Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
“Ceresit” vīriešu badmintona komandu kauss notiks Jaunolainē, svētdien, 28.jūnijā

“Ceresit” vīriešu komandu kausā 28.jūnijā Jaunolaines sporta namā piedalīsies 12 komandas, tai skaitā pa divām komandām no Liepājas, Valmieras un Baložiem, kā arī komandas no Jelgavas, Penkules, Emburgas, Olaines, un komandas no organizācijām LLU un "Oliver Latvija". Komandās ir pieteikti vairāki Latvijas esošie un bijušie čempioni, tai skaitā Niks Podosinoviks, Reinis Krauklis, Mārtiņš KažemaksEdijs LīviņšTeodors Kerimovs, Uģis Briedis, Jānis Kalniņš un Uldis Ābeltiņš. Turnīrs sāksies svētdien, 28.jūnijā plkst. 12:00, bet finālspēles no plkst. 18:00 tiešraidē translēs Sportacentrs TV.

>>> Skatīt “Ceresit” vīriešu komandu kausa nolikumu
>>> Skatīt komandu sarakstu Tournamentsoftware.com

12 komandas ir sagrupētas 4 apakšgrupās, katrā pa trim komandām. Apakšgrupu uzvarētāji tālāk cīnīsies par medaļām A līgā un Ceresit balvām. Apakšgrupu 2.vietas ieguvēji savā starpā noskaidros uzvarētājus B līgā, bet apakšgrupu 3.vietas ieguvēji tālāk noskaidros uzvarētājus C līgā.

Komandas tika izkārtotas tabulās, ņemot vērā 4 labāko spēlētāju attiecīgās nedēļas reitinga kopsummu par vienspēlēm un dubultspēlēm. Komandas spēlētāji var būt jebkura vecuma, kā arī jebkuras valsts piederīgie, taču, saprotams, ka viens spēlētājs var spēlēt tikai vienā komandā.

“Ceresit” vīriešu badmintona komandu kauss, kurš sākotnēji bija ieplānots 21.martā un nevarēja notikt Ārkārtas situācijas ierobežojumu dēļ, tika pārcelts uz svētdienu, 28.jūniju. Norises vieta palika nemainīga - Jaunolaines sporta nams. Netika mainīts arī turnīra nolikums, taču mainījās pieteikšanās termiņš un norises laiks. 

“Ceresit” vīriešu komandu kauss notiks Badminton 100 formātā, komandām savā starpā spēlējot līdz 100 punktiem. Sākumā viena pēc otras būs trīs vienspēlēs, līdz uzvarošā komanda iegūst attiecīgi 20, 40 un 60 punktus, bet pēc tam sekos divas dubultspēlēs, pirmā līdz uzvarošās komandas 80.punktam, bet otrā būs noslēdzošā līdz uzvarošas komandas 100.punktam. 

“Ceresit” vīriešu komandu kausa uzvarētāji balvās saņems ikvienā mājsaimniecībā noderīgo “Ceresit” Aero 360° mitruma absorbentu, kas palīdz efektīvi novērst alerģijas, samazinot mitrumu, kas izraisa pelējuma un putekļu ērcīšu attīstību, kuras ir tādu alerģiju kā deguna aizlikums, astma, ekzēma un citu cēlonis.

“Ceresit” vīriešu komandu kauss ir viens no nozīmīgākajiem turnīriem, jo būtībā ir kā aizsākums Latvijas vīriešu komandu čempionātam. “Tieši tāpēc mēs šo turnīru vēlamies sarīkot vēl šajā pusgadā, lai pēcāk, skatoties uz šo pieredzi un uzklausot klubus, kopīgi lemtu par to, kā šo ieceri tālāk attīstīt. Daudzviet pasaulē šādi vīriešu un sieviešu komandu turnīri ir kā pastāvīgas līgas visas sezonas garumā, cituviet tas komandu sabraukums. Sarīkosim, skatīsimies, vērtēsim, izlemsim,” aicina Latvijas badmintona federācijas Valdes loceklis un Atlētu komisijas vadītājs Viesturs Bajārs, kurš atbildīgs par Latvijas nozīmīgāko pieaugušo turnīru norises laiku, vietu un nolikumu apstiprināšanu. 

Turnīra laikā BESPORT prezentēs jaunāko Latvijā pieejamo Oliver badmintona inventārum savukārt ārā tiks iekārotors pludmales badmintona laukums. Spēļu starplaikos notiks arī precīzākās serves un ātrākas gremdes konkursi sacenšoties par balvām no Oliver un citiem sponsoriem, tai skaitā “Ceresit” metramēri, “Moment” superlīmes u.c.

 

01.06.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv