Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 10.06.2024
Jauktās dubultspēles 50+
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Aivars TĒRAUDS Rīga BK 09.06.2025 24-01-21-ZVKE/5/1877| |23-12-30-SIG5/10/511| |23-12-02-LCSN/1/500
24-06-14-LIEP/8/456| |23-10-21-BSEN/1/400| |23-06-03-SIG1/5/394
24-05-26-LSVS/2/376| |24-05-05-SEN1/2/329| |23-06-10-CSN1/1/280
5123
2 Inese PREINBERGA Rīga BK 04.03.2024 24-01-21-ZVKE/4/643| |24-01-27-SIG1/5/533| |23-09-24-SIG2/3/528
23-02-05-LC23/19/512| |21-10-10-LCPN/5/492| |23-03-05-LKKC/1/440
23-02-25-ZVB4/12/426| |23-06-03-SIG1/3/422| |22-02-06-LCPN/15/408
22-07-31-VALK/1/385
4789
3 Uģis GROSS Baloži BK 21.01.2025 23-02-05-LC23/21/496| |24-04-27-TNK2/2/485| |23-09-09-CSN3/2/470
23-07-29-CSN2/2/470| |23-11-04-TALS/3/440| |23-12-02-LCSN/2/423
23-02-25-ZVB4/14/414| |24-05-05-SEN1/6/400| |23-03-05-LKKC/3/387
23-03-25-TALS/11/374
4359
4 Ilze ERMIČA Baloži BK 03.12.2024 23-02-05-LC23/14/552| |23-09-09-CSN3/2/470| |23-07-29-CSN2/2/470
23-12-02-LCSN/1/450| |22-02-06-LCPN/18/390| |23-03-05-LKKC/3/387
24-05-05-SEN1/1/350| |22-11-26-LCSN/1/350| |23-10-21-BSEN/4/336
21-12-19-FORZ/9/333
4088
5 Guntis PIRKTIŅŠ Liepāja 09.04.2025 24-02-04-LC24/21/620| |24-06-14-LIEP/4/504| |24-03-02-LKKC/6/440
23-03-25-TALS/4/437| |24-05-05-SEN1/4/420| |24-05-26-LSVS/3/357
2022-10-08-TALS/4/323| |23-05-37-LIEP/2/301| |21-11-20-LCBS/6/288
22-11-26-LCSN/5/287
3977
6 Anete ZUNTE Valka 31.12.2024 23-12-30-SIG5/10/511| |23-03-05-LKKC/2/414| |23-10-21-BSEN/1/400
23-12-02-LCSN/3/396| |24-05-26-LSVS/2/376| |24-05-05-SEN1/2/329
21-12-19-FORZ/14/311| |22-11-26-LCSN/3/308| |23-08-06-VALK/8/304
22-02-27-FORZ/1/300
3649
7 Tatjana DVORNIKA Lotos 10.05.2025 23-09-09-CSN3/3/440| |23-07-29-CSN2/3/440| |24-03-02-LKKC/6/440
23-12-02-LCSN/2/423| |23-10-21-BSEN/3/396| |22-11-26-LCSN/2/329
24-05-05-SEN1/3/308| |21-11-20-LCBS/1/300| |23-08-06-VALK/12/284
21-12-19-FORZ/1/270
3630
8 Jānis JAUNSLAVIETIS SR Lotos 31.12.2024 23-09-09-CSN3/3/440| |23-07-29-CSN2/3/440| |23-12-02-LCSN/1/400
24-05-19-LABL/4/378| |24-01-27-SIG1/3/352| |22-11-26-LCSN/3/308
23-10-21-BSEN/3/308| |24-05-05-SEN1/5/287| |23-08-06-VALK/12/284
21-11-20-LCBS/2/282
3479
9 Una TILIBA Ozolnieki 26.05.2024 23-09-09-CSN3/1/500| |23-12-02-LCSN/2/470| |24-05-05-SEN1/6/400
23-10-21-BSEN/5/328| |24-05-26-LSVS/6/320| |23-10-14-OLDZ/3/308
23-02-19-OLAI/1/280| |22-11-26-LCSN/7/273| |23-06-10-CSN1/5/230
23-12-17-PENK/16/201
3310
10 Andrejs ANDREJEVS Jelgava 28.12.2024 23-09-09-CSN3/5/410| |23-07-29-CSN2/5/410| |23-12-02-LCSN/4/378
24-06-14-LIEP/3/352| |24-05-26-LSVS/4/336| |24-05-05-SEN1/4/294
22-11-26-LCSN/4/294| |23-10-14-OLDZ/4/294| |21-11-20-LCBS/3/264
23-02-19-OLAI/2/263
3295
11 Maruta CĒSNIECE Jelgava 28.12.2024 23-09-09-CSN3/5/410| |23-07-29-CSN2/5/410| |23-12-02-LCSN/4/378
24-06-14-LIEP/3/352| |24-05-26-LSVS/4/336| |24-05-05-SEN1/4/294
22-11-26-LCSN/4/294| |23-10-14-OLDZ/4/294| |21-11-20-LCBS/3/264
23-02-19-OLAI/2/263
3295
12 Ainārs ZANDERS Baloži BK 31.12.2024 23-12-02-LCSN/1/450| |23-03-05-LKKC/3/387| |24-05-05-SEN1/1/350
22-11-26-LCSN/1/350| |23-10-21-BSEN/5/328| |23-10-14-OLDZ/3/308
23-02-19-OLAI/1/280| |22-12-28-JELG/4/235| |22-08-28-BSEN/4/235
23-06-10-CSN1/5/230
3153
13 Olafs KRŪZMĒTRA Ozolnieki 06.05.2024 23-09-09-CSN3/4/420| |23-11-25-LIEP/5/410| |23-12-02-LCSN/2/376
24-05-05-SEN1/6/280| |22-11-26-LCSN/1/280| |21-11-20-LCBS/1/270
21-09-11-LACB/5/246| |23-12-17-PENK/6/240| |21-12-19-FORZ/3/238
23-06-10-CSN1/4/235
2995
14 Ingūna ALDIŅA Jēkabpils / SK 4R 27.05.2024 23-12-30-SIG5/5/442| |23-09-09-CSN3/6/400| |24-05-25-TAUR/9/333
24-01-27-SIG1/6/320| |24-01-21-ZVKE/3/264| |23-09-30-LIET/6/240
22-05-14-TALS/1/210| |22-06-11-RBT1/5/201| |22-09-25-RBT3/5/201
23-11-12-LIET/24/177
2788
15 Uldis LAZDIŅŠ Smash BK 01.04.2025 23-12-30-SIG5/5/442| |23-09-09-CSN3/6/400| |24-05-25-TAUR/9/333
24-01-27-SIG1/6/320| |24-01-21-ZVKE/3/264| |23-09-30-LIET/6/240
22-05-14-TALS/1/210| |22-06-11-RBT1/5/201| |22-09-25-RBT3/5/201
23-11-12-LIET/24/177
2788
16 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 03.12.2023 23-12-02-LCSN/1/400| |23-09-09-CSN3/7/390| |23-07-29-CSN2/8/380
23-10-21-BSEN/3/308| |22-11-26-LCSN/2/263| |21-11-20-LCBS/4/227
23-05-06-VETE/4/168| |22-07-09-CSN1/7/164| |20-07-11-MEGO/7/156
22-07-31-VALK/10/153
2609
17 Vita BOŠA Vijciems 06.05.2024 23-09-09-CSN3/8/380| |23-12-02-LCSN/4/336| |23-10-21-BSEN/5/287
24-05-05-SEN1/8/266| |22-11-26-LCSN/3/246| |22-10-22-CSN2/4/235
23-06-10-CSN1/7/218| |22-08-28-BSEN/5/201| |22-07-31-VALK/9/155
20-09-12-MEGO/8/122
2446
18 Jānis BLUĶIS Penkule 04.03.2025 24-03-02-LKKC/10/402| |23-10-21-BSEN/3/396| |23-03-05-LKKC/4/370
22-05-14-TALS/6/264| |23-12-17-PENK/3/264| |22-04-02-PENK/1/210
23-03-19-PENK/1/160| |20-07-11-MEGO/9/148| |24-04-06-PENK/3/88
19-11-02-LVSC/3/88
2390
19 Iveta ZOSĒNA Baloži BK 06.03.2025 23-12-02-LCSN/1/500| |23-10-21-BSEN/4/378| |22-11-26-LCSN/3/370
24-05-05-SEN1/5/287| |23-10-14-OLDZ/5/287| |23-12-17-PENK/10/219
23-03-19-PENK/6/128| |19-11-02-LVSC/2/94| |
2263
20 Vadims ČULKA Jelgava 10.04.2025 24-04-27-TNK2/4/562| |22-11-26-LCSN/2/329| |24-05-26-LSVS/6/320
24-05-05-SEN1/3/308| |21-11-20-LCBS/1/300| |22-10-22-CSN2/2/263
20-01-04-PENK/2/75| |20-02-08-MEGO/6/64| |
2221
21 Uģis BRIEDIS UBBS 20.01.2025 23-03-05-LKKC/2/677| |24-03-02-LKKC/2/517| |22-08-28-BSEN/4/323
20-09-05-RIGA/10/234| |20-02-02-LVCP/4/168| |20-01-18-TALS/2/103
19-11-02-LVSC/1/100| |19-05-15-BSEN/1/90| |
2212
22 Marina BOMIŅA Lotos 06.05.2024 23-09-09-CSN3/4/420| |23-12-02-LCSN/3/352| |23-06-10-CSN1/1/280
24-05-05-SEN1/6/280| |23-10-21-BSEN/6/240| |23-08-06-VALK/12/213
22-12-28-JELG/17/185| |23-05-06-VETE/6/160| |24-04-06-PENK/12/71
2201
23 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 24.03.2025 23-12-02-LCSN/3/440| |24-05-05-SEN1/7/273| |24-04-13-CN4K/3/242
24-01-20-CN1K/3/220| |22-02-27-FORZ/12/213| |23-11-11-CN8K/2/188
23-05-06-VETE/5/164| |23-12-27-JELG/10/146| |22-05-21-CN4K/3/132
22-06-11-CN5K/2/132
2150
24 Aigars BREČS Liepāja 09.04.2025 23-12-02-LCSN/3/396| |23-03-05-LKKC/7/343| |23-05-37-LIEP/6/256
21-09-11-LACB/7/234| |22-07-09-CSN1/4/206| |23-05-06-VETE/1/200
22-09-25-RBT3/6/196| |20-09-12-MEGO/2/150| |19-11-02-LVSC/5/98
19-05-15-BSEN/9/67
2146
25 Elita GRANTE Rīga BK 09.04.2024 23-07-29-CSN2/6/400| |21-11-20-LCBS/4/252| |23-02-19-OLAI/3/246
22-08-28-BSEN/7/246| |22-11-13-OLDZ/2/230| |22-02-20-OLAI/7/211
22-07-09-CSN1/6/168| |23-03-19-PENK/4/134| |20-07-21-OLAI/3/106
20-08-04-OLAI/3/106
2099
26 Andrejs KAMOLIŅŠ Vijciems 06.05.2024 23-09-09-CSN3/8/380| |23-12-02-LCSN/4/336| |24-05-05-SEN1/8/266
22-11-26-LCSN/3/246| |22-10-22-CSN2/4/235| |21-11-20-LCBS/4/227
22-07-31-VALK/9/155| |20-09-12-MEGO/8/122| |19-11-02-LVSC/6/72
20-08-16-VALK/11/58
2097
27 Ingus BUKS Dārta 11.09.2024 24-05-26-LSVS/7/437| |23-03-05-LKKC/6/352| |22-12-11-RBT4/4/235
22-02-27-FORZ/8/228| |21-09-11-LACB/10/219| |23-06-10-CSN1/7/218
21-12-19-FORZ/10/197| |22-07-09-CSN1/7/164| |
2050
28 Dairis LEIKUMS Ozolnieki 01.04.2025 23-07-29-CSN2/6/400| |23-10-14-OLDZ/5/287| |21-11-20-LCBS/4/252
23-02-19-OLAI/3/246| |22-11-13-OLDZ/2/230| |23-12-17-PENK/16/201
22-07-09-CSN1/6/168| |23-03-19-PENK/4/134| |19-11-02-LVSC/4/84
2002
29 Māris LAIZĀNS Ventspils BK V16 28.04.2025 23-07-29-CSN2/7/390| |23-03-25-TALS/1/360| |23-03-05-LKKC/7/343
23-04-29-TALS/1/280| |22-02-27-FORZ/11/216| |22-01-29-TALS/4/176
19-11-23-LIEP/6/32| |
1797
30 Ivanda KOZLOVA Penkule 04.03.2025 24-03-02-LKKC/10/402| |23-03-05-LKKC/4/370| |23-12-17-PENK/2/282
22-04-02-PENK/1/210| |20-07-11-MEGO/9/148| |23-03-19-PENK/5/131
24-04-06-PENK/8/76| |20-01-04-PENK/5/66| |20-03-12-PENK/1/40
20-02-13-PENK/3/35
1760
31 Guntis KUPČS Jelgava 28.12.2024 23-12-02-LCSN/3/440| |23-07-29-CSN2/8/380| |24-05-05-SEN1/7/273
22-11-26-LCSN/2/263| |22-07-09-CSN1/5/201| |20-09-12-MEGO/4/134
20-02-08-MEGO/9/59| |
1750
32 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 03.12.2024 23-07-29-CSN2/7/390| |23-12-02-LCSN/2/376| |23-03-25-TALS/1/360
23-04-29-TALS/1/280| |20-03-07-TALS/6/80| |20-02-08-MEGO/7/62
1548
33 Aija MĒTRA RSP/RBS 31.12.2023 22-11-26-LCSN/1/280| |21-11-20-LCBS/1/270| |23-06-10-CSN1/4/235
22-07-09-CSN1/3/185| |20-07-11-MEGO/3/176| |20-09-12-MEGO/3/141
19-11-02-LVSC/1/90| |20-02-08-MEGO/2/75| |
1452
34 Aleksandrs BOŽENECKIS Valka 20.11.2024 23-12-30-SIG5/8/398| |22-11-26-LCSN/6/280| |23-08-06-VALK/15/272
21-11-20-LCBS/3/238| |19-11-02-LVSC/3/79| |
1267
35 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 26.05.2024 21-11-20-LCBS/2/254| |22-07-09-CSN1/3/216| |22-02-20-OLAI/8/205
23-03-19-PENK/8/122| |19-11-02-LVSC/2/103| |19-12-26-OZOL/10/73
20-01-04-PENK/4/67| |19-08-04-VALK/14/41| |
1081
36 Guntis KĻAVIŅŠ Jēkabpils / SK 4R 27.05.2024 23-12-02-LCSN/2/470| |22-05-14-TALS/2/197| |2022-10-09-HANZ/2/132
22-09-25-RBT3/3/123| |22-19-17-CN7K/4/118| |
1040
37 Kristīne ŠONMANE RTU 31.12.2022 21-11-20-LCBS/2/338| |20-09-05-RIGA/10/234| |20-02-02-LVCP/4/168
20-01-18-TALS/2/103| |19-11-02-LVSC/1/100| |19-05-15-BSEN/1/90
1033
38 Armands DĪRIŅŠ Salaspils BK 31.12.2022 21-11-20-LCBS/2/254| |20-08-08-LABL/10/204| |20-02-02-LVCP/14/138
20-01-25--LABL/6/112| |19-09-15-LABL/9/104| |19-11-02-LVSC/2/94
906
39 Indulis MOTUKS Vijciems 03.12.2023 23-12-02-LCSN/3/352| |23-10-21-BSEN/5/287| |22-07-31-VALK/10/153
20-08-16-VALK/9/59| |
851
40 Salvis LOZDA Dārta/Daugmale 07.08.2023 23-08-06-VALK/8/304| |22-11-26-LCSN/7/273| |22-01-29-TALS/5/172
19-11-02-LVSC/5/82| |
831
41 Kārlis ĒRGLIS Enri 11.09.2024 23-11-25-LIEP/3/308| |23-05-21-RBT1/4/168| |22-12-11-RBT4/4/134
20-02-08-MEGO/11/58| |
668
42 Modris JANKOVSKIS Saulrīti SK 07.05.2023 23-05-06-VETE/5/164| |22-05-21-CN4K/3/132| |22-06-11-CN5K/2/132
19-11-02-LVSC/7/70| |19-10-27-CM-7/1/60| |19-09-01-CM-5/2/56
19-09-29-CM-6/3/53| |
667
43 Yan ZHENG Ozolnieki 09.04.2024 23-06-10-CSN1/4/336| |23-12-17-PENK/10/219| |24-04-06-PENK/7/78
633
44 Māris ZAĻKALNS Dobele 28.12.2024 23-12-27-JELG/12/142| |23-02-19-OLAI/3/141| |23-03-19-PENK/8/122
20-07-07-OLAI/1/120| |20-07-21-OLAI/8/91| |
616
45 Staņislavs JONKUSS Penkule 09.04.2024 23-12-17-PENK/14/207| |20-07-11-MEGO/7/156| |24-04-06-PENK/12/71
20-01-04-PENK/4/67| |20-02-08-MEGO/15/54| |20-02-13-PENK/2/38
19-11-06-PENK/4/17| |
610
46 Ilona BOŽEŅECKA Valka 18.12.2022 22-11-26-LCSN/6/280| |21-11-20-LCBS/3/238| |19-11-02-LVSC/3/79
597
47 Agris MEINARDS Ventspils BK V16 15.05.2023 23-04-29-TALS/6/224| |22-02-20-OLAI/10/197| | 421
48 Kristiāns ROZENVALDS RISEBA 31.12.2024 20-08-04-OLAI/6/96| |20-06-16-OLAI/7/94| |20-07-21-OLAI/9/89
20-01-04-PENK/8/61| |20-02-13-PENK/3/35| |02-02-23-GIME/14/35
410
49 Māris AVOTIŅŠ Ozolnieki 28.12.2024 20-07-21-OLAI/1/120| |20-08-18-OLAI/1/120| |19-12-26-OZOL/9/74
20-02-08-MEGO/10/58| |
372
50 Inga MIEZĪTE Saulrīti SK 05.10.2020 19-11-02-LVSC/7/70| |20-02-15-CM-2/4/59| |20-01-04-CM-1/5/57
19-10-27-CM-7/3/53| |19-09-01-CM-5/5/49| |19-09-29-CM-6/5/49
337
51 Andis LĀCIS Liepāja 12.07.2020 20-07-11-MEGO/11/144| |19-11-02-LVSC/2/85| |20-02-08-MEGO/3/70
19-11-23-LIEP/3/35| |
334
52 Inesis DEKSNIS Siguldas BK 18.12.2023 23-10-21-BSEN/6/240| |20-02-08-MEGO/14/55| | 295
53 Vineta ĀBOLTIŅA Dārta 11.12.2022 22-12-11-RBT4/2/150| |21-12-19-FORZ/7/94| | 244
54 Aldis ĀBOLTIŅŠ Dārta 11.12.2022 22-12-11-RBT4/2/150| |21-12-19-FORZ/7/94| | 244
55 Leons TOLSTIKS Penkule 31.12.2022 22-12-28-JELG/18/182| |20-02-08-MEGO/13/56| | 238
56 Oļegs TKAČENKO Siguldas BK 07.01.2024 23-02-11-CN2K/4/235| | 235
57 Gunta VIZBULE Nav noteikts 15.09.2020 20-09-12-MEGO/4/134| |20-02-08-MEGO/9/59| | 193
58 Jurijs SAKSAGANSKIS Ventspils BK V16 11.07.2022 20-03-07-TALS/6/80| |20-02-08-MEGO/7/62| |19-11-23-LIEP/1/40
182
59 Modris ROMKA - LAURĪTIS Saulrīti SK 31.12.2021 20-01-04-CM-1/2/66| |20-02-15-CM-2/5/57| |19-09-29-CM-6/7/47
170
60 Magnuss KURPUŠEVS BK Imanta 28.04.2024 23-02-19-OLAI/4/134| | 134
61 Jānis OZOLIŅŠ Vijciems 15.09.2020 20-09-12-MEGO/6/128| | 128
62 Agris PĒTERSONS Ozolnieki 06.05.2024 19-11-02-LVSC/4/76| | 76
63 Maksims DOBROVOĻSKIS Lotos 07.08.2023 20-08-16-VALK/3/70| | 70
64 Vija SKRULE Rīga 10.02.2020 20-02-08-MEGO/10/58| | 58
65 Māris ROMKA Saulrīti SK 31.12.2019 19-09-29-CM-6/6/48| | 48