Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Valmierietis O.Koziņecs uzvar arī “Megogo” senioru tūres Liepājas posmā

Valmierietis Ojārs Koziņecs ir vienīgais, kuram izdevies uzvarēt divos “Megogo” senioru tūres posmos pēc kārtas. Tāpat kā Jelgavas posmā 8.februārī, arī Liepājas posmā 11.jūlijā O.Koziņecs pārliecinoši uzvarēja vīriešu vienspēles, bet pārējās četrās badmintona disciplīnās ir jauni uzvarētāji. Jāatzīmē, ka valcēniete Anete Zunte uzvarēja gan sieviešu vienspēlēs, gan sieviešu dubultspēlēs, tādējādi kļūstot par vienu no šī turnīra absolūtajām uzvārētājām, jo “Megogo” senioru tūres posmos dalībnieki var piedalīties tikai divās disciplīnās. Tas tāpēc, lai spēlētājiem nebūtu izaicinājums uzņemties nesamērīgu spēļu slodzi.

>>> Skatīt Megogo senioru tūres Nolikumu
>>> Skatīt Megogo senioru tūres kopvērtējumu
>>> Skatīt Inbox.lv foto galriju (autors Olafs Krūzmetra)
>>> Skatīt Liepājas posma rezultātus Tournamentsoftware

Divās disciplīnas Liepājā uzvarēja arī lietuvietis Vidas Martinkus, kurš uzvarēja gan vīriešu dubultspēlēs kopā ar Kumar Devender, gan arī jauktajās dubultspēlēs kopā ar Skaiste Gailiute-Kliaubiene.

“Megogo” senioru tūres posmā piedalījās 12 spēlētāji no Lietuvas. Viņi piedalījās tikai dubultspēlēs un šajās disciplīnās dominēja uz pjedestāla. 

Sieviešu dubultspēlēs uzvarēja Anete Zunte & Tatjana Dvornika, bet otro un trešo vietu izcīnīja attiecīgi Loreta Šiaučiūniene & Violeta Slušniene un Dijana Darbutiene & Skaista Kliaubiene.

Vīriešu dubultspēlēs labākais no Latvijas pāriem bija Aigars Brečs & Guntis Pirktiņš, bet pirmajās divās vietās Lietuvas pāri, attiecīgi Kumar Devender & Vidas Martinkus un Stepas Januška & Arnoldas Slušnys.

Arī jauktajās dubultspēles labākais no Latvijas pāriem izcīnīja trešo vietu - Olafs Krūzmētra & Aija Mētra, bet pirmajās divās vietās Lietuvas pāri, attiecīgi Vidas Martinkus & Skaiste Gailiute-Kliaubiene un Kumar Devender & Dijana Darbutiene. 

Vīriešu vienspēlēs uzvarēja Ojārs Koziņecs, kurš finālā divos setos (21-17, 21-12) uzvarēja Jāni Bluķi, savukārt trešo vietu trijos setos (13-21, 21-16, 22-10), uzvarot Gunti Pirktiņu, izcīnīja Artis Kļaviņš, kurš apakšgrupas turnīrā divos setos (21-18, 21-10) uzvarēja ar otro numuru izlikto Aināru Zanderu. 

Sieviešu vienspēlēs Anete Zunte pārliecinoši divos setos uzvarēja visas savas pretinieces. Lielākā intriga bija par 2.vietu starp liepājnieci Innu Kurjukinu un Unu Tīlibu no Ozolniekiem. Jelgavas posmā Una Tīliba trijos setos (16-21, 21-19, 21-7) uzvarēja, bet šoreiz Inna Kurjukina savās mājās uzvarēja divos setos (21-13, 21-16).

Pirmo vietu ieguvēji visās disciplīnās un vecuma grupās balvā saņēma Megogo abonementu “TV un Kino” (vairāk nekā 100 TV kanāli un 9000 filmas) uz 3 mēnešiem, savukārt tūres kopvērtējuma uzvarētāji gada nogalē saņems šādus abonementus uz 12 mēnešiem.

Liepājās posma uzvarētāji (otrās un trešās vietas ieguvēji) balvās saņēma arī Lavazza kafiju, bet vīriešu dubultspēļu uzvarētājiem balvās tika arī vīriešu saimniecībā vienmēr noderīgie Fisher dībeļu komplekti.

2020.gadā ieplānoti vēl trīs Megogo senioru tūres posmi, tai skaitā 12.septembrī Valmierā (Rubenē), 7.novembrī, vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu senioriem, kā arī vēl viens posms decembra sākumā, kas aizvietotu 4.aprīlī Salaspilī nenotikušo Megogo senioru tūres posmu.
 

11.07.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv