Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Informācija sacensību rīkotājiem
Reitings
Kalendārs
VICTOR LATVIA U17 Int.
Latvijas izlase
Gada balva
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
CITRO tūre senioriem
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
EYOF 2022
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Atlētu komisija
Reitinga komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Veikals
Atbalstītāji
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Noslēdzies pirmais FZ Forza jauniešu kauss 2024

Kā jau pēdējā laikā ierasts, FZ Forza jauniešu kauss pulcē kuplu dalībnieku skaitu. Šajā nedēļas nogalē Valmierā, sacensībās piedalījās 144 dalībnieki no Rīgas, Siguldas, Valmieras, Liepājas, Valkas, Cēsīm, Baložiem, Talsiem un Jelgavas.

18.02.2024

Lasīt tālāk »
 
Podosinoviks Ķekavā izcīna desmito titulu pēc kārtas!

Baložos un Ķekavā aizvadīts VICTOR Latvijas čempionāts badmintonā, kurš pulcēja Latvijas spēcīgākos spēlētājus, lai noskaidrotu 2024. gada Latvijas čempionus.

Vīriešu vienspēles kategorijā jau desmito gadu pēc kārtas triumfēja Niks Podosinoviks, finālā uzvarot Reini Kraukli. Fantastisks panākums Nikam, bronza aizceļo uz Rīgu un Siguldu, to iegūstot Tomam Salam un Artūram Akmenim. Jau kopš 2015. gada Latvijas čempionāta Salaspilī Niks neļauj nevienam oponentam nostāties uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. Apskaužama sērija.

Jekaterina Romanova aizvadīja stabilu turnīru un pārliecinoši izcīnīja savu otro zelta medaļu Latvijas čempionātā sieviešu vienspēlē, finālā divos setos uzvarot Ievu Popi. Bronzas medaļu saņem Grieta Jermacāne un Anzhelika Nadtochyi. Cēsu sportistei Grietai Jermacānei šis ir lielisks panākums, kas dos motivāciju nākamajiem startiem.

05.02.2024

Lasīt tālāk »
 
LBF ballē sadalījām gada balvas - par mūža ieguldījumu pateicamies Oļģertam Tīlikam

13. janvārī Latvijas badmintona saime kopīgi atskatījās uz aizvadīto gadu, lai apbalvotu labākos, izteiktu pateicības un, protams, lai draudzīgā gaistonē satiktos! Dienas pirmajā pusē Rimi OC notika svinīgā pieņemšana junioriem, savukārt vakarā - Irbēni Hotel & SPA, Brīvkalnos, Latvijas Badmintona saime pulcējās uz Gada balli.

Balvu par Mūža ieguldījumu saņēma Oļģerts Tīliks (attēlā) - viņš ir gan izaudzinājis daudzus labi zināmus badmintonistus, gan arī dibinājis vienu no pirmajiem badmintona klubiem atjaunotajā Latvijā, kā arī darbojies federācijā. Oļģerts Tīliks joprojām sniedz ieguldījumu gan rīkojot regulāras sacensības Cēsīs, gan arī darbodamies kā tiesnesis.

15.01.2024

Lasīt tālāk »
 
LBF uzsāk jauno tiesnešu apmācību programmu

Šī gada 7. janvārī notika pirmais LBF tiesnešu seminārs, kurā ar savu pieredzi dalījās Latvijas augstākā līmeņa badmintona tiesnesis Gunārs Lūsveris.

Programmas mērķis ir apmācīt un piesaistīt jaunos badmintona tiesnešus, kuriem jau 2024.gadā būs iespējas sevi pierādīt gan vietēja, gan arī starptautiska mēroga sacensībās.

10.01.2024

Lasīt tālāk »
 
Rīgā, Rimi OC, tika aizvadīts pirmais parabadmintona treniņš

Kopā ar mūsu draugiem no apvienības Bērnu un Jauniešu Para Sporta Apvienība LBF 5. janvārī Rimi OC rīkoja Latvijā, šķiet, pirmo parabadmintona treniņu.

Sportiskā gaisotnē jaunie parasportisti apguva badmintona spēles pamatus - iemācījās abus serves veidus un pamata sitienus, kā arī azartiskākie sacentās savā starpā.

Pateicamies Nataļjas Novikovas kundzei un RBS trenerim Arnim Šeferim par ieguldīto laiku un pūlēm pasākuma norisē!

10.01.2024

Lasīt tālāk »
[1] 2
   Parādīti [1-5] no [10]    Nākošā »
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv