Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Megogo senioru tūre 11.jūlijā atsāksies Liepājā

Sestdien, 11.jūlijā Liepājā notiks Latvijas Badmintona federācijas rīkotās un Megogo atbalstītās senioru tūres posms “Liepājas vasara”, tādējādi atsākot turnīrus senioriem 35+ un 45+ vecuma grupās, kas tika pārtraukti līdz ar Ārkārtas situāciju Covid-19 dēļ.

>>> Skatīt Megogo senioru tūres Nolikumu
>>> Skatīt Megogo senioru tūres kopvērtējumu pēc 1.posma
>>> Skatīt Liepājas posma spēlētāju un spēļu sarakstu Tournamentsoftware

Megogo senioru tūres Liepājas posms notiks Liepājas 8.vidusskolas sporta zālē, kurā ir iekārtoti 5 badmintona dubultspēļu laukumi. Ieplānoti turnīri divās vecuma grupās (35+ un 45+) visās piecās badmintona disciplīnās (vīriešu un sieviešu vienspēlēs, vīriešu un sieviešu dubultspēles, kā arī jauktās dubultspēles). 

Pieteikšanās termiņš dalībniekiem ir ceturtdiena, 2020.gada 9.jūlija plkst. 20:30. Pieteikums jānosūta elektroniski uz e-pastu: pieteikumi@badminton.lv. Pieteikties aicināti gan Latvijas pieredzējušie spēlētāji, gan arī tie, kas badmintonu sākuši spēlēt salīdzinoši nesen. Lai nepieļautu senioru pārslodzi, nolikumā ir noteikts ierobežojums piedalīties ne vairāk kā divās kategorijās un ne vairāk kā 8 spēlēs. 

Pirmo vietu ieguvēji visās disciplīnās un vecuma grupās balvā saņems Megogo abonementu “TV un Kino” (vairāk nekā 100 TV kanāli un 9000 filmas) uz 3 mēnešiem, savukārt tūres kopvērtējuma uzvarētāji gada nogalē saņems šādus abonementus uz 12 mēnešiem.

Pēc sacensībām dalībnieki ar pavadošajiem ģimenes locekļiem ir uzaicināti uz kopīgām vakariņām Liepājas centra restorānā “Pastnieka māja”.  

“Senioru sporta dzīvē ir svarīga ne tikai kopīgā pieturēšanās pie veselīgā dzīves veida, bet arī socializēšanās. Tāpēc rīkojot šos senioru tūres posmus, īpaša vērība ir arī kopīgiem pasākumiem ārpus badmintona laukuma, lai spēlētāji var dalīties pieredzē un klātienes sarunās atbalstīt viens otru,” stāsta Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs un Megogo senioru tūres komisārs Kristians Rozenvalds.

Pirmais Megogo senioru tūres posms notika Jelgavā, 2020.gada 8.februārī, vienlaicīgi ar tradicionālo ledusskulptūru festivālu. Jelgavas turnīrā piedalījās 53 dalībnieki no Valkas, Vijciema, Valmieras, Cēsīm, Siguldas, Salaspils, Jūrmalas, Rīgas, Baložiem, Jēkabpils, Misas, Olaines, Ozolniekiem, Jelgavas, Penkules, Ventspils un Liepājas. Turnīrā piedalījās arī spēlētāji no Lietuvas un Zviedrijas.

2020.gada 4.aprīlī Megogo senioru tūres posmam bija jānotiek Salaspilī, taču tas tika atcelts Ārkārtas situācijas ierobežojumu dēļ.

2020.gadā ieplānoti vēl trīs Megogo seniortūres posmi, tai skaitā 11.jūlijā Liepājā, 12.septembrī Valmierā un 7.novembrī, vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu senioriem. Šobrīd tiek izskatīta iespēja rīkot vēl vienu posmu 5.decembrī, kas aizvietotu 4.aprīlī Salaspilī nenotikušo Megogo senioru tūres posmu.

 

02.07.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv