Latvijas Badmintona Federācijas reitings uz 19.02.2024
Jauktās dubultspēles U17
Nr. Vārds Uzvāds Klubs Licenzēts līdz Sacensības Punkti
1 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-12-10-ESTJ/5/1000| |23-07-09-LI17/5/800| |23-11-05-RSLJ/9/750
24-02-04-LC24/14/690| |23-02-25-ZVB4/4/630| |23-12-30-SIG5/4/588
23-02-05-LC23/10/584| |23-04-02-LCBJ/3/528| |23-10-29-SIG3/4/521
23-11-19-SIG4/6/520
6611
2 Regnārs BAJĀRS RSP/RBS 31.12.2024 23-03-05-LKKC/4/756| |24-02-04-LC24/12/718| |23-04-16-VU17/9/600
22-11-13-SIGJ/9/600| |23-12-10-ES17/9/600| |23-10-08-LKJ2/1/574
23-03-25-TALS/3/572| |23-02-05-LC23/12/568| |22-09-17-KC22/7/562
23-12-30-SIG5/7/546
6096
3 Madara GAURE RSP/RBS 31.12.2024 23-03-05-LKKC/4/756| |24-02-04-LC24/12/718| |23-04-16-VU17/9/600
22-11-13-SIGJ/9/600| |23-12-10-ES17/9/600| |23-10-08-LKJ2/1/574
23-03-25-TALS/3/572| |23-02-05-LC23/12/568| |23-12-30-SIG5/7/546
23-11-19-SIG4/4/546
6080
4 Evelīna FREIJA Talsu NSS 31.12.2024 24-02-04-LC24/8/760| |23-12-17-LKJ3/3/736| |23-03-05-LKKC/8/684
24-01-21-ZVKE/6/655| |24-01-27-SIG1/6/607| |23-09-30-TALS/2/517
23-04-02-LCBJ/4/504| |23-04-29-TALS/3/484| |23-04-16-VU17/17/480
23-03-25-TALS/10/475
5902
5 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 31.12.2024 23-03-05-LKKC/8/684| |24-02-04-LC24/21/620| |23-04-16-VU17/9/600
23-03-25-TALS/9/481| |23-04-02-LCBJ/3/440| |23-04-16-VL_U/3/440
23-08-26-RBT3/6/440| |23-04-29-TALS/6/440| |23-11-25-LIEP/3/440
23-11-04-TALS/4/420
5005
6 Aurora LAIZĀNE Talsu NSS 31.12.2024 24-02-04-LC24/21/620| |23-03-25-TALS/11/468| |23-09-30-TALS/4/462
23-04-29-TALS/5/451| |23-10-08-LKJ2/5/451| |23-12-17-LKJ3/6/440
23-04-02-LCBJ/11/432| |23-04-16-VL_U/6/400| |23-05-14-LCBJ/11/396
24-02-18-LKJ1/8/380
4500
7 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-10-08-LKJ2/2/609| |23-12-30-SIG5/1/450| |23-11-19-SIG4/1/450
23-12-17-LKJ3/1/400| |23-05-14-LCBJ/5/369| |23-03-05-GP-2/4/336
23-04-16-VL_U/6/320| |22-11-13-SIGU/1/320| |22-10-02-JK22/5/262
22-05-08-LCBJ/6/252
3768
8 Ričards Klāvs MIEZĪTIS Talsu NSS 31.12.2024 22-08-28-RBT2/10/409| |23-12-17-LKJ3/10/402| |24-01-27-SIG1/1/400
23-10-08-LKJ2/1/400| |23-05-14-LCBJ/11/396| |24-02-18-LKJ1/2/376
23-03-25-TALS/6/360| |23-11-25-LIEP/1/350| |23-04-29-TALS/2/329
24-01-21-ZVKE/1/300
3722
9 Oskars BAJĀRS RSP/RBS 31.12.2024 23-10-08-LKJ2/3/534| |23-05-14-LCBJ/2/423| |23-12-30-SIG5/3/396
24-01-27-SIG1/2/376| |23-04-02-LCBJ/2/329| |23-04-16-VL_U/2/329
24-02-18-LKJ1/6/320| |24-01-21-ZVKE/2/282| |22-11-13-SIGU/1/280
22-05-08-LCBJ/3/277
3546
10 Dārta ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2024 23-03-25-TALS/2/423| |23-03-05-LKKC/9/407| |24-02-18-LKJ1/3/352
23-12-17-LKJ3/3/352| |23-04-02-LCBJ/1/350| |23-11-25-LIEP/1/350
23-04-29-TALS/2/329| |23-10-08-LKJ2/2/277| |22-10-02-JK22/9/237
22-11-13-SIGU/8/213
3290
11 Renārs KĀRKLIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-12-17-LKJ3/2/491| |23-12-30-SIG5/1/450| |24-02-18-LKJ1/5/405
23-05-14-LCBJ/5/369| |24-01-27-SIG1/6/320| |23-04-02-LCBJ/3/308
23-04-16-VL_U/3/308| |23-10-08-LKJ2/8/304| |23-03-05-GP-2/4/294
3249
12 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 31.12.2024 23-11-19-SIG4/4/560| |23-10-08-LKJ2/3/534| |23-12-30-SIG5/3/396
24-01-27-SIG1/2/376| |23-05-14-LCBJ/8/342| |24-02-18-LKJ1/6/320
24-01-21-ZVKE/2/282| |22-05-21-RBT1/2/235| |
3045
13 Andželika ZEIFERTE Talsu NSS 31.12.2024 23-03-25-TALS/5/369| |24-02-18-LKJ1/4/336| |23-04-02-LCBJ/2/329
23-12-17-LKJ3/6/320| |23-04-29-TALS/4/294| |23-01-22-LKJ1/5/262
23-10-08-LKJ2/1/250| |22-10-02-JK22/8/243| |22-11-13-SIGU/8/213
22-12-03-TALS/1/200
2816
14 Mārtiņš JAUNSLAVIETIS Lotos 31.12.2024 23-12-30-SIG5/2/427| |23-05-14-LCBJ/3/396| |24-01-27-SIG1/4/378
23-04-02-LCBJ/1/350| |23-04-16-VL_U/4/336| |23-01-22-LKJ1/3/282
23-08-06-VALK/3/264| |22-10-02-JK22/1/200| |22-07-31-VALK/8/160
2793
15 Ieva VAĻĢE Lotos 31.12.2024 23-12-30-SIG5/2/427| |23-05-14-LCBJ/3/396| |24-01-27-SIG1/4/378
23-04-16-VL_U/4/336| |23-01-22-LKJ1/3/282| |23-08-06-VALK/3/264
22-10-02-JK22/1/200| |21-09-26-LCBJ/4/176| |22-07-31-VALK/8/160
20-09-27-LCBJ/1/120
2739
16 Jēkabs ANTONS Saulrīti SK 31.12.2024 23-03-05-LKKC/8/418| |23-04-02-LCBJ/6/400| |23-11-19-SIG4/5/369
23-01-07-CN1K/4/235| |22-11-13-SIGU/10/234| |23-02-11-CN2K/6/224
23-10-08-LKJ2/3/220| |23-09-16-CN7K/1/200| |23-08-26-CN6K/1/200
23-01-22-LKJ1/2/188
2688
17 Edvīns KARPATS Lotos 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/4/378| |23-04-16-VL_U/5/328| |23-12-30-SIG5/11/324
23-12-17-LKJ3/6/320| |23-01-22-LKJ1/5/262| |22-05-08-LCBJ/9/233
23-08-06-VALK/10/219| |21-09-26-LCBJ/4/176| |22-10-02-JK22/3/176
22-07-31-VALK/8/160
2576
18 Denīze SAUKĀNE Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-12-17-LKJ3/2/491| |24-02-18-LKJ1/5/405| |23-12-30-SIG5/10/329
24-01-27-SIG1/6/320| |23-04-16-VL_U/8/304| |23-10-08-LKJ2/8/304
22-11-13-SIGU/4/235| |22-08-13-YLLI/16/188| |
2576
19 Alekss Deniss DIMIŅŠ Talsu NSS 31.12.2024 23-03-25-TALS/2/423| |23-03-05-LKKC/9/407| |23-12-17-LKJ3/3/352
23-04-29-TALS/5/287| |23-10-08-LKJ2/1/250| |21-09-11-LACB/11/216
22-12-03-TALS/4/168| |22-03-05-LIEP/2/99| |22-05-14-TALS/3/92
2294
20 Madara SPRUDZĀNE Saulrīti SK 18.06.2024 23-03-05-LKKC/8/418| |23-04-02-LCBJ/6/400| |23-11-19-SIG4/5/369
23-01-07-CN1K/4/235| |22-11-13-SIGU/10/234| |23-02-11-CN2K/6/224
23-10-08-LKJ2/3/220| |23-01-22-LKJ1/2/188| |
2288
21 Daniels KUBLIŅŠ Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-12-30-SIG5/9/333| |24-01-27-SIG1/7/325| |24-02-18-LKJ1/1/300
22-10-02-JK22/5/262| |22-11-13-SIGU/5/262| |22-05-08-LCBJ/10/230
21-10-03-LCBJ/10/197| |22-08-13-YLLI/16/188| |19-05-04-LC13/5/57
2154
22 Lība ZANDBERGA Talsu NSS 31.12.2023 23-03-05-LKKC/9/407| |23-03-25-TALS/6/360| |23-04-29-TALS/5/287
22-10-02-JK22/10/234| |22-11-13-SIGU/8/213| |23-01-22-LKJ1/1/200
22-12-03-TALS/4/168| |22-03-05-LIEP/2/99| |22-05-14-TALS/3/92
2060
23 Daniela RUNDE Lotos 08.10.2024 23-05-14-LCBJ/4/378| |23-04-16-VL_U/5/328| |23-12-30-SIG5/11/324
22-10-02-JK22/3/282| |22-05-08-LCBJ/9/233| |23-08-06-VALK/10/219
22-07-31-VALK/8/160| |
1924
24 Fēlikss KANDIS Talsu NSS 31.12.2023 23-03-05-LKKC/9/407| |23-03-25-TALS/5/369| |23-04-29-TALS/4/294
22-10-02-JK22/10/234| |22-12-03-TALS/2/188| |23-01-22-LKJ1/3/176
22-03-05-LIEP/1/105| |22-05-14-TALS/2/99| |19-03-16-LIEP/4/39
1911
25 Kristaps ŠIROVS Baloži BK 31.12.2024 23-11-19-SIG4/7/351| |23-12-17-LKJ3/1/250| |22-11-13-OLDZ/5/230
23-10-08-LKJ2/5/205| |23-10-28-RBK4/1/200| |22-05-21-RBT1/8/190
23-10-14-OLDZ/3/176| |23-01-22-LKJ1/4/168| |22-12-11-RBT4/7/125
1895
26 Mairita EINBERGA Valmieras SS 31.12.2024 23-11-19-SIG4/6/360| |24-02-18-LKJ1/8/304| |22-08-20-CN6K/2/263
22-10-02-JK22/7/250| |23-10-08-LKJ2/4/210| |21-10-03-LCBJ/14/187
22-09-25-RBT3/5/131| |22-02-27-FORZ/6/112| |
1817
27 Jaroslavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-10-08-LKJ2/2/609| |23-12-17-LKJ3/1/400| |23-04-16-VL_U/6/320
22-11-13-SIGU/8/243| |21-09-26-LCBJ/3/185| |19-11-30-LC11/3/53
1810
28 Oskars GŪTMANIS BIK Liepāja 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/7/351| |23-03-25-TALS/8/342| |23-04-16-VL_U/10/292
23-03-18-LIEP/4/252| |21-09-11-LACB/13/210| |22-03-26-TALS/5/201
02-02-23-GIME/15/68| |19-05-02-LSKK/8/53| |
1769
29 Darja POPOVA RSP/RBS 31.12.2024 23-03-25-TALS/9/333| |23-04-02-LCBJ/5/287| |24-02-18-LKJ1/2/282
23-03-18-LIEP/5/246| |22-05-21-RBT1/8/190| |22-10-02-JK22/5/164
23-02-19-OLAI/4/134| |
1636
30 Kristaps JEGURS Siguldas BK/SSS 31.12.2023 23-11-19-SIG4/3/396| |23-04-16-VL_U/7/312| |22-11-13-SIGU/3/246
22-05-08-LCBJ/13/220| |21-09-26-LCBJ/5/172| |20-09-27-LCBJ/3/106
1453
31 Laura LENCEVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/3/308| |23-04-16-VL_U/3/308| |23-03-05-GP-2/4/294
22-11-13-SIGU/3/246| |21-09-26-LCBJ/6/168| |20-09-27-LCBJ/3/106
1430
32 Toms DĒRUPS Baloži BK 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/10/329| |23-04-02-LCBJ/4/294| |22-05-21-RBT1/6/200
23-10-08-LKJ2/6/200| |23-10-28-RBK4/3/176| |23-10-14-OLDZ/4/168
1367
33 Rūta STRAUMĪTE Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/1/300| |23-04-02-LCBJ/11/252| |23-12-17-LKJ3/2/235
24-01-20-CN1K/4/210| |23-09-16-CN7K/3/176| |23-08-26-CN6K/3/176
1349
34 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 31.12.2023 21-10-03-LCBJ/2/254| |21-09-26-LCBJ/8/228| |20-09-27-LCBJ/2/169
21-12-12-BALT/9/155| |21-10-30-BALT/20/133| |20-06-13-CM-4/2/132
19-10-13-LC15/5/74| |19-05-02-LSKK/1/70| |19-05-04-LC13/2/66
19-12-01-LK13/1/60
1341
35 Kristers ZVIEDRIS Valmieras SS 31.12.2023 22-05-08-LCBJ/4/265| |21-10-03-LCBJ/5/221| |21-09-26-LCBJ/10/219
22-02-27-FORZ/1/140| |21-12-19-FORZ/1/120| |20-09-27-LCBJ/8/106
22-06-11-RBT1/1/105| |19-05-02-LSKK/5/57| |19-12-01-LK13/3/53
1286
36 Madara VĪTOLA BIK Liepāja 26.03.2024 23-05-14-LCBJ/7/351| |23-03-25-TALS/8/342| |23-05-37-LIEP/1/300
23-03-18-LIEP/4/252| |
1245
37 Justs KĀJIŅŠ Valmieras SS 30.12.2024 23-05-14-LCBJ/1/300| |23-04-02-LCBJ/9/259| |24-02-18-LKJ1/4/252
23-12-17-LKJ3/2/235| |24-01-20-CN1K/8/190| |
1236
38 Artūrs BRATČIKOVS Valmieras SS 31.12.2023 22-05-08-LCBJ/2/296| |21-12-19-FORZ/5/221| |21-12-28-BALT/4/176
20-09-27-LCBJ/2/132| |20-06-13-CM-4/4/118| |19-10-13-LC15/10/66
19-05-04-LC13/4/59| |19-03-24-EVEL/6/56| |19-09-01-CM-5/4/50
19-11-30-LC11/4/50
1224
39 Veronika MARKELOVA BK Imanta 29.10.2024 23-03-25-TALS/10/329| |23-04-02-LCBJ/7/273| |23-03-18-LIEP/7/234
22-05-21-RBT1/6/200| |22-10-02-JK22/3/176| |
1212
40 Armands ZNOTIŅŠ Talsu NSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/360| |23-10-08-LKJ2/2/277| |22-11-13-SIGU/8/213
21-09-26-LCBJ/8/160| |20-09-27-LCBJ/4/101| |22-03-05-LIEP/3/92
1203
41 Reinis BEINAROVIČS Talsu NSS 31.12.2023 23-01-22-LKJ1/4/269| |22-05-08-LCBJ/7/246| |22-10-02-JK22/9/237
21-09-26-LCBJ/7/164| |20-09-27-LCBJ/5/115| |22-05-14-TALS/1/105
19-11-30-LC11/2/56| |
1192
42 Mārtiņš ARĀJS BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/5/287| |23-05-37-LIEP/2/282| |23-04-16-VL_U/6/280
23-04-02-LCBJ/10/256| |22-03-05-LIEP/6/84| |
1189
43 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-11-19-SIG4/3/396| |23-04-16-VL_U/7/312| |22-11-13-SIGU/9/237
22-05-08-LCBJ/12/224| |
1169
44 Klāvs GEIBA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-12-30-SIG5/10/329| |22-11-13-SIGU/4/269| |22-05-08-LCBJ/6/252
21-10-03-LCBJ/11/194| |20-09-27-LCBJ/7/109| |
1153
45 Patrīcija Paula TOMA RSP/RBS 31.12.2024 23-10-08-LKJ2/5/534| |23-12-17-LKJ3/5/504| | 1038
46 Henrijs ANKRAVS Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/9/333| |24-02-18-LKJ1/3/305| |22-05-21-RBT1/3/220
22-09-25-RBT3/8/122| |
980
47 Linda ROMANOVSKA Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/9/333| |21-10-03-LCBJ/8/205| |22-10-02-JK22/2/188
20-09-27-LCBJ/8/106| |22-06-11-RBT1/4/88| |19-11-30-LC11/4/50
970
48 Gustavs GEIBA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-04-16-VL_U/8/304| |22-11-13-SIGU/4/235| |22-05-08-LCBJ/12/224
22-08-13-YLLI/16/188| |
951
49 Paula MEŽALE BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/5/287| |23-05-37-LIEP/2/282| |23-04-02-LCBJ/10/256
825
50 Rūta JANSONE Valmieras SS 29.10.2024 22-05-08-LCBJ/4/265| |21-10-03-LCBJ/13/189| |22-02-27-FORZ/1/140
21-12-19-FORZ/1/120| |22-06-11-RBT1/1/105| |
819
51 Madara ŠIROVA Baloži BK 31.12.2024 23-10-08-LKJ2/6/200| |22-10-02-JK22/4/168| |23-10-14-OLDZ/4/168
23-10-28-RBK4/5/164| |22-06-11-RBT1/5/86| |
786
52 Teodors Benjamins PRIEDE BK Imanta 31.12.2023 23-03-25-TALS/10/329| |23-04-02-LCBJ/7/273| |22-10-02-JK22/4/168
770
53 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/9/259| |22-05-08-LCBJ/5/258| |20-09-27-LCBJ/3/123
19-11-30-LC11/1/60| |19-03-24-EVEL/6/56| |
756
54 Paula TĀLMANE Baloži BK 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/10/329| |22-05-21-RBT1/6/200| |23-10-28-RBK4/3/176
705
55 Romans DEDOVS RSP/RBS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/5/287| |23-03-18-LIEP/7/234| |22-10-02-JK22/5/164
685
56 Līva FELDMANE Siguldas BK/SSS 31.12.2023 22-11-13-SIGU/2/263| |22-05-08-LCBJ/11/227| |22-08-13-YLLI/16/188
678
57 Gustavs MĀLNIEKS Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-05-08-LCBJ/11/227| |22-11-13-SIGU/8/213| |22-08-13-YLLI/16/188
628
58 Marts URBĀNS Dārta/Daugmale 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/5/246| |23-10-28-RBK4/4/185| |23-12-09-RBT5/3/176
607
59 Katrīne GIRGENSONE BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/6/280| |23-05-37-LIEP/6/240| |22-03-05-LIEP/6/84
604
60 Georgs LOGINS RSP/RBS 31.12.2024 22-05-08-LCBJ/5/258| |21-10-03-LCBJ/7/211| |20-09-27-LCBJ/3/123
592
61 Agate ŠTAMERE Siguldas BK/SSS 31.12.2022 22-11-13-SIGU/5/262| |21-09-26-LCBJ/5/172| |20-09-27-LCBJ/7/109
19-11-30-LC11/5/49| |
592
62 Andželīna VINKLERE BIK Liepāja 31.12.2024 23-04-16-VL_U/9/296| |23-05-37-LIEP/3/264| | 560
63 Oskars Aldis ĀBOLTIŅŠ Dārta/Daugmale 31.12.2022 22-03-04-LCBJ/9/259| |21-10-03-LCBJ/12/192| |21-12-19-FORZ/6/96
547
64 Iļja TRIBUNSKIS BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/9/296| |23-05-37-LIEP/6/240| | 536
65 Kārlis LAUCIŅŠ BK Imanta 26.03.2024 23-03-25-TALS/9/333| |22-05-21-RBT1/8/190| | 523
66 Tīna Luīze FRINDE Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/3/264| |24-02-18-LKJ1/4/252| | 516
67 Krišjānis JAUNĪTIS Valmieras SS 31.12.2023 23-04-02-LCBJ/6/280| |22-09-25-RBT3/8/122| |22-06-11-RBT1/4/88
490
68 Evelīna GULBE SK Saulrīti/ Līgatne 27.08.2024 23-10-07-CESH/3/308| |23-11-11-CN8K/3/176| | 484
69 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 31.12.2022 22-03-05-LIEP/4/147| |20-09-27-LCBJ/5/115| |19-10-05-TALS/5/66
19-12-01-LK13/5/49| |19-03-16-LIEP/4/39| |20-01-18-TALS/2/38
19-12-14-TK-2/4/25| |
479
70 Adele NORA Siguldas BK/SSS 30.12.2022 22-11-13-SIGU/8/243| |22-05-08-LCBJ/10/230| | 473
71 Kārlis KANDAVNIEKS Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/11/252| |23-12-17-LKJ3/3/220| | 472
72 Ksenija POLUŠKINA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 22-11-13-SIGU/7/250| |22-05-08-LCBJ/13/220| | 471
73 Enija TROPIŅA Baloži BK 31.12.2023 23-04-02-LCBJ/4/294| |23-12-09-RBT5/4/168| | 462
74 Alberts ERELIS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/240| |22-11-13-SIGU/8/213| | 453
75 Džeims Tomass MŪRS Saulrīti SK 30.10.2024 23-08-26-CN6K/4/168| |23-03-25-CP23/1/100| |23-05-27-CN4K/2/94
362
76 Nicanor Santino DENISOV RSP/RBS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/8/342| | 342
77 Toms MOISEIČUKS Talsu NSS 31.12.2024 23-10-08-LKJ2/7/312| | 312
78 Katrīna KONOŠONOKA Valmieras SS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/3/305| | 305
79 Rodislavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-04-16-VL_U/4/294| | 294
80 Arta MURZIŅA BIK Liepāja 31.12.2023 23-04-16-VL_U/4/294| | 294
81 Megija Vaira BUŠA Siguldas BK/SSS 30.12.2024 23-04-16-VL_U/10/292| | 292
82 Lūkass Rafaels BREČS BIK Liepāja 31.12.2023 23-03-18-LIEP/5/246| |19-03-16-LIEP/7/36| | 282
83 Amēlija GRAUDIŅA Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/2/282| | 282
84 Krišjānis ROKPELNIS Siguldas BK/SSS 30.12.2023 23-05-14-LCBJ/2/282| | 282
85 Rebeka ANTONOVA Valmieras SS 31.12.2023 23-04-02-LCBJ/6/280| | 280
86 Marta BĒRZIŅA Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/8/266| | 266
87 Artis BĒRZIŅŠ Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/8/266| | 266
88 Valters KARĀNS Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/3/264| | 264
89 Rūta JĒKABSONE Valmieras SS 31.12.2024 23-04-02-LCBJ/9/259| | 259
90 Keita BLAUMANE Saulrīti SK 08.01.2024 22-19-17-CN7K/4/134| |22-06-11-CN5K/4/118| | 252
91 Endijs EZERIŅŠ Talsu NSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/4/252| | 252
92 Ralfs GŪTMANIS BIK Liepāja 31.12.2023 23-05-37-LIEP/4/252| | 252
93 Lelde LEJA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/4/252| | 252
94 Ieva MEŽDREIJA BIK Liepāja 31.12.2024 23-05-37-LIEP/4/252| | 252
95 Endija ŠANKOVA Talsu NSS 31.12.2023 22-12-03-TALS/5/164| |22-05-14-TALS/4/88| | 252
96 Patrīcija RIEPŠA BIK Liepāja 01.10.2023 23-05-37-LIEP/5/246| | 246
97 Anete Kate MAKSIMA Valmieras SS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/6/240| | 240
98 Mārtiņš MELNIS Valmieras SS 31.12.2024 24-02-18-LKJ1/6/240| | 240
99 Derels Edvards SLAVIKS BIK Liepāja 19.03.2023 23-03-18-LIEP/6/240| | 240
100 Viktorija ŠULCA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/6/240| | 240
101 Enija ZARIŅA Valmieras SS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/240| | 240
102 Marats ZEĻENKOVS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 23-05-14-LCBJ/6/240| | 240
103 Reičela Linda ARĀJA Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/7/234| | 234
104 Miks BOLDANS Talsu NSS 31.12.2023 23-05-14-LCBJ/7/234| | 234
105 Tomass TOMAŠIUNS RSP/RBS 28.01.2025 24-02-18-LKJ1/7/234| | 234
106 Gabriela ZVAIGZNE RSP/RBS 28.01.2025 24-02-18-LKJ1/7/234| | 234
107 Tīna KOTĀNE Valmieras SS 31.12.2024 23-12-17-LKJ3/3/220| | 220
108 Raimonds DZENIS Siguldas BK/SSS 31.12.2021 21-09-26-LCBJ/6/168| |19-11-30-LC11/5/49| | 217
109 Marts Martijs TREIJS Siguldas BK/SSS 31.12.2024 22-11-13-SIGU/8/213| | 213
110 Ernests SILENIEKS BK Imanta 22.05.2023 22-05-21-RBT1/6/200| | 200
111 Emīlija Estere ZŪPE Valmieras SS 31.12.2024 24-01-20-CN1K/8/190| | 190
112 Valters TROPIŅŠ Baloži BK 31.12.2023 23-12-09-RBT5/2/188| | 188
113 Aksels CERIŅŠ Valmieras SS 31.12.2023 21-10-03-LCBJ/14/187| | 187
114 Asnāte TAIVĀNE Dārta/Daugmale 28.08.2023 22-05-21-RBT1/9/185| | 185
115 Dāvids ZANDERS Baloži BK 16.10.2024 23-10-28-RBK4/5/164| | 164
116 Nikola Grieta BAMBĀNE Dārta/Daugmale 31.12.2020 19-05-25-KURZ/10/88| |19-09-15-LABL/8/38| |19-03-16-LIEP/3/35
161
117 Eduards MAZAPŠS BK Imanta 03.10.2022 22-10-02-JK22/6/160| | 160
118 Sofija RZA-ZADE BK Imanta 03.10.2022 22-10-02-JK22/6/160| | 160
119 Aleksandra MAVRUPOLO Valmieras SS 31.12.2022 22-09-25-RBT3/8/122| | 122
120 Linards LEGZDIŅŠ Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/4/118| | 118
121 Katerīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 20-09-27-LCBJ/4/101| | 101
122 Ērika Žanna KALNIŅA Valmieras SS 31.12.2022 22-06-11-RBT1/3/92| | 92
123 Mārtiņs LAPA BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/4/88| | 88
124 Elīza OZOLNIECE BIK Liepāja 28.05.2023 22-03-05-LIEP/4/88| | 88
125 Martins KRUCIS Dārta/Daugmale 12.06.2022 22-06-11-RBT1/5/86| | 86
126 Endija LIEPIŅA BIK Liepāja 30.05.2022 22-03-05-LIEP/5/86| | 86
127 Mārcis NORENBERGS BIK Liepāja 08.03.2022 22-03-05-LIEP/5/86| | 86
128 Laura PETROVSKA Siguldas BK 31.12.2020 19-05-04-LC13/5/57| | 57
129 Patrīcija EGLĀJA Jelgava 31.12.2019 19-05-02-LSKK/7/55| | 55
130 Katrīna ANTONE Valmieras SS 31.12.2024 19-12-01-LK13/6/48| | 48
131 Evelīna BĀRBALE Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/6/48| | 48
132 Mārtiņš SOKOLOVS Talsu NSS 31.12.2020 19-11-30-LC11/6/48| | 48
133 Raivo BERGMANIS Talsu NSS 31.12.2022 19-03-16-LIEP/6/37| | 37
134 Aleksandra BAUMANE Ozolnieku SS 13.10.2020 19-11-14-EMBU/7/16| | 16
135 Marta Ieva BUSE Ozolnieku SS 29.10.2023 19-11-14-EMBU/8/15| | 15