Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Kupčai un Romanovai sudrabs pasaules reitinga turnīrā Lietuvā

Latvijas spēcīgākais sieviešu dubultspēļu pāris Jekaterina Romanova un Anna Kupča Lietuvas pilsētā Panevežā, izcīnīja otro vietu Pasaules reitinga turnīrā RSL Lithuania International.

Finālā, ar pirmo numuru izsētais Latvija pāris, divos setos piekāpās pārim no Francijas - Maria Cesari un Lilou Schafner, 15-21, 15-21.

09.06.2024

Lasīt tālāk »
 
Heize un Golovčenko triumfē Liepājas atklātajā čempionāta badmintonā

1. jūnijā paralēli ģimenes dienas pasākumiem pilsētā, ar Liepājas pilsētas atbalstu, Rietumkrasta vidusskolā norisinājās Liepājas atklātais čempionāts badmintonā. Visas dienas garumā diezgan ekstremālos apstākļos ap 30 grādu karstumā par “Vēju pilsētas” čempiona tituliem cīnīties bija sabraukuši 70 rakešu spēles meistari no visas Latvijas un kaimiņi no Lietuvas.

Visus sacensību rezultātus skatiet šeit.
Sacensību foto skatiet šeit.

03.06.2024

Lasīt tālāk »
 
Liepājas seniori uzvar LSVS 61. pašvaldību sporta spēlēs badmintonā

Pēdējās maija brīvdienās pirms paša vasaras sākuma, Baložos norisinājās Latvijas sporta veterānu-senioru savienības (LSVS) rīkotās badmintona sacensības, kas ir daļa no LSVS pašvaldību 61.sporta spēļu ieskaites.

Tveicīgais laiks Baložu zālē netraucēja 38. dalībniekiem no 10 pašvaldībām noskaidrot labākos vienspēļu, dubultspēļu un jaukto dubultspēļu dalībniekus, nodrošinot vērtīgus ieskaites punktus pašvaldību kopvērtējumā.

27.05.2024

Lasīt tālāk »
 
Skolu komandu čempionātā dominē Sigulda

Adventure’s Zone Latvijas Skolu komandu čempionātā badmintonā, kas 21.maijā norisinājās Siguldas Sporta centrā, visvairāk panākumus izcīnīja skolas no Siguldas novada. Skolu komandu čempionāts notika pirmo reizi pēc 5 gadu pārtraukuma, pulcējot 125 skolēnus un 21 komandu no 7 pašvaldībām un 14 skolām, noskaidrojot uzvarētājus sākumskolu, pamatskolu un vidusskolu vecuma grupās.

Skolu komandu čempionātā foto skatiet šeit.
Spēļu sarakstu un rezultātus skatiet šeit.
Spēļu ierakstus skatiet šeit.

22.05.2024

Lasīt tālāk »
 
Gunārs Lūsveris - pirmais Latvijas badmintona tiesnesis olimpiskajās spēlēs


Attēlā: G. Lūsveris tiesā Singapore Open 2023

Latvijas badmintona tiesnesis Gunārs Lūsveris būs viens no 26 paaugstinājuma tiesnešiem Parīzes olimpiskajās spēlēs. G. Lūsveris ir pirmais paaugstinājuma tiesnesis no Latvijas, kurš tiesās olimpiskajās spēlēs.

16.05.2024

Lasīt tālāk »
[1] 2 3
   Parādīti [1-5] no [15]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv