Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
LBF Biedru sapulcē 2022.gada 28.janvārī pārvēlēs valdi un apspriedīs grozījumus statūtos

LBF Valde 3.novembra sēdē ir nolēmusi, ka LBF Biedru gadskārtēja sapulce notiks piektdien, 2022.gada 28.janvārī. LBF Biedru sapulces norises vieta un laiks tiks precizēti oficiālā ielūgumā, kas kopā ar LBF Biedru sapulces dienaskārtības projektu tiks nosūtīts LBF dalīborganizācijām ne vēlāk kā 14.janvārī. LBF Biedru sapulcē noteikti notiks LBF Valdes vēlēšanas, jo esošās LBF Valdes pilnvaru termiņš ir 2022.gada 29.marts. LBF Valde arī rosina veikt grozījumus 2014.gada apstiprinātajos LBF statūtos.

>>> Skatīt LBF Valdes 2021.gada 3.novembra sēdes protokolu
>>> Skatīt 2014.gadā apstiprinātos LBF Statūtus
>>> Lejuplādēt redakcijas failu Word formātā  

Citus gadus LBF Biedru sapulces notika marta beigās, jo gan LR likumdošanā, gan LBF statūtos noteiktais termiņš ir 31.marts. Taču 2022.gadā LBF Biedru sapulci nolemts sasaukt savlaicīgāk, lai pēc iespējas ātrāk pārvēlētu LBF Valdi, kas līdz ar Jāņa Salas atkāpšanos, kopš 2021.gada 2.novembra darbojas nepilnā četru cilvēku sastāvā.

Lai LBF Biedru sapulce neietekmētu citus badmintona notikumus, kā arī citi badmintona notikumi neietekmētu LBF Biedru sapulci, nolemts nerīkot LBF Biedru sapulci vienlaicīgi ar Latvijas badmintona Gada balvu 15.janvārī vai Latvijas čempionātu 5.-6.februārī.

Steidzamības iemesls - Jāņa Salas atkāpšanās no LBF Valdes

“Vēlos oficiāli paziņot, ka esmu aizgājis no LBF valdes. Iemesli bija vairāki. Viens no tiem ir tāds, lai neveidotos interešu konflikts, saistībā ar manu dēlu, jo iepriekš no vairākiem avotiem biju dzirdējis negatīvu informāciju, ka lietas tiek organizētas, plānotas vai menedžētas tā, lai Toms Sala tiktu vai piedalītos, uzvarētu vai piedalītos kādā konkrētā pasākumā. No savas puses varu teikt, ka tā nav taisnība, vienmēr esmu savas darbības veicis visu kopējās interesēs, savas darbības saskaņojot valdē un ar ģenerālsekretāru, ievērojot godīguma principus,” vēstulē LBF dalīborganizācijām 2021.gada 4.novembrī rakstīja Jānis Sala. 

“Savu viedokli par palikšanu valdē arī krasi mainīja Lietuvas brauciens, kur starptautiskajā U15 turnīrā redzēju citu dalībnieku līmeni un mūsu spēlētāju līmeni. Sapratu, ka nepieciešams attīstīt klubu, kurā darbojas arī mans dēls, jo tas var pavērst lielākas iespējas nākotnē, radot reālu konkurenci starp Eiropas labākajiem jauniešiem. Plānoju aktīvi iesaistīties kluba darbā un attīstībā, lai šī kluba latiņu varētu pacelt vēl augstāk. Šis mērķis liekas daudz svarīgāks kopējā badmintona attīstībā Latvijā, nevis risinot atsevišķu klubu un treneru nesaskaņas un dažādos viedokļus, ar ko, diemžēl, bija jānodarbojas iepriekšējos gados, pārstāvot LBF Valdi kā atbildīgajam par jauniešu lietām,” raksta Jānis Sala. 

“Vēl viens personiskais uzdevums, kuru esmu sev izvirzījis, ir attīstīt "Zelta Volāna" turnīra darbību, kas nākotnē ļautu dalībniekiem piedalīties ar vien kvalitatīvākā turnīrā, mēģinot apvienot jaunākās tehnoloģijas, piesaistot jaunus atbalstītājus, kā arī, kas to zina - varbūt pat spēlētājus no mūsu tuvākajām kaimiņvalstīm,” savu turpmākos badmintona plānus ieskicē Jānis Sala.

Plāno veikt grozījumus LBF statūtos

LBF Statūtos būtu precizējamas vairākas lietas, tai skaitā to, kā būtu jārīkojas Valdei, ja kāds no tās locekļiem atkāpjas. Šāda situācija šobrīdējai Valdei ir jau otro reizi, atgādinām, ka gadu pēc ievēlēšanas 2018.gadā, no LBF Valdes atkāpās Aija Mētra. Viņas vietā 2019.gadā LBF Biedru ārkārtas sapulcē tika ievēlēts Jānis Sala.

Atverot grozīšanai LBF statūtus, iespējams, ir arī citi LBF statūtu punkti, kurus vajadzētu labot, papildināt vai svītrot.

LBF statūtos būtu precizējama arī LBF Valdes locekļu atbildība par konkrēto jomu, kā arī pārraudzība par komisiju darbu. Tāpat būtu precizējama arī komisiju veidošanas mehānisms un pilnvaras.

Lai veiktu redakcionālus labojumus, LBF dalīborganizācijām tiek aicinātas izvērtēt nepieciešamību iesniegt grozījumus LBF statūtos, kā arī ir aicinātas pieteikties uz LBF statūtu grozījumu pirmo redakcionālo sapulci Zoom formātā 2021.gada 12.novembrī plkst 15:00.

LBF dalīborganizācijas savus priekšlikumus statūtu grozījumiem var pieteikt rakstveidā, sūtot uz e-pastu: info@badminton.lv.

 

06.11.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv