Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 10.06.2024
Jauktās dubultspēles 45+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Aivars TĒRAUDS Rīga BK 09.06.2025 24-01-21-ZVKE/5/1877| |23-12-30-SIG5/10/511| |23-12-02-LCSN/1/500
24-06-14-LIEP/8/456| |23-10-21-BSEN/1/400| |23-06-03-SIG1/5/394
24-05-26-LSVS/2/376| |24-05-05-SEN1/2/329| |23-06-10-CSN1/1/280
5123
2 Inese PREINBERGA Rīga BK 04.03.2024 24-01-21-ZVKE/4/643| |24-01-27-SIG1/5/533| |23-09-24-SIG2/3/528
23-02-05-LC23/19/512| |21-10-10-LCPN/5/492| |23-03-05-LKKC/1/440
23-02-25-ZVB4/12/426| |23-06-03-SIG1/3/422| |22-02-06-LCPN/15/408
22-07-31-VALK/1/385
4789
3 Mārtiņš KAŽEMAKS Baloži BK 28.01.2025 24-02-04-LC24/21/620| |22-09-17-KC22/2/592| |23-02-25-ZVB4/3/528
24-01-27-SIG1/8/494| |22-11-26-LCSN/1/420| |22-02-06-LCPN/15/408
23-06-10-CSN1/2/376| |22-06-11-RBT1/2/362| |21-11-20-LCBS/2/338
2022-09-11-ZVB2/6/336
4474
4 Uģis GROSS Baloži BK 21.01.2025 23-02-05-LC23/21/496| |24-04-27-TNK2/2/485| |23-09-09-CSN3/2/470
23-07-29-CSN2/2/470| |23-11-04-TALS/3/440| |23-12-02-LCSN/2/423
23-02-25-ZVB4/14/414| |24-05-05-SEN1/6/400| |23-03-05-LKKC/3/387
23-03-25-TALS/11/374
4359
5 Imants KELMERS Baloži BK 27.03.2024 24-03-02-LKKC/10/657| |23-02-05-LC23/8/608| |22-02-06-LCPN/10/438
21-10-10-LCPN/10/438| |22-12-17-YSIG/3/422| |23-03-25-TALS/7/406
23-06-03-SIG1/4/403| |22-11-26-LCSN/3/370| |20-09-19-LABL/2/263
20-09-05-RIGA/9/237
4242
6 Ilze ERMIČA Baloži BK 03.12.2024 23-02-05-LC23/14/552| |23-09-09-CSN3/2/470| |23-07-29-CSN2/2/470
23-12-02-LCSN/1/450| |22-02-06-LCPN/18/390| |23-03-05-LKKC/3/387
24-05-05-SEN1/1/350| |22-11-26-LCSN/1/350| |23-10-21-BSEN/4/336
21-12-19-FORZ/9/333
4088
7 Guntis PIRKTIŅŠ Liepāja 09.04.2025 24-02-04-LC24/21/620| |24-06-14-LIEP/4/504| |24-03-02-LKKC/6/440
23-03-25-TALS/4/437| |24-05-05-SEN1/4/420| |24-05-26-LSVS/3/357
2022-10-08-TALS/4/323| |23-05-37-LIEP/2/301| |21-11-20-LCBS/6/288
22-11-26-LCSN/5/287
3977
8 Diāna ŠAVALGINA Rīga BK 04.03.2024 24-03-02-LKKC/8/684| |23-02-25-ZVB4/12/426| |21-10-10-LCPN/12/426
22-02-06-LCPN/15/408| |23-10-21-BSEN/6/400| |22-11-26-LCSN/2/395
21-12-19-FORZ/14/311| |22-06-11-RBT1/6/308| |22-10-22-CSN2/3/308
21-11-20-LCBS/4/302
3968
9 Anete ZUNTE Valka 31.12.2024 23-12-30-SIG5/10/511| |23-03-05-LKKC/2/414| |23-10-21-BSEN/1/400
