Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 19.02.2024
Jauktās dubultspēles U13
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Oskars BAJĀRS RSP/RBS 31.12.2024 23-10-08-LKJ2/3/534| |23-05-14-LCBJ/2/423| |23-12-30-SIG5/3/396
24-01-27-SIG1/2/376| |23-04-02-LCBJ/2/329| |23-04-16-VL_U/2/329
24-02-18-LKJ1/6/320| |24-01-21-ZVKE/2/282| |22-11-13-SIGU/1/280
22-05-08-LCBJ/3/277
3546
2 Edvīns KARPATS Lotos 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/4/378| |23-04-16-VL_U/5/328| |23-12-30-SIG5/11/324
23-12-17-LKJ3/6/320| |23-01-22-LKJ1/5/262| |22-05-08-LCBJ/9/233
23-08-06-VALK/10/219| |21-09-26-LCBJ/4/176| |22-10-02-JK22/3/176
22-07-31-VALK/8/160
2576
3 Rūta STRAUMĪTE Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/1/300| |23-04-02-LCBJ/11/252| |23-12-17-LKJ3/2/235
24-01-20-CN1K/4/210| |23-09-16-CN7K/3/176| |23-08-26-CN6K/3/176
1349
4 Justs KĀJIŅŠ Valmieras SS 30.12.2024 23-05-14-LCBJ/1/300| |23-04-02-LCBJ/9/259| |24-02-18-LKJ1/4/252
23-12-17-LKJ3/2/235| |24-01-20-CN1K/8/190| |
1236
5 Veronika MARKELOVA BK Imanta 29.10.2024 23-03-25-TALS/10/329| |23-04-02-LCBJ/7/273| |23-03-18-LIEP/7/234
22-05-21-RBT1/6/200| |22-10-02-JK22/3/176| |
1212
6 Madara ŠIROVA Baloži BK 31.12.2024 23-10-08-LKJ2/6/200| |22-10-02-JK22/4/168| |23-10-14-OLDZ/4/168
23-10-28-RBK4/5/164| |22-06-11-RBT1/5/86| |
786
7 Teodors Benjamins PRIEDE BK Imanta 31.12.2023 23-03-25-TALS/10/329| |23-04-02-LCBJ/7/273| |22-10-02-JK22/4/168
770
8 Katrīne GIRGENSONE BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/6/280| |23-05-37-LIEP/6/240| |22-03-05-LIEP/6/84
604
9 Tīna Luīze FRINDE Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/3/264| |24-02-18-LKJ1/4/252| | 516
10 Enija TROPIŅA Baloži BK 31.12.2023 23-04-02-LCBJ/4/294| |23-12-09-RBT5/4/168| | 462
11 Alberts ERELIS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/240| |22-11-13-SIGU/8/213| | 453
12 Nicanor Santino DENISOV RSP/RBS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/8/342| | 342
13 Rodislavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-04-16-VL_U/4/294| | 294
14 Arta MURZIŅA BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/4/294| | 294
15 Amēlija GRAUDIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/2/282| | 282
16 Krišjānis ROKPELNIS Siguldas BK/SSS 30.12.2023 23-05-14-LCBJ/2/282| | 282
17 Artis BĒRZIŅŠ Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/8/266| | 266
18 Valters KARĀNS Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/3/264| | 264
19 Rūta JĒKABSONE Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/9/259| | 259
20 Endijs EZERIŅŠ Talsu NSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/4/252| | 252
21 Lelde LEJA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/4/252| | 252
22 Viktorija ŠULCA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/6/240| | 240
23 Enija ZARIŅA Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/240| | 240
24 Marats ZEĻENKOVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/240| | 240
25 Reičela Linda ARĀJA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/7/234| | 234
26 Miks BOLDANS Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/7/234| | 234
27 Marts Martijs TREIJS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 22-11-13-SIGU/8/213| | 213
28 Eduards MAZAPŠS BK Imanta 03.10.2022 22-10-02-JK22/6/160| | 160
29 Sofija RZA-ZADE BK Imanta 03.10.2022 22-10-02-JK22/6/160| | 160
30 Elīza OZOLNIECE BIK Liepāja 28.05.2023 22-03-05-LIEP/4/88| | 88