/50
615
69 Letīcija ĻEONOVA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-04-LC13/8/106| |18-12-01-LC11/7/94| |19-03-31-S25Y/21/87
19-04-14-LABL/3/60| |18-10-21-LABL/18/52| |19-03-10-LABL/10/50
18-03-31-L13U/19/45| |18-11-24-BABO/11/43| |18-05-06-24SY/7/31
18-03-11-LABL/6/16
584
70 Dārta ŠIROVA Baloži 30.12.2022 22-05-08-LCBJ/21/341| |22-04-10-ZVBK/7/117| |22-02-27-FORZ/3/88
546
71 Emīlija SIRMĀ UBBS 23.12.2019 19-05-04-LC13/10/102| |18-12-22-LK-5/7/94| |19-11-16-ZV#1/1/90
18-11-24-BABO/12/57| |18-03-31-L13U/10/51| |18-04-28-LK2J/12/43
19-01-19-BABO/1/40| |17-12-23-LK-4/6/24| |18-02-17-RK2P/7/23
524
72 Patrīcija DESJATERIKA Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-14-TALS/15/273| |22-05-08-LCBJ/28/248| | 521
73 Enija TROPIŅA Baloži 08.05.2022 22-05-08-LCBJ/1/300| |22-04-10-ZVBK/1/100| |22-02-27-FORZ/4/84
484
74 Ketija KAIRE BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/5/302| |20-10-10-LIEP/10/179| | 481
75 Ieva ROZENTĀLE Talsu NSS 31.12.2020 20-03-07-TALS/22/165| |20-01-18-TALS/22/165| |19-10-05-TALS/12/149
479
76 Keita BLAUMANE Saulrīti SK 31.12.2022 21-09-26-LCBJ/9/259| |22-02-27-FORZ/13/140| |20-09-19-LABL/9/78
477
77 Madara ROBEŽNIECE RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/19/90| |18-12-22-LK-5/11/86| |19-03-24-EVEL/16/80
19-10-20-LABL/12/64| |18--05-19-DART/12/43| |17-11-04-LK-3/11/36
19-01-19-BABO/7/31| |18-01-13-RP-1/15/20| |18-02-17-RK2P/17/20
470
78 Adriāna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/15/167| |19-11-23-LIEP/20/113| |19-10-26-RIGA/19/77
20-03-07-TALS/11/65| |19-12-14-TK-2/7/47| |
469
79 Patrīcija BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/7/164| |19-11-23-LIEP/16/121| |19-10-26-RIGA/20/76
20-03-07-TALS/13/63| |19-12-14-TK-2/11/43| |
467
80 Madara ŠIROVA Baloži 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/2/282| |22-04-10-ZVBK/3/88| |22-02-27-FORZ/3/88
458
81 Marta BĒRZIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/10/386| |22-02-27-FORZ/14/69| | 455
82 Daniela KAŽEMAKA Baloži 31.12.2021 19-12-05-OLAI/6/168| |19-11-09-OLAI/8/160| |19-09-19-OLAI/5/123
451
83 Loreta Patrīcija LIŠMANE Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/8/380| |22-02-27-FORZ/13/70| | 450
84 Alta Elizabete KRAUKLE Valmieras BSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/18/358| |22-02-27-FORZ/5/82| | 440
85 Nadežda GOLOPJATOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-10-13-RJS1/5/82| |18-09-22-EST1/18/78| |18-04-28-LK2J/4/50
18-03-31-L13U/12/50| |17-10-14-LK-2/7/47| |17-11-04-LK-3/8/46
18-03-10-CEPA/6/32| |18-01-13-RP-1/4/25| |18-03-17-LIEP/3/23
433
86 Estere ODZIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/12/355| |22-02-27-FORZ/12/71| | 426
87 Justīne JUKAMA RSP/RBS 31.12.2019 19-05-04-LC13/13/98| |18-12-22-LK-5/10/88| |19-03-24-EVEL/14/83
18-10-13-RJS1/17/66| |18-11-24-BABO/19/51| |19-01-19-BABO/2/38
424
88 Betija ORE Valmieras BSS 31.12.2021 21-10-03-LCBJ/22/275| |21-12-19-FORZ/12/142| | 417
89 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2020 19-10-26-RIGA/13/84| |19-03-24-EVEL/19/77| |20-03-07-TALS/9/67
19-11-16-ZV#1/16/61| |19-04-27-RIGA/13/56| |19-05-04-EVEL/5/56
401
90 Aleksandra DOMBROVSKA Siguldas BK/SSS 31.12.2019 19-05-04-LC13/17/92| |18-12-01-LC11/12/85| |19-09-15-LABL/7/70
18-10-21-LABL/19/51| |19-03-10-LABL/12/48| |18-11-24-BABO/11/43
389
91 Elīza RANCĀNE Sērene 17.10.2019 19-10-13-LC15/37/124| |19-03-24-EVEL/20/88| |18-10-13-RJS1/12/71
18-11-24-BABO/13/56| |19-01-19-BABO/7/40| |
379
92 Arta ANKRAVA RSP/RBS 26.11.2019 19-10-20-LABL/18/195| |19-11-16-ZV#1/4/101| |18-11-24-BABO/21/50
346
93 Evelīna DUMBRĀJA Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/18/160| |20-01-18-TALS/7/70| |20-03-07-TALS/10/66
19-12-14-TK-2/5/49| |
345
94 Ērika Žanna KALNIŅA Valmieras BSS 31.12.2022 22-02-27-FORZ/6/187| |21-12-19-FORZ/7/156| | 343
95 Laura SILA Talsu NSS 31.12.2020 20-03-07-TALS/20/170| |20-01-18-TALS/20/170| | 340
96 Nikola Signe ČANDERE Saulrīti SK 30.06.2021 20-02-15-CM-2/12/149| |20-03-07-CESU/6/96| |19-04-21-CM-4/9/89
334
97 Estere KRASTIŅA Ozolnieku SS 13.10.2020 20-09-27-LCBJ/18/205| |20-10-11-RIGA/16/118| | 323
98 Elza NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2020 19-10-26-RIGA/15/82| |20-03-07-TALS/7/70| |19-11-16-ZV#1/17/59
19-04-27-RIGA/14/55| |19-05-04-EVEL/10/50| |
316
99 Anastasija MIFTAHOVA Siguldas BK 31.12.2020 20-01-26-LABL/3/90| |20-03-07-CESU/9/89| |20-09-19-LABL/7/82
19-12-29-LABL/11/43| |
304
100 Reičela ROZMISA Saulrīti SK 12.09.2019 18-12-01-LK13/12/85| |18-10-06-CM-H/7/62| |18-10-28-CN-7/11/58
18-10-21-LABL/13/56| |18-09-30-VICT/3/35| |
296
101 Paula IRBE Talsu NSS 31.12.2020 19-10-26-RIGA/21/74| |19-10-05-TALS/8/68| |19-02-17-TK-2/11/58
19-12-14-TK-2/6/48| |19-04-20-TK-4/7/47| |
295
102 Rūta STRAUMĪTE Valmieras BSS 08.05.2022 22-05-08-LCBJ/3/282| | 282
103 Marta Ieva BUSE Ozolnieku SS 13.10.2020 20-09-27-LCBJ/16/164| |20-10-11-RIGA/23/105| | 270
104 Aleksandra BAUMANE Ozolnieku SS 13.10.2020 20-09-27-LCBJ/17/162| |20-10-11-RIGA/24/104| | 266
105 Madara ANTONOVA Valmieras BSS 31.12.2021 21-10-03-LCBJ/3/264| | 264
106 Nikola Sāra IVANOVA Dārta/Daugmale 31.12.2018 18-03-31-L13U/17/46| |18--05-19-DART/10/44| |17-10-14-LK-2/10/44
18-04-28-LK2J/13/42| |17-11-04-LK-3/15/41| |18-02-17-RK2P/9/22
17-11-19-BR-2/15/20| |
259
107 Karlīna BOKA Jelgava 31.12.2020 19-05-18-LIEP/12/149| |19-05-02-LSKK/7/109| | 258
108 Līva MĀLERE UBBS 17.10.2019 19-05-04-LC13/12/100| |18-10-13-RJS1/10/73| |18-03-31-L13U/23/42
18-04-28-LK2J/14/41| |
256
109 Luīze Tīna FRINDE Valmieras BSS 08.05.2022 22-05-08-LCBJ/4/252| | 252
110 Rēzija UPENIECE Valmieras BSS 31.12.2020 19-10-05-CESI/14/124| |19-12-01-LK17/11/116| | 240
111 Amanda VEIGULE Siguldas BK 31.12.2019 18-12-01-LC11/14/83| |19-03-31-S25Y/9/59| |18-10-21-LABL/22/49
19-03-10-LABL/15/46| |
237
112 Elizabete ĀBELĪTE Baloži 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/6/120| |22-02-27-FORZ/1/100| | 220
113 Agnese LOCA Imanta 30.06.2019 19-06-22-SAUL/18/156| |19-04-14-LABL/17/45| | 201
114 Virdzinija DZJUBAK Lotos 31.12.2019 19-09-15-LABL/2/85| |19-12-29-LABL/4/50| |19-03-10-LABL/16/46
17-12-17-LABL/11/14| |
195
115 Sindija KOPEIKO Baloži 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/8/114| |22-02-27-FORZ/6/80| | 194
116 Alise REVO Dārta/Daugmale 31.12.2018 18--05-19-DART/6/48| |18-03-31-L13U/21/43| |18-03-10-CEPA/10/29
17-12-23-LK-4/8/23| |18-01-13-RP-1/11/22| |18-02-17-RK2P/11/22
187
117 Laura Elīza STRAUTNIECE Baloži 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/12/108| |22-02-27-FORZ/9/74| | 182
118 Anna MISIŅA RSP/RBS 31.12.2019 19-11-16-ZV#1/7/94| |19-03-24-EVEL/23/84| | 178
119 Alīna DAŅIĻČENKO Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/106| |19-03-16-LIEP/8/70| | 176
120 Džeina Vktorija MŪRE Liepāja 12.10.2020 20-10-10-LIEP/13/172| | 172
121 Madara MAZAPŠA Imanta 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/2/95| |22-02-27-FORZ/8/76| | 171
122 Endija ŠANKOVA Talsu NSS 31.12.2022 22-03-26-TALS/4/168| | 168
123 Terēze DZĒRVE Liepāja 14.04.2019 18-05-19-LIEP/5/66| |18-04-06-LSKC/4/50| |18-03-17-LIEP/4/22
18-02-17-RK2P/14/21| |
159
124 Veronika MARKELOVA Imanta 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/4/84| |22-02-27-FORZ/11/72| | 156
125 Darja POPOVA Imanta 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/6/80| |22-02-27-FORZ/10/73| | 153
126 Elza STRUMPMANE Baloži 12.04.2022 22-04-10-ZVBK/4/84| |22-02-27-FORZ/15/68| | 152
127 Simona BĒRZIŅA RSP/RBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/3/150| | 150
128 Alise GRIKMANE Badmintonaklubs.lv 31.03.2021 19-10-20-LABL/7/70| |19-12-29-LABL/6/48| |17-12-23-LK-4/7/23
141
129 Elīza PETRUSĒVIČA Valmieras BSS 31.12.2021 21-12-19-FORZ/13/140| | 140
130 Leonarda UGORENKO RSP/RBS 31.12.2019 19-03-24-EVEL/20/88| |19-01-19-BABO/6/32| |18-01-13-RP-1/17/20
140
131 Alise STEFENHĀGENA UBBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/5/130| | 130
132 Katrīne GIRGENSONE BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/4/126| | 126
133 Naomi Anna MĀLA Talsu NSS 31.12.2019 19-10-26-RIGA/18/78| |19-04-20-TK-4/6/48| | 126
134 Endija LIEPIŅA BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/5/123| | 123
135 Samanta KURTIŠA Dārta/Daugmale 18.02.2020 20-02-15-OLAI/16/121| | 121
136 Elīza OZOLNIECE BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/6/120| | 120
137 Viktoria BOGOMAŅUKA-ĀBOLA Liepāja 24.11.2019 19-11-23-LIEP/18/117| | 117
138 Santa GRĪNBERGA Liepāja 24.11.2019 19-11-23-LIEP/19/115| | 115
139 Elizabete MEIJA RSP/RBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/11/115| | 115
140 Līva Grieta MORUZA Badmintonaklubs.lv 31.03.2021 19-10-20-LABL/8/68| |19-12-29-LABL/9/44| | 112
141 Marta MIHAILOVA UBBS 31.12.2022 22-04-10-ZVBK/9/111| | 111
142 Nikola FOGELE Salaspils BK 30.10.2018 18-04-28-LK2J/16/40| |17-11-04-LK-3/8/38| |17-10-14-LK-2/6/32
110
143 Līva RIBKINSKA Baloži 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/10/110| | 110
144 Rūta KLASĒNA Jelgava 09.05.2019 19-05-02-LSKK/7/109| | 109
145 Elza Beāte ROZE UBBS 13.10.2020 20-10-11-RIGA/22/107| | 107
146 Amanda Felicita ŠENFELDE Liepāja 09.05.2019 19-05-02-LSKK/8/106| | 106
147 Samanta NEIMANE RSP/RBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/13/105| | 105
148 Katrīna HOFMANE Talsu NSS 31.12.2019 19-02-17-TK-2/10/58| |19-12-14-TK-2/8/46| | 104
149 Emīlija SNIEDZE UBBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/14/104| | 104
150 Gabriela BALDIŅA Dārta/Daugmale 29.04.2019 19-04-27-RIGA/12/57| |18--05-19-DART/8/46| | 103
151 Laura BIRBELE RSP/RBS 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/15/102| | 102
152 Paula TĀLMANE Baloži 11.04.2022 22-04-10-ZVBK/5/89| | 89
153 Evelīna Marta DRUVNESE Siguldas BK 27.01.2020 20-01-26-LABL/4/86| | 86
154 Ariana BULIŅA Valmieras BSS 03.12.2019 18-12-01-LC11/15/82| | 82
155 Rūta Paula MIĶELSONE Valmieras BSS 31.12.2020 17-11-04-LK-3/6/48| |17-08-27-CM-5/10/15| |17-09-24-CM-6/11/14
77
156 Darja MARKOVA Olaine 31.12.2017 17-09-09-LK-1/7/39| |17-07-16-SAVK/2/19| |17-09-17-LABL/6/16
74
157 Līva RUDZĪTE Siguldas BK 31.12.2018 18-05-06-24SY/10/29| |18-01-28/10/15| |17-09-17-LABL/10/15
17-10-22-LABL/10/15| |
74
158 Laima ZVIRBULE Saulrīti SK 27.01.2020 20-01-26-LABL/12/73| | 73
159 Kira MAMAJEVA Dārta/Daugmale 31.10.2018 17-10-28-BR-1/17/26| |18-01-13-RP-1/7/23| |17-11-19-BR-2/12/21
70
160 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 17-09-09-LK-1/10/37| |19-03-17-OZOL/7/31| | 68
161 Milāna BAŠLOVSKA Olaine 09.03.2021 20-06-10-OLAI/4/59| | 59
162 Marta KOVOĻENOKA Olaine 25.11.2019 18-11-24-BABO/20/50| | 50
163 Elīza Paula ROZENVALDE Jelgava 30.06.2021 17-09-09-LK-1/11/50| | 50
164 Marabela KARPATS Lotos 16.04.2019 19-04-14-LABL/16/46| | 46
165 Alena LAPTIONOVA Nav noteikts 16.01.2018 18-01-13-RP-1/6/24| |17-11-25-VT-1/9/22| | 46
166 Lote KURPNIECE Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/8/15| |17-12-17-LABL/8/15| |18-01-28/9/15
45
167 Avigeja DZJUBAK Lotos 11.03.2019 19-03-10-LABL/19/44| | 44
168 Daniela JANŠEVSKA Badmintonaklubs.lv 31.03.2021 19-12-29-LABL/12/43| | 43
169 Zane TANNE Siguldas BK 24.10.2017 17-05-21-YSYI/11/43| | 43
170 Anastasija SEMJONOVA Nav noteikts 16.01.2018 17-11-25-VT-1/10/22| |18-01-13-RP-1/16/20| | 42
171 Dārta UZARE Siguldas BK 24.04.2018 17-05-21-YSYI/14/41| | 41
172 Veronika STESESE Salaspils BK 31.12.2018 17-11-04-LK-3/9/37| | 37
173 Elija Evelīna KOMISAROVA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/6/32| | 32
174 Līva Rēzija BOGDANOVA Ugāle 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/7/31| | 31
175 Elza DZELZSKALĒJA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/8/30| | 30
176 Sabīne SAPIEGA 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/9/30| | 30
177 Šarlote GREIVULE 9 Pakalni (Talsi) 27.03.2018 2018-03-24-TK2P/10/29| | 29
178 Emīlija PIGOŽNE Siguldas BK 18.09.2017 17-09-17-LABL/8/15| | 15
179 Kristiana EGLĪTE Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/13/14| | 14
180 Marta STAPRĒNA Siguldas BK 31.12.2018 17-10-22-LABL/11/14| | 14