23-12-02-LCSN/3/396| |24-05-26-LSVS/2/376| |24-05-05-SEN1/2/329
21-12-19-FORZ/14/311| |22-11-26-LCSN/3/308| |23-08-06-VALK/8/304
22-02-27-FORZ/1/300
3649
10 Tatjana DVORNIKA Lotos 10.05.2025 23-09-09-CSN3/3/440| |23-07-29-CSN2/3/440| |24-03-02-LKKC/6/440
23-12-02-LCSN/2/423| |23-10-21-BSEN/3/396| |22-11-26-LCSN/2/329
24-05-05-SEN1/3/308| |21-11-20-LCBS/1/300| |23-08-06-VALK/12/284
21-12-19-FORZ/1/270
3630
11 Juris KRŪMIŅŠ Salaspils BK 31.12.2024 23-02-25-ZVB4/12/426| |21-10-10-LCPN/12/426| |22-02-06-LCPN/15/408
23-10-21-BSEN/6/400| |23-10-07-CESH/1/350| |21-12-19-FORZ/14/311
22-06-11-RBT1/6/308| |23-08-06-VALK/8/304| |21-11-20-LCBS/4/302
22-02-27-FORZ/1/300
3535
12 Jānis JAUNSLAVIETIS SR Lotos 31.12.2024 23-09-09-CSN3/3/440| |23-07-29-CSN2/3/440| |23-12-02-LCSN/1/400
24-05-19-LABL/4/378| |24-01-27-SIG1/3/352| |22-11-26-LCSN/3/308
23-10-21-BSEN/3/308| |24-05-05-SEN1/5/287| |23-08-06-VALK/12/284
21-11-20-LCBS/2/282
3479
13 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 03.12.2024 23-12-03-LCSN/2/564| |24-05-05-SEN1/2/470| |24-05-26-LSVS/1/455
23-12-30-SIG5/7/351| |23-03-05-LKKC/8/334| |23-10-07-CESH/4/294
22-10-22-CSN2/5/287| |23-05-06-VETE/2/263| |24-01-20-CN1K/2/235
23-08-26-CN6K/4/168
3421
14 Aivis ROMKA Saulrīti SK 24.03.2025 23-12-03-LCSN/4/504| |24-03-02-LKKC/8/418| |24-05-05-SEN1/7/390
23-12-30-SIG5/7/351| |23-03-05-LKKC/8/334| |24-05-26-LSVS/8/304
23-10-07-CESH/4/294| |22-10-22-CSN2/5/287| |23-01-07-CN1K/2/263
22-08-20-CN6K/1/245
3390
15 Una TILIBA Ozolnieki 26.05.2024 23-09-09-CSN3/1/500| |23-12-02-LCSN/2/470| |24-05-05-SEN1/6/400
23-10-21-BSEN/5/328| |24-05-26-LSVS/6/320| |23-10-14-OLDZ/3/308
23-02-19-OLAI/1/280| |22-11-26-LCSN/7/273| |23-06-10-CSN1/5/230
23-12-17-PENK/16/201
3310
16 Andrejs ANDREJEVS Jelgava 28.12.2024 23-09-09-CSN3/5/410| |23-07-29-CSN2/5/410| |23-12-02-LCSN/4/378
24-06-14-LIEP/3/352| |24-05-26-LSVS/4/336| |24-05-05-SEN1/4/294
22-11-26-LCSN/4/294| |23-10-14-OLDZ/4/294| |21-11-20-LCBS/3/264
23-02-19-OLAI/2/263
3295
17 Maruta CĒSNIECE Jelgava 28.12.2024 23-09-09-CSN3/5/410| |23-07-29-CSN2/5/410| |23-12-02-LCSN/4/378
24-06-14-LIEP/3/352| |24-05-26-LSVS/4/336| |24-05-05-SEN1/4/294
22-11-26-LCSN/4/294| |23-10-14-OLDZ/4/294| |21-11-20-LCBS/3/264
23-02-19-OLAI/2/263
3295
18 Ivars PETROVSKIS Nav noteikts 21.01.2025 23-12-03-LCSN/3/528| |24-05-19-LABL/3/493| |24-05-05-SEN1/5/410
23-09-09-CSN3/7/390| |23-01-07-CN1K/1/280| |23-02-11-CN2K/2/263
22-08-28-BSEN/7/246| |24-01-20-CN1K/6/200| |23-09-16-CN7K/2/188
23-08-26-CN6K/2/188
3186
19 Ainārs ZANDERS Baloži BK 31.12.2024 23-12-02-LCSN/1/450| |23-03-05-LKKC/3/387| |24-05-05-SEN1/1/350
22-11-26-LCSN/1/350| |23-10-21-BSEN/5/328| |23-10-14-OLDZ/3/308
23-02-19-OLAI/1/280| |22-12-28-JELG/4/235| |22-08-28-BSEN/4/235
23-06-10-CSN1/5/230
3153
20 Olafs KRŪZMĒTRA Ozolnieki 06.05.2024 23-09-09-CSN3/4/420| |23-11-25-LIEP/5/410| |23-12-02-LCSN/2/376
24-05-05-SEN1/6/280| |22-11-26-LCSN/1/280| |21-11-20-LCBS/1/270
21-09-11-LACB/5/246| |23-12-17-PENK/6/240| |21-12-19-FORZ/3/238
23-06-10-CSN1/4/235
2995
21 Ingūna ALDIŅA Jēkabpils / SK 4R 27.05.2024 23-12-30-SIG5/5/442| |23-09-09-CSN3/6/400| |24-05-25-TAUR/9/333
24-01-27-SIG1/6/320| |24-01-21-ZVKE/3/264| |23-09-30-LIET/6/240
22-05-14-TALS/1/210| |22-06-11-RBT1/5/201| |22-09-25-RBT3/5/201
23-11-12-LIET/24/177
2788
22 Uldis LAZDIŅŠ Smash BK 01.04.2025 23-12-30-SIG5/5/442| |23-09-09-CSN3/6/400| |24-05-25-TAUR/9/333
24-01-27-SIG1/6/320| |24-01-21-ZVKE/3/264| |23-09-30-LIET/6/240
22-05-14-TALS/1/210| |22-06-11-RBT1/5/201| |22-09-25-RBT3/5/201
23-11-12-LIET/24/177
2788
23 Inna KORJUKINA Liepāja 09.06.2025 24-05-05-SEN1/4/420| |24-05-26-LSVS/3/357| |23-03-05-LKKC/7/343
21-11-20-LCBS/6/288| |22-11-26-LCSN/5/287| |22-03-26-TALS/5/271
23-05-37-LIEP/8/243| |23-05-06-VETE/1/200| |22-03-05-LIEP/5/197
19-11-02-LVSC/4/101
2707
24 Santa BRONKA Liepāja 10.04.2025 23-10-21-BSEN/5/369| |23-03-05-LKKC/7/343| |23-03-25-TALS/3/317
23-11-25-LIEP/4/294| |21-11-20-LCBS/2/282| |23-05-37-LIEP/6/256
23-04-29-TALS/6/224| |23-12-17-PENK/14/207| |22-07-09-CSN1/5/201
22-03-05-LIEP/8/182
2675
25 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 03.12.2023 23-12-02-LCSN/1/400| |23-09-09-CSN3/7/390| |23-07-29-CSN2/8/380
23-10-21-BSEN/3/308| |22-11-26-LCSN/2/263| |21-11-20-LCBS/4/227
23-05-06-VETE/4/168| |22-07-09-CSN1/7/164| |20-07-11-MEGO/7/156
22-07-31-VALK/10/153
2609
26 Vita BOŠA Vijciems 06.05.2024 23-09-09-CSN3/8/380| |23-12-02-LCSN/4/336| |23-10-21-BSEN/5/287
24-05-05-SEN1/8/266| |22-11-26-LCSN/3/246| |22-10-22-CSN2/4/235
23-06-10-CSN1/7/218| |22-08-28-BSEN/5/201| |22-07-31-VALK/9/155
20-09-12-MEGO/8/122
2446
27 Jānis BLUĶIS Penkule 04.03.2025 24-03-02-LKKC/10/402| |23-10-21-BSEN/3/396| |23-03-05-LKKC/4/370
22-05-14-TALS/6/264| |23-12-17-PENK/3/264| |22-04-02-PENK/1/210
23-03-19-PENK/1/160| |20-07-11-MEGO/9/148| |24-04-06-PENK/3/88
19-11-02-LVSC/3/88
2390
28 Iveta ZOSĒNA Baloži BK 06.03.2025 23-12-02-LCSN/1/500| |23-10-21-BSEN/4/378| |22-11-26-LCSN/3/370
24-05-05-SEN1/5/287| |23-10-14-OLDZ/5/287| |23-12-17-PENK/10/219
23-03-19-PENK/6/128| |19-11-02-LVSC/2/94| |
2263
29 Vadims ČULKA Jelgava 10.04.2025 24-04-27-TNK2/4/562| |22-11-26-LCSN/2/329| |24-05-26-LSVS/6/320
24-05-05-SEN1/3/308| |21-11-20-LCBS/1/300| |22-10-22-CSN2/2/263
20-01-04-PENK/2/75| |20-02-08-MEGO/6/64| |
2221
30 Uģis BRIEDIS UBBS 20.01.2025 23-03-05-LKKC/2/677| |24-03-02-LKKC/2/517| |22-08-28-BSEN/4/323
20-09-05-RIGA/10/234| |20-02-02-LVCP/4/168| |20-01-18-TALS/2/103
19-11-02-LVSC/1/100| |19-05-15-BSEN/1/90| |
2212
31 Marina BOMIŅA Lotos 06.05.2024 23-09-09-CSN3/4/420| |23-12-02-LCSN/3/352| |23-06-10-CSN1/1/280
24-05-05-SEN1/6/280| |23-10-21-BSEN/6/240| |23-08-06-VALK/12/213
22-12-28-JELG/17/185| |23-05-06-VETE/6/160| |24-04-06-PENK/12/71
2201
32 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 24.03.2025 23-12-02-LCSN/3/440| |24-05-05-SEN1/7/273| |24-04-13-CN4K/3/242
24-01-20-CN1K/3/220| |22-02-27-FORZ/12/213| |23-11-11-CN8K/2/188
23-05-06-VETE/5/164| |23-12-27-JELG/10/146| |22-05-21-CN4K/3/132
22-06-11-CN5K/2/132
2150
33 Aigars BREČS Liepāja 09.04.2025 23-12-02-LCSN/3/396| |23-03-05-LKKC/7/343| |23-05-37-LIEP/6/256
21-09-11-LACB/7/234| |22-07-09-CSN1/4/206| |23-05-06-VETE/1/200
22-09-25-RBT3/6/196| |20-09-12-MEGO/2/150| |19-11-02-LVSC/5/98
19-05-15-BSEN/9/67
2146
34 Elita GRANTE Rīga BK 09.04.2024 23-07-29-CSN2/6/400| |21-11-20-LCBS/4/252| |23-02-19-OLAI/3/246
22-08-28-BSEN/7/246| |22-11-13-OLDZ/2/230| |22-02-20-OLAI/7/211
22-07-09-CSN1/6/168| |23-03-19-PENK/4/134| |20-07-21-OLAI/3/106
20-08-04-OLAI/3/106
2099
35 Andrejs KAMOLIŅŠ Vijciems 06.05.2024 23-09-09-CSN3/8/380| |23-12-02-LCSN/4/336| |24-05-05-SEN1/8/266
22-11-26-LCSN/3/246| |22-10-22-CSN2/4/235| |21-11-20-LCBS/4/227
22-07-31-VALK/9/155| |20-09-12-MEGO/8/122| |19-11-02-LVSC/6/72
20-08-16-VALK/11/58
2097
36 Ingus BUKS Dārta 11.09.2024 24-05-26-LSVS/7/437| |23-03-05-LKKC/6/352| |22-12-11-RBT4/4/235
22-02-27-FORZ/8/228| |21-09-11-LACB/10/219| |23-06-10-CSN1/7/218
21-12-19-FORZ/10/197| |22-07-09-CSN1/7/164| |
2050
37 Ērika ROMKA Saulrīti SK 09.06.2024 23-12-03-LCSN/4/504| |24-05-05-SEN1/7/390| |24-05-26-LSVS/8/304
23-05-06-VETE/6/224| |24-01-20-CN1K/7/195| |23-04-08-CN3K/3/141
24-03-23-CN3K/2/94| |24-06-08-CN6K/3/88| |24-04-13-CN4K/4/84
2024
38 Dairis LEIKUMS Ozolnieki 01.04.2025 23-07-29-CSN2/6/400| |23-10-14-OLDZ/5/287| |21-11-20-LCBS/4/252
23-02-19-OLAI/3/246| |22-11-13-OLDZ/2/230| |23-12-17-PENK/16/201
22-07-09-CSN1/6/168| |23-03-19-PENK/4/134| |19-11-02-LVSC/4/84
2002
39 Māris LAIZĀNS Ventspils BK V16 28.04.2025 23-07-29-CSN2/7/390| |23-03-25-TALS/1/360| |23-03-05-LKKC/7/343
23-04-29-TALS/1/280| |22-02-27-FORZ/11/216| |22-01-29-TALS/4/176
19-11-23-LIEP/6/32| |
1797
40 Māris CĪRULIS BK Imanta 01.04.2025 23-03-25-TALS/7/281| |22-11-13-OLDZ/4/206| |22-02-20-OLAI/9/200
23-10-14-OLDZ/2/188| |22-03-26-TALS/3/185| |22-07-31-VALK/4/176
22-05-14-TALS/5/172| |24-02-24-OLAI/7/156| |22-09-25-RBT3/4/118
22-06-11-RBT1/2/99
1781
41 Wulf HARDER BMK Stinget Mellerud 09.06.2025 24-04-13-LU24/3/440| |23-05-28-LATU/5/394| |23-06-10-CSN1/3/352
22-02-20-OLAI/2/254| |23-12-17-PENK/10/219| |19-08-04-VALK/10/88
19-12-12-PENK/6/16| |
1763
42 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.03.2025 24-03-02-LKKC/10/402| |23-03-05-LKKC/4/370| |23-12-17-PENK/2/282
22-04-02-PENK/1/210| |20-07-11-MEGO/9/148| |23-03-19-PENK/5/131
24-04-06-PENK/8/76| |20-01-04-PENK/5/66| |20-03-12-PENK/1/40
20-02-13-PENK/3/35
1760
43 Guntis KUPČS Jelgava 28.12.2024 23-12-02-LCSN/3/440| |23-07-29-CSN2/8/380| |24-05-05-SEN1/7/273
22-11-26-LCSN/2/263| |22-07-09-CSN1/5/201| |20-09-12-MEGO/4/134
20-02-08-MEGO/9/59| |
1750
44 Polina GOLDBERGA Nav noteikts 19.12.2024 23-03-05-LKKC/5/361| |24-02-24-OLAI/6/232| |22-11-13-OLDZ/4/206
23-12-17-PENK/16/201| |22-02-20-OLAI/9/200| |22-03-26-TALS/3/185
22-07-31-VALK/4/176| |22-09-25-RBT3/4/118| |
1679
45 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 03.12.2024 23-07-29-CSN2/7/390| |23-12-02-LCSN/2/376| |23-03-25-TALS/1/360
23-04-29-TALS/1/280| |20-03-07-TALS/6/80| |20-02-08-MEGO/7/62
1548
46 Aija MĒTRA RSP/RBS 31.12.2023 22-11-26-LCSN/1/280| |21-11-20-LCBS/1/270| |23-06-10-CSN1/4/235
22-07-09-CSN1/3/185| |20-07-11-MEGO/3/176| |20-09-12-MEGO/3/141
19-11-02-LVSC/1/90| |20-02-08-MEGO/2/75| |
1452
47 Ieva JANSONE BK Imanta 01.04.2025 23-10-21-BSEN/15/374| |23-11-19-SIG4/8/342| |23-03-25-TALS/7/281
23-10-14-OLDZ/1/200| |24-02-24-OLAI/7/156| |
1353
48 Viktors SARKANĀBOLS Saulrīti SK 08.10.2024 24-05-26-LSVS/5/446| |24-01-20-CN1K/1/250| |24-03-23-CN3K/1/147
22-06-11-CN5K/1/140| |24-06-08-CN6K/1/100| |24-04-13-CN4K/6/80
20-01-04-CM-1/1/70| |19-11-16-CM-8/2/56| |
1289
49 Aleksandrs BOŽENECKIS Valka 20.11.2024 23-12-30-SIG5/8/398| |22-11-26-LCSN/6/280| |23-08-06-VALK/15/272
21-11-20-LCBS/3/238| |19-11-02-LVSC/3/79| |
1267
50 Xin ZENG Jelgava 09.04.2024 23-06-10-CSN1/4/336| |24-01-27-SIG1/8/304| |22-02-20-OLAI/1/270
23-12-17-PENK/10/219| |24-04-06-PENK/7/78| |21-09-02-EMBU/5/49
1256
51 Ivo KEIŠS RSP/SK Saulrīti 09.06.2024 23-02-05-LC23/22/488| |21-08-29-BWFF/32/360| |23-10-07-CESH/3/308
1156
52 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 26.05.2024 21-11-20-LCBS/2/254| |22-07-09-CSN1/3/216| |22-02-20-OLAI/8/205
23-03-19-PENK/8/122| |19-11-02-LVSC/2/103| |19-12-26-OZOL/10/73
20-01-04-PENK/4/67| |19-08-04-VALK/14/41| |
1081
53 Guntis KĻAVIŅŠ Jēkabpils / SK 4R 27.05.2024 23-12-02-LCSN/2/470| |22-05-14-TALS/2/197| |2022-10-09-HANZ/2/132
22-09-25-RBT3/3/123| |22-19-17-CN7K/4/118| |
1040
54 Kristīne ŠONMANE RTU 31.12.2022 21-11-20-LCBS/2/338| |20-09-05-RIGA/10/234| |20-02-02-LVCP/4/168
20-01-18-TALS/2/103| |19-11-02-LVSC/1/100| |19-05-15-BSEN/1/90
1033
55 Armands DĪRIŅŠ Salaspils BK 31.12.2022 21-11-20-LCBS/2/254| |20-08-08-LABL/10/204| |20-02-02-LVCP/14/138
20-01-25--LABL/6/112| |19-09-15-LABL/9/104| |19-11-02-LVSC/2/94
906
56 Indulis MOTUKS Vijciems 03.12.2023 23-12-02-LCSN/3/352| |23-10-21-BSEN/5/287| |22-07-31-VALK/10/153
20-08-16-VALK/9/59| |
851
57 Salvis LOZDA Dārta/Daugmale 07.08.2023 23-08-06-VALK/8/304| |22-11-26-LCSN/7/273| |22-01-29-TALS/5/172
19-11-02-LVSC/5/82| |
831
58 Kārlis ĒRGLIS Enri 11.09.2024 23-11-25-LIEP/3/308| |23-05-21-RBT1/4/168| |22-12-11-RBT4/4/134
20-02-08-MEGO/11/58| |
668
59 Modris JANKOVSKIS Saulrīti SK 07.05.2023 23-05-06-VETE/5/164| |22-05-21-CN4K/3/132| |22-06-11-CN5K/2/132
19-11-02-LVSC/7/70| |19-10-27-CM-7/1/60| |19-09-01-CM-5/2/56
19-09-29-CM-6/3/53| |
667
60 Yan ZHENG Ozolnieki 09.04.2024 23-06-10-CSN1/4/336| |23-12-17-PENK/10/219| |24-04-06-PENK/7/78
633
61 Māris ZAĻKALNS Dobele 28.12.2024 23-12-27-JELG/12/142| |23-02-19-OLAI/3/141| |23-03-19-PENK/8/122
20-07-07-OLAI/1/120| |20-07-21-OLAI/8/91| |
616
62 Staņislavs JONKUSS Penkule 09.04.2024 23-12-17-PENK/14/207| |20-07-11-MEGO/7/156| |24-04-06-PENK/12/71
20-01-04-PENK/4/67| |20-02-08-MEGO/15/54| |20-02-13-PENK/2/38
19-11-06-PENK/4/17| |
610
63 Vjaceslavs BASKOVS Valka 28.01.2025 21-12-19-FORZ/14/311| |21-11-20-LCBS/5/295| | 606
64 Aigars BEDRĪTIS Valmieras BK/Siguldas BK 23.10.2023 21-11-20-LCBS/3/317| |22-02-27-FORZ/7/281| | 598
65 Ilona BOŽEŅECKA Valka 18.12.2022 22-11-26-LCSN/6/280| |21-11-20-LCBS/3/238| |19-11-02-LVSC/3/79
597
66 Edgars KVIESIS 9 Pakalni (Talsi) 06.03.2023 23-03-05-LKKC/9/326| |22-01-29-TALS/6/168| | 494
67 Diāna GAILUMA Jelgava 31.12.2022 20-09-12-MEGO/2/150| |20-07-21-OLAI/10/88| |19-12-26-OZOL/9/74
20-01-04-PENK/8/61| |20-02-08-MEGO/11/58| |02-02-23-GIME/2/47
478
68 Adrians PAVĀRS Badmintonaklubs.lv 28.12.2023 22-12-28-JELG/20/177| |20-06-16-OLAI/4/101| |20-07-07-OLAI/6/96
20-02-08-MEGO/12/57| |
431
69 Agris MEINARDS Ventspils BK V16 15.05.2023 23-04-29-TALS/6/224| |22-02-20-OLAI/10/197| | 421
70 Kristiāns ROZENVALDS RISEBA 31.12.2024 20-08-04-OLAI/6/96| |20-06-16-OLAI/7/94| |20-07-21-OLAI/9/89
20-01-04-PENK/8/61| |20-02-13-PENK/3/35| |02-02-23-GIME/14/35
410
71 Jurijs SARIKINS Salaspils BK 31.12.2021 21-11-20-LCBS/8/274| |20-02-15-OLAI/8/46| |02-02-23-GIME/13/35
19-11-23-LIEP/7/31| |
386
72 Kamilla NAGLE Salaspils BK 31.12.2021 21-11-20-LCBS/8/274| |19-11-09-OLAI/3/62| |20-02-15-OLAI/8/46
382
73 Natālija GALKINA Baloži BK 09.04.2024 23-06-10-CSN1/2/376| | 376
74 Māris AVOTIŅŠ Ozolnieki 28.12.2024 20-07-21-OLAI/1/120| |20-08-18-OLAI/1/120| |19-12-26-OZOL/9/74
20-02-08-MEGO/10/58| |
372
75 Gatis BOKS Jelgava 28.02.2023 22-02-27-FORZ/9/222| |21-12-19-FORZ/3/106| |02-02-23-GIME/16/34
362
76 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 19-11-02-LVSC/7/70| |20-02-15-CM-2/4/59| |20-01-04-CM-1/5/57
19-10-27-CM-7/3/53| |19-09-01-CM-5/5/49| |19-09-29-CM-6/5/49
337
77 Andis LĀCIS Liepāja 12.07.2020 20-07-11-MEGO/11/144| |19-11-02-LVSC/2/85| |20-02-08-MEGO/3/70
19-11-23-LIEP/3/35| |
334
78 Intars GRIMZA Saulrīti SK 21.01.2025 23-10-07-CESH/2/329| | 329
79 Emīls KLOTIŅŠ BK Imanta 20.11.2023 23-11-19-SIG4/10/329| | 329
80 Inesis DEKSNIS Siguldas BK 18.12.2023 23-10-21-BSEN/6/240| |20-02-08-MEGO/14/55| | 295
81 Mārtiņš KALNIŅŠ Lotos 07.08.2023 22-07-31-VALK/21/174| |20-08-16-VALK/15/82| | 256
82 Nauris JURGENS Valka 07.08.2023 23-08-06-VALK/8/228| |19-08-04-VALK/15/27| | 255
83 Vineta ĀBOLTIŅA Dārta 11.12.2022 22-12-11-RBT4/2/150| |21-12-19-FORZ/7/94| | 244
84 Aldis ĀBOLTIŅŠ Dārta 11.12.2022 22-12-11-RBT4/2/150| |21-12-19-FORZ/7/94| | 244
85 Leons TOLSTIKS Penkule 31.12.2022 22-12-28-JELG/18/182| |20-02-08-MEGO/13/56| | 238
86 Oļegs TKAČENKO Siguldas BK 07.01.2024 23-02-11-CN2K/4/235| | 235
87 Kristians RUDZĪTIS Rīga BK 19.12.2023 23-12-17-PENK/8/228| | 228
88 Gunta VIZBULE Nav noteikts 15.09.2020 20-09-12-MEGO/4/134| |20-02-08-MEGO/9/59| | 193
89 Kaspars NEVEDOMSKIS RSP/RBS 22.05.2023 23-05-21-RBT1/2/188| | 188
90 Jurijs SAKSAGANSKIS Ventspils BK V16 11.07.2022 20-03-07-TALS/6/80| |20-02-08-MEGO/7/62| |19-11-23-LIEP/1/40
182
91 Modris ROMKA - LAURĪTIS Saulrīti SK 31.12.2021 20-01-04-CM-1/2/66| |20-02-15-CM-2/5/57| |19-09-29-CM-6/7/47
170
92 Zane GRAVA Jelgava 31.12.2023 23-12-27-JELG/8/152| | 152
93 Sergejs ĀBOLIŅŠ Dārta 28.08.2023 23-05-21-RBT1/9/148| | 148
94 Magnuss KURPUŠEVS BK Imanta 28.04.2024 23-02-19-OLAI/4/134| | 134
95 Jānis OZOLIŅŠ Vijciems 15.09.2020 20-09-12-MEGO/6/128| | 128
96 Agris PĒTERSONS Ozolnieki 06.05.2024 19-11-02-LVSC/4/76| | 76
97 Maksims DOBROVOĻSKIS Lotos 07.08.2023 20-08-16-VALK/3/70| | 70
98 Vija SKRULE Rīga 10.02.2020 20-02-08-MEGO/10/58| | 58
99 Māris ROMKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-09-29-CM-6/6/48| | 48
100 Raivis DUPLINSKIS Emburga 18.02.2020 20-02-15-OLAI/8/46| | 46
101 Elena BUTKEVICA Valka 01.10.2019 19-08-04-VALK/15/41| | 41
102 Oskars LĪDUMS Lotos 01.10.2019 19-08-04-VALK/15/41| | 41
103 Romāns BARKOVS Salaspils BK 24.02.2020 19-11-23-LIEP/9/30| | 30
104 Māris VAVILOVS Emburga 15.11.2019 19-11-14-EMBU/6/16| | 16