Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 19.02.2024
Jauktās dubultspēles U15
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2024 24-02-04-LC24/8/760| |23-12-17-LKJ3/3/736| |23-03-05-LKKC/8/684
24-01-21-ZVKE/6/655| |24-01-27-SIG1/6/607| |23-09-30-TALS/2/517
23-04-02-LCBJ/4/504| |23-04-29-TALS/3/484| |23-04-16-VU17/17/480
23-03-25-TALS/10/475
5902
2 Oskars BAJĀRS RSP/RBS 31.12.2024 23-10-08-LKJ2/3/534| |23-05-14-LCBJ/2/423| |23-12-30-SIG5/3/396
24-01-27-SIG1/2/376| |23-04-02-LCBJ/2/329| |23-04-16-VL_U/2/329
24-02-18-LKJ1/6/320| |24-01-21-ZVKE/2/282| |22-11-13-SIGU/1/280
22-05-08-LCBJ/3/277
3546
3 Dārta ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2024 23-03-25-TALS/2/423| |23-03-05-LKKC/9/407| |24-02-18-LKJ1/3/352
23-12-17-LKJ3/3/352| |23-04-02-LCBJ/1/350| |23-11-25-LIEP/1/350
23-04-29-TALS/2/329| |23-10-08-LKJ2/2/277| |22-10-02-JK22/9/237
22-11-13-SIGU/8/213
3290
4 Renārs KĀRKLIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-12-17-LKJ3/2/491| |23-12-30-SIG5/1/450| |24-02-18-LKJ1/5/405
23-05-14-LCBJ/5/369| |24-01-27-SIG1/6/320| |23-04-02-LCBJ/3/308
23-04-16-VL_U/3/308| |23-10-08-LKJ2/8/304| |23-03-05-GP-2/4/294
3249
5 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2024 23-11-19-SIG4/4/560| |23-10-08-LKJ2/3/534| |23-12-30-SIG5/3/396
24-01-27-SIG1/2/376| |23-05-14-LCBJ/8/342| |24-02-18-LKJ1/6/320
24-01-21-ZVKE/2/282| |22-05-21-RBT1/2/235| |
3045
6 Andželika ZEIFERTE Talsu NSS 31.12.2024 23-03-25-TALS/5/369| |24-02-18-LKJ1/4/336| |23-04-02-LCBJ/2/329
23-12-17-LKJ3/6/320| |23-04-29-TALS/4/294| |23-01-22-LKJ1/5/262
23-10-08-LKJ2/1/250| |22-10-02-JK22/8/243| |22-11-13-SIGU/8/213
22-12-03-TALS/1/200
2816
7 Mārtiņš JAUNSLAVIETIS Lotos 31.12.2024 23-12-30-SIG5/2/427| |23-05-14-LCBJ/3/396| |24-01-27-SIG1/4/378
23-04-02-LCBJ/1/350| |23-04-16-VL_U/4/336| |23-01-22-LKJ1/3/282
23-08-06-VALK/3/264| |22-10-02-JK22/1/200| |22-07-31-VALK/8/160
2793
8 Ieva VAĻĢE Lotos 31.12.2024 23-12-30-SIG5/2/427| |23-05-14-LCBJ/3/396| |24-01-27-SIG1/4/378
23-04-16-VL_U/4/336| |23-01-22-LKJ1/3/282| |23-08-06-VALK/3/264
22-10-02-JK22/1/200| |21-09-26-LCBJ/4/176| |22-07-31-VALK/8/160
20-09-27-LCBJ/1/120
2739
9 Edvīns KARPATS Lotos 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/4/378| |23-04-16-VL_U/5/328| |23-12-30-SIG5/11/324
23-12-17-LKJ3/6/320| |23-01-22-LKJ1/5/262| |22-05-08-LCBJ/9/233
23-08-06-VALK/10/219| |21-09-26-LCBJ/4/176| |22-10-02-JK22/3/176
22-07-31-VALK/8/160
2576
10 Denīze SAUKĀNE Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-12-17-LKJ3/2/491| |24-02-18-LKJ1/5/405| |23-12-30-SIG5/10/329
24-01-27-SIG1/6/320| |23-04-16-VL_U/8/304| |23-10-08-LKJ2/8/304
22-11-13-SIGU/4/235| |22-08-13-YLLI/16/188| |
2576
11 Lība ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2023 23-03-05-LKKC/9/407| |23-03-25-TALS/6/360| |23-04-29-TALS/5/287
22-10-02-JK22/10/234| |22-11-13-SIGU/8/213| |23-01-22-LKJ1/1/200
22-12-03-TALS/4/168| |22-03-05-LIEP/2/99| |22-05-14-TALS/3/92
2060
12 Kristaps ŠIROVS Baloži BK 31.12.2024 23-11-19-SIG4/7/351| |23-12-17-LKJ3/1/250| |22-11-13-OLDZ/5/230
23-10-08-LKJ2/5/205| |23-10-28-RBK4/1/200| |22-05-21-RBT1/8/190
23-10-14-OLDZ/3/176| |23-01-22-LKJ1/4/168| |22-12-11-RBT4/7/125
1895
13 Oskars GŪTMANIS BIK Liepāja 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/7/351| |23-03-25-TALS/8/342| |23-04-16-VL_U/10/292
23-03-18-LIEP/4/252| |21-09-11-LACB/13/210| |22-03-26-TALS/5/201
02-02-23-GIME/15/68| |19-05-02-LSKK/8/53| |
1769
14 Darja POPOVA RSP/RBS 31.12.2024 23-03-25-TALS/9/333| |23-04-02-LCBJ/5/287| |24-02-18-LKJ1/2/282
23-03-18-LIEP/5/246| |22-05-21-RBT1/8/190| |22-10-02-JK22/5/164
23-02-19-OLAI/4/134| |
1636
15 Kristaps JEGURS Siguldas BK/SSS 31.12.2023 23-11-19-SIG4/3/396| |23-04-16-VL_U/7/312| |22-11-13-SIGU/3/246
22-05-08-LCBJ/13/220| |21-09-26-LCBJ/5/172| |20-09-27-LCBJ/3/106
1453
16 Laura LENCEVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/3/308| |23-04-16-VL_U/3/308| |23-03-05-GP-2/4/294
22-11-13-SIGU/3/246| |21-09-26-LCBJ/6/168| |20-09-27-LCBJ/3/106
1430
17 Toms DĒRUPS Baloži BK 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/10/329| |23-04-02-LCBJ/4/294| |22-05-21-RBT1/6/200
23-10-08-LKJ2/6/200| |23-10-28-RBK4/3/176| |23-10-14-OLDZ/4/168
1367
18 Rūta STRAUMĪTE Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/1/300| |23-04-02-LCBJ/11/252| |23-12-17-LKJ3/2/235
24-01-20-CN1K/4/210| |23-09-16-CN7K/3/176| |23-08-26-CN6K/3/176
1349
19 Justs KĀJIŅŠ Valmieras SS 30.12.2024 23-05-14-LCBJ/1/300| |23-04-02-LCBJ/9/259| |24-02-18-LKJ1/4/252
23-12-17-LKJ3/2/235| |24-01-20-CN1K/8/190| |
1236
20 Veronika MARKELOVA BK Imanta 29.10.2024 23-03-25-TALS/10/329| |23-04-02-LCBJ/7/273| |23-03-18-LIEP/7/234
22-05-21-RBT1/6/200| |22-10-02-JK22/3/176| |
1212
21 Armands ZNOTIŅŠ Talsu NSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/360| |23-10-08-LKJ2/2/277| |22-11-13-SIGU/8/213
21-09-26-LCBJ/8/160| |20-09-27-LCBJ/4/101| |22-03-05-LIEP/3/92
1203
22 Mārtiņš ARĀJS BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/5/287| |23-05-37-LIEP/2/282| |23-04-16-VL_U/6/280
23-04-02-LCBJ/10/256| |22-03-05-LIEP/6/84| |
1189
23 Gustavs GEIBA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-04-16-VL_U/8/304| |22-11-13-SIGU/4/235| |22-05-08-LCBJ/12/224
22-08-13-YLLI/16/188| |
951
24 Paula MEŽALE BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/5/287| |23-05-37-LIEP/2/282| |23-04-02-LCBJ/10/256
825
25 Madara ŠIROVA Baloži BK 31.12.2024 23-10-08-LKJ2/6/200| |22-10-02-JK22/4/168| |23-10-14-OLDZ/4/168
23-10-28-RBK4/5/164| |22-06-11-RBT1/5/86| |
786
26 Teodors Benjamins PRIEDE BK Imanta 31.12.2023 23-03-25-TALS/10/329| |23-04-02-LCBJ/7/273| |22-10-02-JK22/4/168
770
27 Paula TĀLMANE Baloži BK 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/10/329| |22-05-21-RBT1/6/200| |23-10-28-RBK4/3/176
705
28 Romans DEDOVS RSP/RBS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/5/287| |23-03-18-LIEP/7/234| |22-10-02-JK22/5/164
685
29 Līva FELDMANE Siguldas BK/SSS 31.12.2023 22-11-13-SIGU/2/263| |22-05-08-LCBJ/11/227| |22-08-13-YLLI/16/188
678
30 Gustavs MĀLNIEKS Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/11/227| |22-11-13-SIGU/8/213| |22-08-13-YLLI/16/188
628
31 Marts URBĀNS Dārta/Daugmale 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/5/246| |23-10-28-RBK4/4/185| |23-12-09-RBT5/3/176
607
32 Katrīne GIRGENSONE BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/6/280| |23-05-37-LIEP/6/240| |22-03-05-LIEP/6/84
604
33 Andželīna VINKLERE BIK Liepāja 31.12.2024 23-04-16-VL_U/9/296| |23-05-37-LIEP/3/264| | 560
34 Iļja TRIBUNSKIS BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/9/296| |23-05-37-LIEP/6/240| | 536
35 Tīna Luīze FRINDE Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/3/264| |24-02-18-LKJ1/4/252| | 516
36 Krišjānis JAUNĪTIS Valmieras SS 31.12.2023 23-04-02-LCBJ/6/280| |22-09-25-RBT3/8/122| |22-06-11-RBT1/4/88
490
37 Kārlis KANDAVNIEKS Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/11/252| |23-12-17-LKJ3/3/220| | 472
38 Enija TROPIŅA Baloži BK 31.12.2023 23-04-02-LCBJ/4/294| |23-12-09-RBT5/4/168| | 462
39 Alberts ERELIS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/240| |22-11-13-SIGU/8/213| | 453
40 Džeims Tomass MŪRS Saulrīti SK 30.10.2024 23-08-26-CN6K/4/168| |23-03-25-CP23/1/100| |23-05-27-CN4K/2/94
362
41 Nicanor Santino DENISOV RSP/RBS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/8/342| | 342
42 Rodislavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-04-16-VL_U/4/294| | 294
43 Arta MURZIŅA BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/4/294| | 294
44 Amēlija GRAUDIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/2/282| | 282
45 Krišjānis ROKPELNIS Siguldas BK/SSS 30.12.2023 23-05-14-LCBJ/2/282| | 282
46 Rebeka ANTONOVA Valmieras SS 31.12.2023 23-04-02-LCBJ/6/280| | 280
47 Marta BĒRZIŅA Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/8/266| | 266
48 Artis BĒRZIŅŠ Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/8/266| | 266
49 Valters KARĀNS Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/3/264| | 264
50 Rūta JĒKABSONE Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/9/259| | 259
51 Keita BLAUMANE Saulrīti SK 08.01.2024 22-19-17-CN7K/4/134| |22-06-11-CN5K/4/118| | 252
52 Endijs EZERIŅŠ Talsu NSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/4/252| | 252
53 Ralfs GŪTMANIS BIK Liepāja 31.12.2023 23-05-37-LIEP/4/252| | 252
54 Lelde LEJA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/4/252| | 252
55 Ieva MEŽDREIJA BIK Liepāja 31.12.2024 23-05-37-LIEP/4/252| | 252
56 Anete Kate MAKSIMA Valmieras SS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/6/240| | 240
57 Mārtiņš MELNIS Valmieras SS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/6/240| | 240
58 Viktorija ŠULCA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/6/240| | 240
59 Enija ZARIŅA Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/240| | 240
60 Marats ZEĻENKOVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/240| | 240
61 Reičela Linda ARĀJA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/7/234| | 234
62 Miks BOLDANS Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/7/234| | 234
63 Tomass TOMAŠIUNS RSP/RBS 28.01.2025 24-02-18-LKJ1/7/234| | 234
64 Gabriela ZVAIGZNE RSP/RBS 28.01.2025 24-02-18-LKJ1/7/234| | 234
65 Tīna KOTĀNE Valmieras SS 31.12.2024 23-12-17-LKJ3/3/220| | 220
66 Raimonds DZENIS Siguldas BK/SSS 31.12.2021 21-09-26-LCBJ/6/168| |19-11-30-LC11/5/49| | 217
67 Marts Martijs TREIJS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 22-11-13-SIGU/8/213| | 213
68 Ernests SILENIEKS BK Imanta 22.05.2023 22-05-21-RBT1/6/200| | 200
69 Emīlija Estere ZŪPE Valmieras SS 31.12.2024 24-01-20-CN1K/8/190| | 190
70 Dāvids ZANDERS Baloži BK 16.10.2024 23-10-28-RBK4/5/164| | 164
71 Eduards MAZAPŠS BK Imanta 03.10.2022 22-10-02-JK22/6/160| | 160
72 Sofija RZA-ZADE BK Imanta 03.10.2022 22-10-02-JK22/6/160| | 160
73 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/4/101| | 101
74 Ērika Žanna KALNIŅA Valmieras SS 31.12.2022 22-06-11-RBT1/3/92| | 92
75 Elīza OZOLNIECE BIK Liepāja 28.05.2023 22-03-05-LIEP/4/88| | 88
76 Martins KRUCIS Dārta/Daugmale 12.06.2022 22-06-11-RBT1/5/86| | 86
77 Endija LIEPIŅA BIK Liepāja 30.05.2022 22-03-05-LIEP/5/86| | 86