Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Covid-19
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
CITRO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
EHR Hiti
Megogo
Xjeans
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Skolu čempionāta vietā šogad rīkos “Adventures’ Zone” klašu badmintona turnīrus

Šogad Covid-19 ierobežojumu dēļ skolu badmintona komandas savā starpā sacensties nevarēs, tāpēc 2020.gadā nevarēs notikt Latvijas skolu komandu čempionāts, taču tā vietā tiks aizsākta jau jauna tradīcija - vienlaicīgi daudzviet Latvijā notiks badmintona turnīri starp klases skolēniem. Visi uzvarētāji saņems balvas no “Adventures’ Zone”. Lai motivētu iesaistīšanos, balvas paredzētas arī sporta skolotājiem.

>>> Skatīt “Adventures’ Zone” Latvijas skolu klašu čempionāts badmintonā nolikumu

>>> Skatīt uzvarētāju fotogrāfijas Foto.Inbox.lv
>>> Skatīt sacebsību norises fotogrāfijas Foto.Inbox.lv
>>> Skatīt sacensību norises un interviju video Foto.Inbox.lv

“Šogad, visdrīzāk, “Adventures’ Zone” Latvijas skolu klašu čempionāta badmintona turnīri varēs notikt tikai 1.-6.klases skolēniem, jo pārējās klasēs mācības notiek attālināti. Jau sākotnēji mēs samierinājāmies, ka 2020.gadā nevarēsim rīkot tādus masveidīgus skolu badmintona notikumus, kādus iepriekš sarīkojām Salaspilī un Valmierā. Taču bija cerība, ka varēsim rīkot klašu komandu čempionātus vienas skolas ietvaros. Tagad ir skaidrs, ka epidemioloģiski droši jebkādus pasākumus var sarīkot tikai vienas klases ietvaros. Pie tā arī paliksim!” informē Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds.

“Mēs esam atraduši labu veidu, kā skolu jauniešiem turpināt azartiski sportot šajos Covid-19 apstākļos. Badmintons, turklāt, ir viens no sporta veidiem, kurš ir epidemioloģiski drošs, jo spēlētāji vienu no otra ir drošā attālumā, turklāt viņus atdala tīkls,” precizē Kristians Rozenvalds.

Latvijas Badmintona federācija sadarbībā ar Latvijas Skolu sporta federācija jau vairākus gadus sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas vecuma grupās rīko Latvijas skolu komandu čempionātus badmintonā. Finālspēles pamatskolas un vidusskolas vecuma grupās tika rādītas SportaCentrs TV, bet uzvarētāji kā balvu saņēma “Tallink” kruīza ceļojumu 12 personām.

“Adventures’ Zone” Latvijas skolu klašu čempionāts badmintonā būs vairāk ar akcentu uz masveidību. “Iespējams, šādā veidā mēs radīsim jaunu tradīciju. Iespējams, ka šādi mēs badmintonā iesaistīsim vēl vairāk skolēnus, nekā rīkojot jau esošās sacensības un sporta notikumus,” stāsta Kristians Rozenvalds.

To, kādā veidā notiks klašu turnīri, noteiks sporta skolotāji uz vietas. Tas var būt vienas dienas turnīrs vai sacensības vairāku nedēļu garumā. Tas var būt turnīrs puišiem un meitenēm kopā, var būt arī atsevišķi. Var spēlēt divus pilnus uzvarētos setus līdz 21 punktam vai arī īsākus. Galvenais, lai tā ir spēlē ar badmintona raketēm un starp spēlētājiem ir tīkls 1,55 metru augstumā. Pēc turnīra sporta skolotājam ir jānosūta uz Latvijas Badmintona federāciju foto ar turnīra tabulām, kā arī foto vai video ar turnīra uzvarētāju.

Lai motivētu sporta skolotājus rīkot šādus turnīrus, “Astarte Nafta” katram sporta skolotājam par vienu noorganizēto turnīru balvā piešķirs XL karsto dzērienu kādā no 30 DUS visā Latvijā. Katrs iesaistītais sporta skolotājs saņems balvu arī no “Megogo” - "Kino un TV" abonements uz 3 mēnešiem €23,97 vērtībā.

Klašu turnīri ir ieplānoti līdz 2020.gada beigām, bet līdz 2021.gada 31.janvārim turpināsies uzvarētāju foto un video konkurss, sadarbībā ar Inbox.lv un "Evelatus". Foto un video, kurš būs ieguvis visvairāk skatījumus, saņemt balvas no “Evelatus”. Apbalvoti tiks gan skolēni, gan jaunieši.

 

06.11.2020

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv