Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Seniori pošas uz Valku!

Jau drīz, 2. decembrī, Latvijas-Igaunijas robežpilsētā Valkā norisināsies  CITRO Latvijas senioru čempionāts badmintonā, pulcējot aktīvos, senioru vecuma, spēlētājus no visas Latvijas.

Sacensības organizē Latvijas Badmintona federācija, sadarbībā ar Valkas novada pašvaldību un Valkas badmintona klubu "Lotos". Pieteikšanās čempionātam ir sākusies, spēlētājiem un klubiem pieteikumi jāsūta uz e-pastu pieteikumi@badminton.lv. Pieteikšanās termiņš ‑ 28.11. plkst. 22:00. Sacensību nolikumu skatiet šeit.

20.11.2023

Lasīt tālāk »
 
Badmintona turnīrā "Liepājas Cerība" triumfē liepājnieki

25. novembrī Liepājas 8. vidusskolā norisinājās ikgadējais starptautiskais badmintona turnīrs "Liepājas Cerība" pulcējot 75 dalībniekus Latvijas un Lietuvas, ka arī Latvijā dzīvojošos ukraiņu un vjetnamiešu spēlētājus. Šogad pārsteidza gan kuplais 30 spēlētāju skaits no Lietuvas, gan arī pārstāvju ierašanās no attālā Valkas novada. Dienas garumā tika izspēlētas vienspēles un dubultspēles A un B grupās gan pieaugušajiem, gan jauniešiem, sadalot 15 medaļu komplektus.

Visi turnīra rezultāti pieejami šeit. Visi attēli no turnīra pieejami šeit.

28.11.2023

Lasīt tālāk »
 
Latvijas tiesneši ceļ kvalifikāciju starptautiskās apmācībās Lietuvā

Šonedēļ Lietuvas galvaspilsētā Viļņā divi Latvijas Badmintona federācijas pārstāvji - Ivars Mozga un Ivars Petrovskis piedalās Badminton Europe NUEP Level 2 organizētajos Assesor un Umpire kursos.

Kursi notiek vienlaicīgi ar RSL Lithuanian Junior International 2023 turnīru, kurā notiks arī kursos apgūtās teorētiskās informācijas pielietošana praksē.

03.11.2023

Lasīt tālāk »
 
Rīgā aizvadīts Baltijas senioru čempionāts (papildināta ziņa)

Foto autors: Kaspars Bleikšs (MOVE Creative www.move-creative.com )

Pateicamies mūsu kuplajam senioru skaitam - vairāk kā 150 - no visām trim Baltijas valstīm, kuri startēja Baltijas senioru čempionātā Rīgā, Rimi OC. Turnīrā tika izspēlētas visas piecas badmintona kategorijas vecumā grupās no 35+ līdz pat 80+. Medaļas guva visu trīs valstu meistarīgākie seniori - visus turnīra rezultātus skatiet šeit.

Latvijas senioriem atelpas brīdis pavisam īss, jau 02.12 Valkā norisināsies Latvijas senioru čempionāts badmintonā. Tuvākajā laikā LBF publicēs čempionāta nolikumu un spēlētāji varēs sākt pieteikties!

23.10.2023

Lasīt tālāk »
 
Ar trīs absolūtiem čempiona tituliem noslēdzies Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U13/U17/U21 vecuma grupās

1. un 2. aprīlī Siguldas Sporta centrā norisinājās FZ Forza Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U13/U17/U21 vecuma grupās.

02.04.2023

Lasīt tālāk »
[1] 2
   Parādīti [1-5] no [8]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv