Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 24.06.2024
Jauktās dubultspēles U13
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Oskars BAJĀRS RSP/RBS 31.12.2024 23-12-30-SIG5/3/396| |24-01-27-SIG1/2/376| |23-10-08-LKJ2/3/352
23-05-14-LCBJ/2/338| |24-02-18-LKJ1/6/320| |24-05-12-LCBJ/1/300
24-01-21-ZVKE/2/282| |23-04-02-LCBJ/2/263| |23-02-12-NGP1/2/263
23-04-16-VL_U/2/263
3153
2 Edwin KARPATS Lotos 31.12.2024 23-12-30-SIG5/11/324| |23-12-17-LKJ3/6/320| |23-05-14-LCBJ/4/302
24-05-12-LCBJ/3/278| |23-01-22-LKJ1/5/262| |23-04-16-VL_U/5/262
23-08-06-VALK/10/219| |22-05-08-LCBJ/9/200| |21-09-26-LCBJ/4/176
22-07-31-VALK/8/160
2503
3 Rūta STRAUMĪTE Valmieras SS 31.12.2024 24-04-13-CN4K/1/378| |23-05-14-LCBJ/1/240| |23-12-17-LKJ3/2/235
24-01-20-CN1K/4/210| |24-04-07-LCBJ/4/210| |23-04-02-LCBJ/11/202
23-09-16-CN7K/3/176| |23-08-26-CN6K/3/176| |24-05-18-CN5K/1/136
1963
4 Justs KĀJIŅŠ Valmieras SS 30.12.2024 24-05-19-LABL/9/333| |24-02-18-LKJ1/4/252| |23-05-14-LCBJ/1/240
23-12-17-LKJ3/2/235| |24-04-07-LCBJ/3/224| |24-05-12-LCBJ/9/222
23-04-02-LCBJ/9/207| |24-01-20-CN1K/8/190| |
1903
5 Veronika MARKELOVA BK Imanta 29.10.2024 24-04-07-LCBJ/2/362| |23-03-25-TALS/10/263| |23-04-02-LCBJ/7/218
23-03-18-LIEP/7/187| |24-02-24-OLAI/5/164| |23-05-21-RBT1/6/160
22-10-02-JK22/3/154| |
1508
6 Madara ŠIROVA Baloži BK 31.12.2024 24-04-07-LCBJ/8/304| |24-05-12-LCBJ/13/210| |23-10-08-LKJ2/6/200
23-10-14-OLDZ/4/168| |23-10-28-RBK4/5/164| |22-10-02-JK22/4/147
22-06-11-RBT1/5/74| |
1267
7 Tīna Luīze FRINDE Valmieras SS 31.12.2024 24-05-19-LABL/9/333| |24-02-18-LKJ1/4/252| |24-04-07-LCBJ/3/224
23-05-14-LCBJ/3/211| |
1020
8 Alberts ERELIS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 24-04-07-LCBJ/4/210| |24-05-12-LCBJ/1/200| |23-05-14-LCBJ/6/192
22-11-13-SIGU/8/186| |
788
9 Ritvars MEŽALS BIK Liepāja 31.12.2024 24-04-07-LCBJ/6/210| |24-05-12-LCBJ/14/207| |24-06-14-LIEP/5/123
24-04-21-VLCH/3/101| |24-04-27-TNK2/4/84| |
725
10 Endijs EZERIŅŠ Talsu NSS 31.12.2024 24-06-14-LIEP/3/214| |23-05-14-LCBJ/4/202| |24-05-12-LCBJ/2/188
24-04-27-TNK2/7/90| |
694
11 Amēlija GRAUDIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 24-04-07-LCBJ/1/250| |23-05-14-LCBJ/2/226| |24-05-12-LCBJ/1/200
676
12 Teodors Benjamins PRIEDE BK Imanta 31.12.2023 23-03-25-TALS/10/263| |23-04-02-LCBJ/7/218| |22-10-02-JK22/4/147
628
13 Rodislavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 24-04-07-LCBJ/2/362| |23-04-16-VL_U/4/235| | 597
14 Katrīne GIRGENSONE BIK Liepāja 31.12.2024 23-04-16-VL_U/6/224| |23-05-37-LIEP/6/192| |24-04-21-VLCH/3/101
22-03-05-LIEP/6/72| |
589
15 Paula UDROVSKA Saulrīti SK 12.11.2024 24-05-12-LCBJ/11/218| |24-05-26-LIG2/5/164| |24-03-09-LIG1/3/88
24-04-13-CN4K/7/78| |
548
16 Artis BĒRZIŅŠ Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/8/213| |24-04-07-LCBJ/8/190| | 403
17 Enija TROPIŅA Baloži BK 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/4/235| |23-12-09-RBT5/4/168| | 403
18 Enija ZARIŅA Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/192| |24-04-07-LCBJ/8/190| | 382
19 Marats ZEĻENKOVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/192| |24-04-07-LCBJ/8/190| | 382
20 Viktorija ŠULCA Talsu NSS 12.05.2024 23-05-14-LCBJ/6/192| |24-05-12-LCBJ/2/188| | 380
21 Nicanor Santino DENISOV RSP/RBS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/8/274| | 274
22 Edijs ĀBELTIŅŠ Saulrīti SK 01.10.2024 24-05-26-LIG2/6/160| |24-03-09-LIG1/3/88| | 248
23 Arta MURZIŅA BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/4/235| | 235
24 Krišjānis ROKPELNIS Siguldas BK 30.12.2023 23-05-14-LCBJ/2/226| | 226
25 Darja BEĻAJEVA Olaine 10.03.2025 24-04-07-LCBJ/6/224| | 224
26 Radomirs BUTENIEKS Olaine 10.03.2025 24-04-07-LCBJ/6/224| | 224
27 Jasmīna VOLFA Talsu NSS 02.06.2024 24-06-14-LIEP/3/214| | 214
28 Valters KARĀNS Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/3/211| | 211
29 Alise ANTANE BIK Liepāja 31.12.2024 24-04-07-LCBJ/6/210| | 210
30 Rūta JĒKABSONE Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/9/207| | 207
31 Lelde LEJA Talsu NSS 12.05.2024 23-05-14-LCBJ/4/202| | 202
32 Ilana MIROJEVSKA Valmieras SS 17.12.2024 24-04-07-LCBJ/8/190| | 190
33 Reičela Linda ARĀJA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/7/187| | 187
34 Miks BOLDANS Talsu NSS 08.04.2025 23-05-14-LCBJ/7/187| | 187
35 Marts Martijs TREIJS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 22-11-13-SIGU/8/186| | 186
36 Pauls Gustavs GROBIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2024 24-05-12-LCBJ/3/176| | 176
37 Tīna SALA RSP/RBS 31.12.2024 24-05-12-LCBJ/3/176| | 176
38 Roberts CERIŅŠ Valmieras SS 17.12.2024 24-05-12-LCBJ/4/168| | 168
39 Undīne MUSKOVA Valmieras SS 31.12.2024 24-05-12-LCBJ/4/168| | 168
40 Jānis Lauris DOZĪTIS Saulrīti SK 01.04.2025 24-05-26-LIG2/5/164| | 164
41 Kārlis LAIZĀNS Valmieras SS 17.12.2024 24-05-12-LCBJ/5/164| | 164
42 Amēlija RAMATA Valmieras SS 17.12.2024 24-05-12-LCBJ/5/164| | 164
43 Paula RIEVIŅA Saulrīti SK 10.03.2025 24-05-26-LIG2/6/160| | 160
44 Karlīna ŠVERNA Valmieras SS 12.05.2024 24-05-12-LCBJ/6/160| | 160
45 Darens ZELČS Valmieras SS 17.12.2024 24-05-12-LCBJ/6/160| | 160
46 Eduards MAZAPŠS BK Imanta 03.10.2022 22-10-02-JK22/6/140| | 140
47 Sofija RZA-ZADE BK Imanta 03.10.2022 22-10-02-JK22/6/140| | 140
48 Elīza OZOLNIECE BIK Liepāja 31.12.2024 22-03-05-LIEP/4/76| | 76