Badminton Europe
BWF
SIA Ankravs

Agnese Logoša triumfē "Megogo" senioru badmintona tūres noslēgumā

Ozolniekos notikušajā "Megogo" senioru badmintona tūres noslēdzošajā posmā triumfēja Agnese Logoša, kas uzvarēja sieviešu vienspēļu turnīrā, kā arī sieviešu dubultspēlēs pāri ar Unu Tilibu un jauktajās dubultspēlēs pārī ar vīru Romānu Logošu.

"Megogo" senioru tūres kopvērtējumu skatiet šeit.
"Megogo" senioru tūres 3. posma rezultātus skatiet šeit.

Ozolniekos tika noskaidroti uzvarētāji 7 turnīros, tai skaitā 35+ vecuma grupā vīriešu vienspēlēs un dubultspēlēs, sieviešu vienspēlēs un dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs. 45+ vecuma grupās notika turnīri vīriešu vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.

Vīriešu vienspēlēs 35+ grupā Ozolniekos uzvarēja Ivo Keišs. Viņš ieguva 1. vietu arī "Megogo" senioru tūres kopvērtējumā. Gan Ivo Keišam, gan Ojāram Koziņecam bija vienāds punktu skaits kopvērtējumā, abiem bija pa vienam "zeltam" un vienam "sudrabam", taču saskaņā ar tūres nolikumu, vienāda punktu skaita gadījumā tiek vērtēti punkti no pēdējā posma, kurā Ivo Keišs finālā uzvarēja Ojāru Koziņecu divos setos (21-15, 21-13). Vīriešu vienspēlēs 45+ grupā, nezaudējot nevienu setu, 1. vietu Ozolniekos, kā arī pirmo vietu kopvērtējumā izcīnīja Guntis Pirktiņš.

Sieviešu vienspēlēs 35+ grupā Ozolniekos uzvarēja Agnese Logoša, bet tas viņai nepalīdzēja izcīnīt 1. vietu arī kopvērtējumā, jo iepriekšējos posmos viņa piedalījās tikai dubultspēlēs. Kopvērtējumā 35+ grupā 1. vietā ir Eva Filka, bet 45+ grupā 1. vietā Una Tiliba, kurai bija vienāds punktu skaits ar Innu Korjukinu, taču pēdējā posmā Una Tiliba izcīnīja 2. vietu, kamēr Inna Korjukina palika ceturtā.

Vīriešu dubultspēlēs 35+ grupā, iegūstot maksimālo punktu skaitu, pārliecinoši labākie bija Ojārs Koziņecs un Elvis Pētersons. Savukārt 45+ vecuma grupā nebija tik izteiktu līderu, turklāt daudzi spēlētāji katrā no posmiem spēlēja dažādos pāros. 1.vietu kopvērtējumā izcīnīja Guntis Pirktiņs, viņš bija ari viens no nedaudzajiem spēlētājiem, kas piedalījās visus trijos tūres posmos.

Sieviešu dubultspēlēs, uzvarot arī Ozolniekos un tādējādi iegūstot maksimālo punktu skaitu kopvērtējumā, uzvarēja Agnese Logoša un Una Tiliba, viena izcīnot 1. vietu kopvērtējumā 35+ grupā, otra 45+ grupā.

Jauktajās dubultspēlēs 35+ grupā, gan Ozolniekos, gan kopvērtējumā uzvarēja ģimenes pāris Romans Logošs un Agnese Logoša. Savukārt 45+ grupā pirmajā vietā  Aiga Strazdiņa.

2024. gadā notika 3 posmi "Megogo" senioru badmintona tūrē – 4. maijā Valmierā, 27. jūlijā Liepājā un 20. oktobrī Ozolniekos. Kopumā 2024. gada sezona Latvijas senioriem ir bijusi piesātināta, jo bez trim Megogo senioru tūres posmiem bija arī Latvijas sporta veterānu savienības 61. sporta spēlēs 26. maijā, Baltijas senioru čempionāts 29. jūnijā, Eiropas senioru čempionāts 25. augustā. Vēl Latvijas senioriem šogad ieplānots Latvijas čempionāts senioriem, Talsos, 30. novembrī. 2025. gadā plānots aizvadīt 4 posmus – ziemā, pavasarī, vasarā un rudenī.

Pateicamies senioru tūres atbalstītājiem "Megogo" un "Internetaptieka.lv"!

Uz tikšanos Latvijas čempionātā senioriem Talsos 30. novembrī!