Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 26.09.2022
Jauktās dubultspēles 35+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Kristīne ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2022 21-10-10-LCPN/2/940| |22-02-06-LCPN/4/840| |21-12-19-FORZ/2/705
21-11-20-LCBS/1/600| |20-02-02-LVCP/3/528| |20-08-30-BWF3/16/450
20-01-25--LABL/1/420| |19-10-20-LABL/2/395| |19-04-07-LKKC/1/360
19-11-02-LVSC/1/360
5598
2 Mārtiņš KAŽEMAKS Baloži 31.12.2022 22-09-17-KC22/2/846| |22-02-06-LCPN/15/680| |22-06-11-RBT1/2/645
21-11-20-LCBS/2/564| |2022-09-11-ZVB2/6/480| |20-02-02-LVCP/9/444
20-02-22-RIGA/1/420| |20-09-05-RIGA/4/403| |20-01-25--LABL/4/353
20-09-19-LABL/5/344
5179
3 Juris KRŪMIŅŠ Salaspils BK 31.12.2022 21-10-10-LCPN/12/710| |22-02-06-LCPN/15/680| |21-12-19-FORZ/14/518
21-11-20-LCBS/4/504| |22-02-27-FORZ/1/500| |22-01-15-BALT/8/456
22-01-29-TALS/5/451| |22-06-11-RBT1/6/440| |20-10-10-RIGA/3/370
20-09-19-LABL/4/353
4982
4 Anita ŠVALBE BK Rīga/VBK/SBK 11.04.2023 22-02-06-LCPN/15/680| |22-07-31-VALK/4/655| |22-06-11-RBT1/2/645
2022-09-11-ZVB2/6/480| |22-08-28-BSEN/4/462| |20-02-02-LVCP/9/444
20-02-22-RIGA/1/420| |20-09-05-RIGA/4/403| |19-12-21-RIGA/1/390
20-01-25--LABL/4/353
4932
5 Diāna ŠAVALGINA Salaspils BK 31.12.2022 21-10-10-LCPN/12/710| |22-02-06-LCPN/15/680| |21-12-19-FORZ/14/518
21-11-20-LCBS/4/504| |22-01-15-BALT/8/456| |22-01-29-TALS/5/451
22-06-11-RBT1/6/440| |20-02-02-LVCP/13/420| |20-10-10-RIGA/3/370
20-09-19-LABL/4/353
4902
6 Pauls PANKE Rīga BK 31.12.2023 21-10-10-LCPN/5/820| |22-02-06-LCPN/15/680| |22-07-31-VALK/1/550
22-02-27-FORZ/3/528| |20-02-02-LVCP/12/426| |20-09-19-LABL/3/370
20-08-08-LABL/4/353| |19-10-20-LABL/4/353| |19-12-29-LABL/4/353
20-01-25--LABL/5/344
4777
7 Inese PREINBERGA Rīga BK 31.12.2022 21-10-10-LCPN/5/820| |22-02-06-LCPN/15/680| |22-07-31-VALK/1/550
22-02-27-FORZ/3/528| |20-02-02-LVCP/12/426| |20-09-19-LABL/3/370
20-08-08-LABL/4/353| |19-10-20-LABL/4/353| |19-12-29-LABL/4/353
20-01-25--LABL/5/344
4777
8 Edijs LĪVIŅŠ RSP/RBS 31.12.2022 22-02-06-LCPN/4/840| |21-12-19-FORZ/2/705| |22-07-31-VALK/7/608
21-08-29-BWFF/32/480| |20-08-30-BWF3/16/450| |20-08-16-VALK/5/394
20-09-05-RIGA/7/374| |20-08-08-LABL/9/311| |19-02-03-LVCN/11/288
19-01-27-LABL/4/235
4685
9 Imants KELMERS Baloži 07.02.2023 22-02-06-LCPN/10/730| |21-10-10-LCPN/10/730| |20-02-02-LVCP/15/408
20-09-19-LABL/2/395| |20-09-05-RIGA/9/355| |20-08-08-LABL/5/344
19-10-20-LABL/6/336| |19-12-29-LABL/6/336| |20-07-04-LABL/9/311
20-01-25--LABL/9/311
4256
10 Ilze ERMIČA Badmintonaklubs.lv 31.08.2022 22-02-06-LCPN/18/650| |21-12-19-FORZ/9/555| |21-11-20-LCBS/3/528
22-02-27-FORZ/7/468| |22-08-28-BSEN/4/336| |19-11-02-LVSC/3/317
19-04-07-LKKC/5/295| |19-02-03-LVCN/10/292| |22-07-09-CSN1/4/252
18-12-30-LABL/19/205
3898
11 Kristīne ŠONMANE RTU 31.12.2022 21-11-20-LCBS/2/564| |20-02-02-LVCP/4/504| |20-09-05-RIGA/10/350
20-01-18-TALS/2/310| |19-04-07-LKKC/4/302| |19-11-02-LVSC/1/300
19-02-03-LVCN/23/240| |19-03-23-VICT/8/213| |18-11-03-LVSC/1/200
19-05-15-BSEN/1/180
3163
12 Viesturs BAJĀRS Baloži 31.12.2022 21-11-20-LCBS/1/600| |20-02-02-LVCP/10/438| |19-11-02-LVSC/1/360
20-09-05-RIGA/12/341| |19-12-21-RIGA/8/296| |20-01-18-TALS/4/277
19-04-27-NAKT/1/220| |18-11-03-LVSC/1/220| |19-03-23-VICT/12/199
18-02-04-LCMP/6/160
3111
13 Uģis BRIEDIS UBBS 07.02.2023 20-02-02-LVCP/4/504| |22-08-28-BSEN/4/462| |20-09-05-RIGA/10/350
20-01-18-TALS/2/310| |19-04-07-LKKC/4/302| |19-11-02-LVSC/1/300
19-02-03-LVCN/23/240| |19-03-23-VICT/8/213| |18-11-03-LVSC/1/200
19-05-15-BSEN/1/180
3061
14 Olafs KRŪZMĒTRA Ozolnieki 31.12.2022 21-11-20-LCBS/1/450| |21-12-19-FORZ/3/396| |21-09-11-LACB/5/328
22-06-11-RBT1/3/308| |22-07-09-CSN1/3/301| |19-11-02-LVSC/1/270
20-07-11-MEGO/3/264| |19-04-06-LKKC/13/252| |20-10-03-CESI/1/245
20-02-08-MEGO/2/226
3040
15 Anete ZUNTE Valka 31.12.2022 21-12-19-FORZ/14/518| |22-02-27-FORZ/1/500| |21-11-20-LCBS/5/492
22-07-09-CSN1/2/339| |22-07-31-VALK/9/296| |19-11-02-LVSC/3/264
19-06-22-SAUL/3/176| |18-11-03-LVSC/2/169| |20-08-16-VALK/8/137
19-02-09-LEDU/3/123
3014
16 Armands DĪRIŅŠ Salaspils BK 31.12.2022 21-11-20-LCBS/2/423| |20-02-02-LVCP/14/414| |20-01-25--LABL/6/336
20-08-08-LABL/10/307| |19-11-02-LVSC/2/282| |19-02-03-LVCN/19/256
19-04-06-LKKC/12/256| |19-04-13-LABL/4/235| |19-01-19-BABO/2/226
18-09-30-VICT/7/218
2953
17 Andrejs ANDREJEVS Jelgava 31.12.2022 21-11-20-LCBS/3/440| |22-02-20-OLAI/4/378| |22-04-02-PENK/4/294
19-12-26-OZOL/4/252| |22-07-09-CSN1/8/228| |19-04-06-LKKC/22/220
20-07-11-MEGO/12/213| |22-05-28-LIEP/1/200| |20-09-12-MEGO/7/187
20-01-04-PENK/7/187
2599
18 Uģis GROSS Baloži 31.12.2022 22-02-27-FORZ/2/470| |21-11-20-LCBS/7/468| |21-12-19-FORZ/4/378
22-06-11-RBT1/1/350| |22-07-09-CSN1/4/252| |20-08-04-OLAI/1/180
20-07-21-OLAI/2/169| |20-08-18-OLAI/3/158| |20-06-16-OLAI/6/144
2569
19 Jānis JAUNSLAVIETIS Lotos 28.02.2023 21-11-20-LCBS/2/470| |22-02-27-FORZ/3/440| |22-07-09-CSN1/2/339
22-07-31-VALK/9/296| |19-11-02-LVSC/5/221| |20-07-11-MEGO/10/219
20-09-12-MEGO/5/197| |20-02-08-MEGO/5/197| |20-08-16-VALK/15/122
19-08-04-VALK/4/67
2568
20 Maruta CĒSNIECE Jelgava 31.12.2022 21-11-20-LCBS/3/440| |22-02-20-OLAI/4/378| |22-04-02-PENK/4/294
19-12-26-OZOL/4/252| |22-07-09-CSN1/8/228| |20-07-11-MEGO/12/213
22-05-28-LIEP/1/200| |20-09-12-MEGO/7/187| |20-01-04-PENK/7/187
20-02-08-MEGO/8/182
2561
21 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 31.12.2022 21-11-20-LCBS/2/423| |22-02-20-OLAI/8/342| |19-11-02-LVSC/2/310
22-07-09-CSN1/3/308| |19-04-06-LKKC/19/230| |19-12-26-OZOL/10/219
20-01-04-PENK/4/202| |19-01-05-PENK/4/168| |18-11-03-LVSC/4/168
19-01-17-PLAY/2/132
2502
22 Elita GRANTE Rīga BK 31.08.2022 21-11-20-LCBS/4/420| |22-07-09-CSN1/6/355| |22-02-20-OLAI/7/351
22-08-28-BSEN/7/351| |19-04-06-LKKC/19/230| |20-07-21-OLAI/3/158
20-08-04-OLAI/3/158| |20-07-07-OLAI/5/148| |18-11-03-LVSC/5/148
20-06-16-OLAI/8/137
2456
23 Jānis BLUĶIS Penkule 31.12.2022 22-05-14-TALS/6/440| |22-04-02-PENK/1/350| |19-11-02-LVSC/3/264
19-04-06-LKKC/14/248| |20-01-04-PENK/1/240| |20-07-11-MEGO/9/222
19-01-05-PENK/1/200| |18-11-03-LVSC/3/176| |19-06-22-SAUL/4/168
19-02-09-LEDU/2/132
2440
24 Aija MĒTRA RSP/RBS 11.07.2022 21-11-20-LCBS/1/450| |22-07-09-CSN1/3/301| |19-11-02-LVSC/1/270
20-07-11-MEGO/3/264| |20-02-08-MEGO/2/226| |20-09-12-MEGO/3/211
19-01-05-PENK/1/200| |19-03-09-LALB/18/182| |18-11-03-LVSC/1/180
19-02-09-LEDU/2/132
2416
25 Tatjana DVORNIKA Lotos 11.04.2023 21-11-20-LCBS/1/500| |21-12-19-FORZ/1/450| |22-07-31-VALK/14/276
22-07-09-CSN1/5/246| |20-07-11-MEGO/10/219| |20-09-12-MEGO/5/197
20-02-08-MEGO/6/192| |20-08-16-VALK/15/122| |18-01-20-VT-2/12/99
17-12-10-VZSV/6/80
2381
26 Inna KORJUKINA Liepāja 04.04.2022 21-11-20-LCBS/6/480| |22-03-26-TALS/5/451| |22-03-05-LIEP/5/328
19-11-02-LVSC/4/302| |19-04-06-LKKC/17/238| |20-02-08-MEGO/3/211
19-05-18-LIEP/5/115| |19-11-23-LIEP/9/89| |18-06-22-SENI/6/72
18-05-19-LIEP/11/58
2344
27 Aivis ROMKA Saulrīti SK 22.02.2023 22-02-27-FORZ/12/355| |22-08-20-CN6K/1/350| |19-11-02-LVSC/6/288
22-05-21-CN4K/4/210| |20-10-03-CESI/4/206| |22-19-17-CN7K/1/200
20-02-15-CM-2/4/176| |22-06-11-CN5K/3/176| |20-01-04-CM-1/5/172
19-10-27-CM-7/3/158
2291
28 Santa BRONKA Liepāja 08.03.2023 21-11-20-LCBS/2/470| |22-03-05-LIEP/8/304| |19-11-02-LVSC/3/290
22-07-09-CSN1/5/287| |22-04-02-PENK/6/280| |02-02-23-GIME/4/126
19-03-30-TK-3/7/125| |19-03-16-LIEP/4/118| |19-02-09-LEDU/5/115
19-05-18-LIEP/9/104
2219
29 Ingūna ALDIŅA Jēkabpils / SK 4R 10.02.2023 22-05-14-TALS/1/620| |22-06-11-RBT1/5/287| |22-09-25-RBT3/5/287
20-09-12-MEGO/1/240| |20-02-08-MEGO/4/202| |22-19-17-CN7K/2/188
17-11-19-BR-2/2/85| |17-10-28-BR-1/5/74| |17-12-23-PENK/2/66
17-10-07-CIDO/10/44
2093
30 Uldis LAZDIŅŠ Smash BK 31.03.2023 22-05-14-TALS/1/620| |22-06-11-RBT1/5/287| |22-09-25-RBT3/5/287
20-09-12-MEGO/1/240| |20-02-08-MEGO/4/202| |22-19-17-CN7K/2/188
17-11-19-BR-2/2/85| |17-10-28-BR-1/5/74| |17-12-23-PENK/2/66
17-10-07-CIDO/10/44
2093
31 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 31.12.2022 21-11-20-LCBS/4/378| |22-07-09-CSN1/7/352| |20-07-11-MEGO/7/234
19-11-02-LVSC/5/221| |22-07-31-VALK/10/219| |20-09-12-MEGO/6/192
20-02-08-MEGO/13/168| |18-11-03-LVSC/7/140| |19-01-16-CM-1/6/96
20-08-16-VALK/11/86
2086
32 Raimonds SILENIEKS Rīga BK 01.08.2022 22-02-27-FORZ/5/410| |22-02-20-OLAI/7/351| |22-07-31-VALK/14/276
18-12-30-LABL/18/208| |18-12-16-VICT/9/207| |19-03-23-VICT/12/199
18-09-16-LABL/7/109| |18-01-20-VT-2/12/99| |17-12-10-VZSV/6/80
18-03-17-VT3P/2/75
2014
33 Aigars BREČS Liepāja 31.12.2022 21-09-11-LACB/7/312| |19-11-02-LVSC/5/295| |22-07-09-CSN1/4/294
22-09-25-RBT3/6/280| |20-09-12-MEGO/2/226| |18-09-30-VICT/1/160
19-03-30-TK-3/3/141| |19-05-15-BSEN/9/133| |19-11-23-LIEP/2/113
18-05-19-LIEP/9/59
2013
34 Uldis KRASTIŅŠ RSP/RBS 03.02.2023 21-12-19-FORZ/12/533| |22-01-29-TALS/2/517| |20-02-22-RIGA/6/336
22-07-09-CSN1/3/308| |19-01-19-BABO/4/202| |19-08-04-VALK/14/83
1979
35 Ilze GŪTMANE Liepāja 08.03.2023 21-09-11-LACB/7/312| |22-03-05-LIEP/7/312| |22-03-26-TALS/4/294
22-07-09-CSN1/4/294| |19-10-05-TALS/6/192| |19-03-16-LIEP/5/115
19-05-18-LIEP/8/106| |02-02-23-GIME/15/102| |19-11-23-LIEP/4/101
18-11-19-LIEP/5/49
1877
36 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 27.01.2023 22-02-27-FORZ/12/355| |19-11-02-LVSC/5/246| |22-05-21-CN4K/3/220
20-01-04-CM-1/2/197| |22-06-11-CN5K/2/188| |18-11-03-LVSC/3/176
20-02-15-CM-2/5/172| |19-04-21-CM-4/3/106| |19-01-20-CM-2/4/101
19-01-16-CM-1/7/94
1855
37 Vadims ČULKA Jelgava 12.09.2023 21-11-20-LCBS/1/500| |19-04-06-LKKC/13/252| |20-01-04-PENK/2/226
20-02-08-MEGO/6/192| |19-01-05-PENK/3/176| |18-11-03-LVSC/4/168
19-04-18-PLAY/4/118| |19-02-09-LEDU/6/112| |17-12-27-JELG/2/56
1800
38 Linda GAIGALA Ventspils BK V16 18.01.2023 22-03-26-TALS/1/597| |22-02-20-OLAI/10/329| |22-05-14-TALS/4/294
22-07-09-CSN1/6/280| |22-05-28-LIEP/2/188| |19-11-23-LIEP/8/91
1779
39 Eva FILKA Liepāja 04.04.2023 21-11-20-LCBS/7/468| |21-09-11-LACB/5/328| |19-11-02-LVSC/5/295
22-04-02-PENK/5/287| |19-03-30-TK-3/6/128| |19-05-18-LIEP/6/112
19-11-23-LIEP/7/94| |17-11-19-LICE/2/66| |
1778
40 Wulf HARDER BMK Stinget Mellerud 31.12.2022 22-02-20-OLAI/2/423| |19-04-06-LKKC/15/245| |18-12-30-LABL/15/218
19-08-04-VALK/10/175| |19-03-23-VICT/4/134| |18-02-04-LCMP/26/114
19-03-14-PLAY/6/112| |2018-03-24-TK2P/3/88| |18-04-02-PENK/4/84
18-04-07-VT4P/4/67
1660
41 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2022 20-09-12-MEGO/2/226| |19-12-26-OZOL/9/222| |19-04-06-LKKC/23/216
20-01-04-PENK/8/182| |20-02-08-MEGO/11/173| |19-01-05-PENK/6/160
02-02-23-GIME/2/141| |20-07-21-OLAI/10/131| |19-02-10-GIME/4/84
18-04-02-PENK/6/80
1615
42 Māris CĪRULIS BK Imanta 21.02.2023 22-03-26-TALS/3/411| |22-02-20-OLAI/9/333| |22-05-14-TALS/5/287
22-07-31-VALK/4/252| |22-09-25-RBT3/4/168| |22-06-11-RBT1/2/141
1592
43 Una TILIBA Ozolnieki 31.08.2022 19-12-26-OZOL/3/264| |19-11-02-LVSC/4/227| |19-06-22-SAUL/4/168
20-07-07-OLAI/3/158| |20-07-21-OLAI/5/148| |18-11-03-LVSC/6/144
19-03-14-PLAY/3/123| |19-05-18-LIEP/4/118| |19-01-17-PLAY/5/115
17-11-11-LKKC/2/94
1559
44 Modris JANKOVSKIS Saulrīti SK 12.06.2022 22-05-21-CN4K/3/220| |19-11-02-LVSC/7/211| |22-06-11-CN5K/2/188
19-10-27-CM-7/1/180| |19-09-29-CM-6/3/158| |18-11-03-LVSC/4/151
19-01-20-CM-2/2/113| |19-09-01-CM-5/2/113| |19-01-16-CM-1/2/113
19-02-17-CM-3/4/101
1548
45 Dāvis BERNĀNS Liepāja 31.12.2020 19-11-02-LVSC/4/302| |20-07-11-MEGO/6/240| |19-04-06-LKKC/18/234
18-11-03-LVSC/4/185| |19-03-30-TK-3/7/125| |19-03-16-LIEP/4/118
19-05-18-LIEP/5/115| |19-11-23-LIEP/5/98| |18-06-22-SENI/6/72
17-11-19-LICE/5/57
1546
46 Inga JAUNĪTE Saulrīti SK 30.06.2021 19-11-02-LVSC/6/288| |20-10-03-CESI/3/216| |19-10-27-CM-7/1/180
19-11-16-CM-8/2/169| |19-09-29-CM-6/3/158| |19-01-20-CM-2/2/113
19-09-01-CM-5/2/113| |19-01-16-CM-1/2/113| |19-02-17-CM-3/4/101
17-12-10-VZSV/1/80
1531
47 Andrejs KAMOLIŅŠ Vijciems 31.12.2022 21-11-20-LCBS/4/378| |22-07-31-VALK/9/222| |19-11-02-LVSC/6/216
20-09-12-MEGO/8/182| |18-11-03-LVSC/3/158| |19-01-16-CM-1/4/101
20-08-16-VALK/11/86| |19-08-04-VALK/15/54| |18-02-11-LSKS/9/52
18-06-22-SENI/5/49
1498
48 Vita BOŠA Vijciems 31.08.2022 22-08-28-BSEN/5/287| |22-07-31-VALK/9/222| |19-11-02-LVSC/6/216
20-09-12-MEGO/8/182| |20-02-08-MEGO/14/166| |18-11-03-LVSC/3/158
19-01-16-CM-1/4/101| |19-08-04-VALK/15/54| |18-02-11-LSKS/9/52
18-08-05-VALK/12/43
1481
49 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.04.2022 22-04-02-PENK/1/350| |20-07-11-MEGO/9/222| |20-01-04-PENK/5/197
19-01-05-PENK/5/164| |20-03-12-PENK/1/120| |20-02-13-PENK/3/106
18-04-02-PENK/2/94| |17-11-11-LKKC/3/88| |18-02-11-LSKS/1/70
17-12-23-PENK/1/70
1481
50 Guntis PIRKTIŅŠ Liepāja 14.02.2023 21-11-20-LCBS/6/480| |22-03-05-LIEP/5/328| |22-07-09-CSN1/5/246
19-04-06-LKKC/17/238| |19-03-16-LIEP/5/115| |17-11-19-LICE/7/55
1462
51 Andis LĀCIS Liepāja 12.07.2020 19-11-02-LVSC/2/254| |20-07-11-MEGO/11/216| |20-02-08-MEGO/3/211
19-01-05-PENK/7/156| |19-03-16-LIEP/3/123| |19-02-09-LEDU/4/118
19-05-18-LIEP/7/109| |19-11-23-LIEP/3/106| |18-11-19-LIEP/4/101
18-05-19-LIEP/11/58
1452
52 Māris PĻAVIŅŠ Ventspils BK V16 21.02.2023 22-03-26-TALS/1/597| |22-05-14-TALS/4/294| |22-07-09-CSN1/6/280
22-05-28-LIEP/2/188| |19-11-23-LIEP/8/91| |
1450
53 Aigars BEDRĪTIS Valmieras BK/Siguldas BK 11.04.2022 21-11-20-LCBS/3/528| |22-02-27-FORZ/7/468| |19-01-27-LABL/5/230
18-04-22-LABL/5/123| |18-06-22-SENI/1/90| |
1439
54 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 19-11-02-LVSC/7/211| |20-02-15-CM-2/4/176| |20-01-04-CM-1/5/172
19-10-27-CM-7/3/158| |18-11-03-LVSC/4/151| |19-09-29-CM-6/5/148
19-09-01-CM-5/5/98| |19-01-20-CM-2/6/96| |19-02-17-CM-3/6/96
19-01-16-CM-1/9/89
1395
55 Guntis LAVRINOVIČS Siguldas BK 18.09.2022 22-09-17-KC22/1/900| |18-12-30-LABL/2/301| |18-02-04-LCMP/2/188
1389
56 Anita AĻĻĒNA Saulrīti SK 23.02.2023 22-02-27-FORZ/4/420| |22-08-20-CN6K/1/350| |22-05-21-CN4K/4/210
22-19-17-CN7K/1/200| |22-06-11-CN5K/3/176| |
1356
57 Ingus BUKS Dārta 31.12.2022 22-02-27-FORZ/8/380| |22-07-09-CSN1/7/352| |21-12-19-FORZ/10/329
21-09-11-LACB/10/292| |
1353
58 Iveta ZOSĒNA Salaspils BK 30.06.2020 19-11-02-LVSC/2/282| |19-03-23-VICT/12/199| |19-02-09-LEDU/1/140
18-03-11-LABL/6/120| |18-04-07-VT4P/6/112| |18-01-27-LABL/9/111
18-01-20-VT-2/12/99| |18-01-13-DB-1/3/88| |17-11-25-VT-1/6/80
18-06-22-SENI/3/79
1310
59 Ainārs ZANDERS Baloži 31.12.2022 22-08-28-BSEN/4/336| |19-04-06-LKKC/13/252| |19-12-26-OZOL/6/240
18-11-03-LVSC/2/169| |19-04-27-NAKT/1/140| |18-02-11-LSKS/4/59
18-06-22-SENI/4/50| |
1246
60 Kristiāns ROZENVALDS RISEBA 31.12.2022 20-01-04-PENK/8/182| |20-08-04-OLAI/6/144| |20-06-16-OLAI/7/140
20-07-21-OLAI/9/133| |18-09-30-VICT/8/122| |19-01-17-PLAY/6/112
19-03-14-PLAY/7/109| |20-02-13-PENK/3/106| |02-02-23-GIME/14/104
19-02-10-GIME/4/84
1236
61 Normunds SAULĪTIS Baloži 07.02.2023 22-06-11-RBT1/2/500| |22-02-20-OLAI/5/369| |22-07-09-CSN1/1/350
1219
62 Juris KAŅEPS Saulrīti SK 30.06.2020 19-04-07-LKKC/6/288| |20-02-15-CM-2/2/197| |19-01-20-CM-2/1/120
19-04-21-CM-4/1/120| |19-01-16-CM-1/1/120| |19-02-17-CM-3/1/120
19-03-02-CEPA/3/106| |18-03-10-CEPA/1/60| |18-02-11-CM-2/1/40
18-03-31-CM3K/1/40
1211
63 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 31.12.2020 20-10-03-CESI/4/206| |20-01-04-CM-1/4/176| |19-10-27-CM-7/2/169
19-09-29-CM-6/4/151| |19-11-16-CM-8/4/151| |19-10-05-CESI/5/148
19-01-16-CM-1/5/98| |19-01-20-CM-2/7/94| |
1193
64 Ojārs KOZIŅECS Valmieras BK 31.12.2022 19-04-07-LKKC/3/317| |19-05-15-BSEN/1/220| |18-11-03-LVSC/2/207
17-11-12-LKKC/1/180| |17-12-10-VZSV/1/100| |18-09-09-PAST/2/94
18-05-13-VALM/2/56| |
1174
65 Polina GOLDBERGA Nav noteikts 21.02.2023 22-03-26-TALS/3/411| |22-02-20-OLAI/9/333| |22-07-31-VALK/4/252
22-09-25-RBT3/4/168| |
1164
66 Kamilla NAGLE Salaspils BK 31.12.2021 21-11-20-LCBS/8/456| |19-11-09-OLAI/3/185| |20-02-15-OLAI/8/137
19-03-23-VICT/6/128| |18-08-18-BSEN/6/72| |18-06-22-SENI/7/70
18-03-17-VT3P/4/67| |
1115
67 Dairis LEIKUMS Ozolnieki 31.12.2022 21-11-20-LCBS/4/420| |22-07-09-CSN1/6/355| |19-11-02-LVSC/4/252
19-02-23-OLAI/2/75| |
1102
68 Vjaceslavs BASKOVS Valka 21.12.2021 21-12-19-FORZ/14/518| |21-11-20-LCBS/5/492| |18-08-18-BSEN/6/72
1082
69 Guntis LESKA Jelgava 31.12.2022 19-12-26-OZOL/2/282| |02-02-23-GIME/3/132| |18-11-19-LIEP/3/106
19-02-10-GIME/3/88| |18-09-09-PAST/3/88| |18-04-02-PENK/5/82
17-11-19-BR-2/6/72| |18-04-07-VT4P/3/70| |18-03-17-VT3P/3/70
17-12-27-JELG/1/60
1050
70 Jurijs SARIKINS Salaspils BK 31.12.2021 21-11-20-LCBS/8/456| |20-02-15-OLAI/8/137| |02-02-23-GIME/13/105
19-11-23-LIEP/7/94| |17-10-07-CIDO/18/72| |18-03-17-VT3P/4/67
17-10-28-BR-1/9/67| |
998
71 Viktors SARKANĀBOLS Saulrīti SK 12.06.2022 20-01-04-CM-1/1/210| |22-06-11-CN5K/1/200| |19-11-16-CM-8/2/169
18-11-10-CM-8/2/75| |17-10-28-BR-1/8/68| |17-11-19-BR-2/8/68
18-10-28-CN-7/4/67| |18-03-10-CEPA/4/50| |18-04-15-CM4K/1/40
18-02-11-CM-2/2/38
985
72 Māris AVOTIŅŠ Ozolnieki 17.08.2021 19-12-26-OZOL/9/222| |20-07-21-OLAI/1/180| |20-08-18-OLAI/1/180
20-02-08-MEGO/10/175| |19-01-17-PLAY/1/140| |18-02-11-LSKS/6/56
18-02-11-VLNT/10/22| |
975
73 Linards KLEMIATO Penkule 04.04.2022 22-04-02-PENK/2/329| |20-01-04-PENK/5/197| |19-01-05-PENK/5/164
20-03-12-PENK/1/120| |18-04-02-PENK/9/74| |19-12-12-PENK/2/56
940
74 Guntis KUPČS Jelgava 11.07.2022 22-07-09-CSN1/5/287| |20-09-12-MEGO/4/202| |20-02-08-MEGO/9/178
19-01-05-PENK/4/168| |18-12-27-PLAY/1/80| |
915
75 Guntis KĻAVIŅŠ Jēkabpils / SK 4R 31.12.2022 22-05-14-TALS/2/457| |22-09-25-RBT3/3/240| |22-19-17-CN7K/4/168
865
76 Matīss PAEGLĪTIS Rīga BK 04.11.2019 17-09-30-VENT/2/150| |18-02-04-LCMP/12/142| |18-03-17-VT3P/5/115
18-01-20-VT-2/8/106| |18-01-13-DB-1/2/94| |17-11-25-VT-1/3/88
18-02-17-DB-2/1/80| |
775
77 Staņislavs JONKUSS Penkule 12.07.2020 20-07-11-MEGO/7/234| |20-01-04-PENK/4/202| |20-02-08-MEGO/15/163
20-02-13-PENK/2/113| |19-11-06-PENK/4/50| |
762
78 Modris ROMKA - LAURĪTIS Saulrīti SK 31.12.2021 20-01-04-CM-1/2/197| |20-02-15-CM-2/5/172| |19-09-29-CM-6/7/140
19-01-16-CM-1/7/94| |18-02-11-LSKS/7/55| |18-02-11-CM-2/5/33
18-01-06-CM-1/5/33| |17-10-29-CM-7/6/32| |
756
79 Māris LAIZĀNS Ventspils BK V16 21.02.2023 22-02-27-FORZ/11/360| |22-01-29-TALS/4/294| |19-11-23-LIEP/6/96
750
80 Ivars PETROVSKIS Siguldas BK/SK Saulrīti 07.02.2023 22-08-28-BSEN/7/351| |20-10-03-CESI/3/216| |20-06-13-CM-4/5/172
739
81 Adrians PAVĀRS Badmintonaklubs.lv 30.06.2023 20-02-08-MEGO/12/170| |20-06-16-OLAI/4/151| |20-07-07-OLAI/6/144
19-03-14-PLAY/2/132| |19-04-18-PLAY/11/101| |17-11-19-BR-2/5/25
723
82 Juris DEREVJANKO Penkule 04.04.2022 22-04-02-PENK/5/287| |20-01-04-PENK/6/192| |20-03-12-PENK/3/106
18-04-02-PENK/11/72| |17-12-23-PENK/5/57| |
714
83 Līga ZANKOVIČA Ventspils BK V16 08.04.2019 19-04-06-LKKC/13/252| |17-09-30-VENT/11/115| |18-02-04-LCMP/26/114
17-11-11-LKKC/1/100| |17-11-25-VT-1/5/82| |
663
84 Jurijs SAKSAGANSKIS Ventspils BK V16 11.07.2022 20-03-07-TALS/6/240| |20-02-08-MEGO/7/187| |19-11-23-LIEP/1/120
17-09-30-VENT/11/115| |
662
85 Gatis BOKS Jelgava 28.02.2023 22-02-27-FORZ/9/370| |21-12-19-FORZ/3/176| |02-02-23-GIME/16/101
647
86 Ivo KEIŠS RSP/SK Saulrīti 31.12.2022 21-08-29-BWFF/32/480| |18-11-24-BABO/1/160| | 640
87 Aleksandrs BOŽENECKIS Valka 01.08.2022 21-11-20-LCBS/3/396| |19-11-02-LVSC/3/238| | 634
88 Ilona BOŽEŅECKA Valka 31.12.2021 21-11-20-LCBS/3/396| |19-11-02-LVSC/3/238| | 634
89 Edgars KVIESIS 9 Pakalni (Talsi) 30.03.2022 22-01-29-TALS/6/280| |19-03-16-LIEP/7/109| |19-05-18-LIEP/10/102
18-11-19-LIEP/1/60| |18-05-19-LIEP/10/37| |
588
90 Ieva GALVIŅA Tondiraba EST 17.08.2021 19-12-26-OZOL/5/246| |20-07-07-OLAI/2/169| |20-08-16-VALK/15/122
537
91 Salvis LOZDA Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-01-29-TALS/5/287| |19-11-02-LVSC/5/246| | 533
92 Kārlis ĒRGLIS Enri 31.03.2021 19-04-06-LKKC/19/230| |20-02-08-MEGO/11/173| |19-03-14-PLAY/5/115
518
93 Xin ZENG Jelgava 21.02.2022 22-02-20-OLAI/1/450| |21-09-02-EMBU/5/66| | 516
94 Anrijs MEŅĢELSONS Jūrmala 31.12.2022 21-12-11-UNIV/4/504| | 504
95 Ilmārs BRIEDIS Dārta 28.02.2022 22-02-27-FORZ/3/176| |21-12-19-FORZ/5/164| |02-02-23-GIME/6/120
18-02-17-DB-2/3/26| |
486
96 Agris PĒTERSONS Ozolnieki 13.10.2020 19-11-02-LVSC/4/227| |18-11-03-LVSC/6/144| |19-04-27-NAKT/6/112
483
97 Indulis MOTUKS Vijciems 01.08.2022 22-07-31-VALK/10/219| |19-01-16-CM-1/6/96| |20-08-16-VALK/9/89
18-06-22-SENI/6/48| |
452
98 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 11.07.2022 20-03-07-TALS/6/240| |20-02-08-MEGO/7/187| | 427
99 Romāns LOGOŠS Spidmintons.lv 11.03.2019 19-03-09-LALB/17/185| |17-09-30-VENT/12/114| |18-09-16-LABL/9/104
403
100 Gunta VIZBULE Nav noteikts 15.09.2020 20-09-12-MEGO/4/202| |20-02-08-MEGO/9/178| | 380
101 Jānis MALNAČS Baloži 31.03.2021 19-04-07-LKKC/5/295| |18-08-18-BSEN/7/78| | 373
102 Mārtiņš KALNIŅŠ Lotos 01.08.2022 22-07-31-VALK/21/248| |20-08-16-VALK/15/122| | 370
103 Raivis DUPLINSKIS Emburga 18.02.2020 19-01-05-PENK/10/146| |20-02-15-OLAI/8/137| |19-02-23-OLAI/3/70
353
104 Vizma KAĻČEVA NBS 21.04.2019 19-04-06-LKKC/18/234| |19-04-18-PLAY/7/109| | 343
105 Jānis OZOLIŅŠ Vijciems 15.09.2020 20-09-12-MEGO/6/192| |18-11-03-LVSC/7/140| | 332
106 Agris MEINARDS Ventspils BK V16 15.05.2023 22-02-20-OLAI/10/329| | 329
107 Kārlis VIDASS Siguldas BK 01.12.2022 17-11-12-LKKC/2/169| |18-02-04-LCMP/8/152| | 321
108 Māris ZAĻKALNS Dobele 13.10.2020 20-07-07-OLAI/1/180| |20-07-21-OLAI/8/137| | 317
109 Māris ROMKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-09-29-CM-6/6/144| |19-01-16-CM-1/9/89| |18-04-15-CM4K/6/32
18-01-06-CM-1/6/32| |17-11-20-CM-8/5/16| |
313
110 Elvis BEĻUSOVS RSP/RBS 24.02.2020 20-02-22-RIGA/12/298| | 298
111 Daiga LUTERE Liepāja 05.11.2018 18-11-03-LVSC/4/185| |18-05-19-LIEP/13/56| |17-11-19-LICE/6/56
297
112 Oskars VOLFS Baloži 24.02.2020 19-02-03-LVCN/10/292| | 292
113 Agnese LOGOŠA Spidmintons.lv 11.03.2019 19-03-09-LALB/17/185| |18-09-16-LABL/9/104| | 289
114 Valters ŠĶĒLE Saulrīti SK 31.12.2022 19-04-07-LKKC/6/288| | 288
115 Jānis KALNIŅŠ Olaine 29.06.2020 19-04-06-LKKC/21/223| |18-06-22-SENI/1/60| | 283
116 Egils BULS Mēmele SC 15.11.2019 18-04-02-PENK/8/76| |18-03-17-VT3P/6/64| |18-01-13-DB-1/5/57
19-11-14-EMBU/2/56| |18-02-17-DB-2/2/28| |
281
117 Intars GRIMZA Saulrīti SK 20.05.2023 18-10-06-CM-H/2/75| |17-11-19-BR-2/5/74| |17-10-28-BR-1/6/72
18-03-10-CEPA/3/53| |
274
118 Māris VAVILOVS Emburga 15.11.2019 19-01-05-PENK/12/142| |19-11-14-EMBU/6/48| |19-03-17-OZOL/6/32
222
119 Māris PUTRAIMS Rīga 31.12.2019 19-12-26-OZOL/11/216| | 216
120 Liene ŠMITE-PUTRAIMA Rīga 31.12.2019 19-12-26-OZOL/11/216| | 216
121 Aldis VALBAKS Ozolnieki 14.11.2020 18-11-03-LVSC/5/148| |18-02-11-LSKS/2/66| | 214
122 Artis KĻAVIŅŠ Valmieras BK 30.08.2022 17-11-12-LKKC/11/130| |17-12-10-VZSV/5/82| | 212
123 Aļona KOSTECKAJA Lotos 31.12.2020 20-02-08-MEGO/5/197| | 197
124 Guna GASJŪNE-PAVĀRE Badmintonaklubs.lv 09.02.2020 20-02-08-MEGO/12/170| |17-11-19-BR-2/5/25| | 195
125 Oskars LĪDUMS Lotos 01.10.2019 19-08-04-VALK/15/82| |18-08-05-VALK/4/67| |17-10-28-BR-1/3/44
193
126 Valters LIEPKALNS Baloži 31.12.2022 18-04-07-VT4P/5/115| |17-12-27-JELG/4/50| |18-02-11-VLNT/5/25
190
127 Raimonds OZOLIŅŠ Salaspils BK 18.02.2020 19-11-09-OLAI/3/185| | 185
128 Aldis ĀBOLTIŅŠ Dārta 31.12.2021 21-12-19-FORZ/7/156| |18-02-17-DB-2/5/25| | 181
129 Vija SKRULE Rīga 10.02.2020 20-02-08-MEGO/10/175| | 175
130 Lauris NILLE Valmieras BK 28.02.2022 22-02-27-FORZ/4/168| | 168
131 Konstantīns SERAFIMOVS Dārta/Daugmale 12.09.2023 19-04-18-PLAY/8/106| |17-12-10-VZSV/7/62| | 168
132 Leons TOLSTIKS Penkule 09.02.2020 20-02-08-MEGO/13/168| | 168
133 Inesis DEKSNIS Siguldas BK 09.02.2020 20-02-08-MEGO/14/166| | 166
134 Liene BABRE Valmieras BK 28.02.2023 21-12-19-FORZ/5/164| | 164
135 Vineta ĀBOLTIŅA Dārta 31.12.2021 21-12-19-FORZ/7/156| | 156
136 Elena BUTKEVICA Valka 01.10.2019 19-08-04-VALK/15/82| |18-08-18-BSEN/7/70| | 152
137 Ivars MOZGA Ozolnieki 31.12.2022 21-09-02-EMBU/1/80| |18-06-22-SENI/7/70| | 150
138 Joakim SUNDBERG Enri 18.03.2019 19-03-14-PLAY/1/140| | 140
139 Mārtiņš BERIŅŠ RSP/RBS 12.09.2022 19-04-27-NAKT/3/123| | 123
140 Jekaterina AUNIŅA Lotos 17.08.2020 20-08-16-VALK/15/122| | 122
141 Uldis ĀBELTIŅŠ Valmieras BK 31.12.2021 17-12-10-VZSV/2/75| |18-06-22-SENI/7/47| | 122
142 Andris LAPIŅŠ RSP/RBS 31.12.2022 19-04-27-NAKT/6/112| | 112
143 Sandis LODIŅŠ Nav noteikts 24.02.2020 02-02-23-GIME/12/107| | 107
144 Maksims DOBROVOĻSKIS Lotos 01.08.2022 20-08-16-VALK/3/106| | 106
145 Jeļena OŠESTJUKA Baloži 24.02.2020 02-02-23-GIME/13/105| | 105
146 Oskars GĀLIŅŠ Liepāja 21.05.2019 19-05-18-LIEP/9/104| | 104
147 Uldis ŠEFERS Lotos 17.11.2020 18-02-11-LSKS/5/57| |18-08-05-VALK/8/46| | 103
148 Baiba LULLE Jelgava 11.02.2019 19-02-10-GIME/1/100| | 100
149 Kristians RUDZĪTIS Rīga BK 04.11.2019 17-11-11-LKKC/1/100| | 100
150 Alevtina KARPATS Lotos 17.08.2020 20-08-16-VALK/6/96| | 96
151 Mārtiņš GRAUDUMS RSP/RBS 30.06.2019 17-11-11-LKKC/2/94| | 94
152 Dace PUMPURE Rīga BK 10.02.2019 19-02-10-GIME/2/94| | 94
153 Romāns BARKOVS Salaspils BK 24.02.2020 19-11-23-LIEP/9/89| | 89
154 Lāsma GRUNDMANE Liepāja 11.06.2018 17-11-19-LICE/10/51| |18-05-19-LIEP/11/36| | 87
155 Uģis MELDERS Valmieras BK 19.08.2018 17-12-10-VZSV/4/84| | 84
156 Laine DREISMANE Ozolnieki 31.12.2021 21-09-02-EMBU/2/75| | 75
157 Aigars CINIS Valmieras BK 22.08.2018 17-12-10-VZSV/4/67| | 67
158 Areta VĪTOLA Valmieras BK 11.12.2017 17-12-10-VZSV/4/67| | 67
159 Normunds CERCINS Valmieras BK 31.12.2022 17-12-10-VZSV/5/66| | 66
160 Sabīne ĶĪSE RSP/RBS 20.03.2019 18-03-17-VT3P/5/66| | 66
161 Māris PREINBERGS Rīga BK 14.11.2018 18-08-18-BSEN/4/59| | 59
162 Iveta PAVĀRE Liepāja 20.11.2017 17-11-19-LICE/7/55| | 55
163 Nauris JURGENS Valka 01.10.2019 19-08-04-VALK/15/54| | 54
164 Janek KERK Lotos 18.12.2018 18-08-05-VALK/4/50| | 50
165 Dzintars BUJĀNS Saulrīti SK 31.12.2018 17-10-29-CM-7/4/34| | 34