Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
“Stirnu buks” Smiltenes posmā 24.jūlijā notiks arī pludmales badmintona turnīrs

Sestdien, 24.jūlijā, Smiltenē pirmo reizi notiks “Stirnu buks” posms. Sacensību trase vedīs Smiltenes piepilsētas mežos, bet starta un finiša zona būs pilnībā norobežota Tepera ezera pludmalē, kur tiks iekārtoti arī vairāki pludmales badmintona laukumi, kuros notiks pludmales badmintona turnīrs. 

>>> Skatīt informāciju par "Stirnu buks" posmu Smiltenē

Ņemot vērā to, ka Covid-19 drošības apsvērumu dēļ sacensībās vienlaikus drīkstēs piedalīties 450 dalībnieku (kopā ar organizatoriem šis skaitlis šobrīd nedrīkst pārsniegt 500), tādēļ pludmales badmintona turnīrā varēs piedalīties tikai “Stirnu buks” reģistrētie dalībnieki.

Pludmales badmintona turnīrs tiks organizētās tādā formātā, lai varētu iztikt bez iepriekšējas pieteikšanās. Dalībnieki varēs pieteikties uz vietas, kaut īsu mirkli pirms spēlēs. 

Saskaņā ar pludmales badmintona turnīra notiekumiem, dalībnieks, kas uzvarēs spēli, paliks uz nākamo spēli šajā laukumā. Ja dalībnieks uzvar 3 spēles pēc kārtas, tad saņem īpašo balvu no turnīra sponsora. Tādējādi katra dalībnieka uzdevums ir noturēties laukumā vismaz trīs uzvarētas spēles. Starp dalībniekiem, kas uzvarējuši vismaz trīs spēles pēc kārtas, dienas beigās notiktu turnīrs izslēgšanas formātā.

Pludmales badmintona turnīrs notiks trijās disciplīnās - vīriešu vienspēles, sieviešu vienspēles, kā arī dubultspēles (vienā grupā vīriešu, sieviešu un jauktie pāri).

Pludmales badmintona turnīra dalībniekiem Latvijas Badmintona federācija nodrošinātu inventāru, tai skaitā badmintona raketes un pludmales badmintona bumbiņas.

Dalība pludmales badmintona turnīrā “Stirnu buks” reģistrētajiem dalībniekiem būtu bezmaksas.

 

13.07.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv