Sākumlapa | Lapas karte
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
EHR Hiti
Masterprint
Xjeans
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
11.decembrī Jelgavā notiks Latvijas Universiāde badmintonā

Latvijas Augstskolu sporta savienība un Latvijas Badmintona federācija ir saskaņojušas savus sacensību kalendārus, lai paspētu vēl šogad sarīkot Latvijas Universiādes badmintona turnīru, kas notiks Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta namā, sestdien, 11.decembrī.

>>> Skatīt Latvijas Universiādes badmintona turnīra nolikumu
>>> Skatīt EHR Augstskolu badmintona līgas nolikumu 

2021.gada Latvijas Universiādes badmintona turnīra nolikumā ir daži jauninājumi. Šis būs individuāls turnīrs, un tā rezultāti netiks iekļauti Latvijas Universiādes kopvērtējumā. Gadījumā, ja Latvijas Universiāde visos sporta veidos pilnvērtīgi notiks 2021./2022. mācību gada sezonā, tad 2022.gada 5.martā ieplānotais Latvijas XXXII Universiādes turnīrs atkal būs arī ar komandas ieskaiti. Latvijas Universiādes ikgadējām badmintona turnīram ir rezervēts laiks marta pirmajā sestdienā.

Ņemot vēra, ka 2021.gada Latvijas Universiādes badmintona turnīrs būs individuāls, tāpēc šajā turnīrā izņēmuma kārtā dubultspēlēs var pieteikt arī pārus, kuri sastādīti no dažādus augstskolu studentiem. 

Kā izņēmums 2021.gadā ir arī tas, ka Latvijas Universiādes badmintona turnīrā varēs piedalīties arī studenti no Latvijas, kas šobrīd studē citu valstu augstskolās.

Lai vēl vairāk motivētu studentus atsākt trenēties un spēlēt badmintonu, kas ir epidemioloģiski tik drošs sporta veids, studentiem dalība Latvijas Universiādes badmintona turnīrā ir bezmaksas. Turklāt, Latvijas Augstskolu sporta savienība nodrošinās arī bezmaksas badmintona spalvu bumbiņas Yonex AeroSensa 20 uz visām spēlēm.

Uzvarētāji visās disciplīnās saņems dāvanā jaunumu no Evelatus - bezvadu lādētājs, kā dizaina pulkstenis, modinātājs un termometrs.

Latvijas Universiādes badmintona turnīrā varēs piedalīties tikai dalībnieki sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Spēlētājiem un treneriem pie ieejas tiks izsniegta aproce. Sacensībās nedrīkst piedalīties dalībnieki, kuriem ir elpceļu infekciju slimības pazīmes vai, kuri bijuši saskarsmē ar Covid-19 slimnieku. 

Latvijas Universiādes badmintona turnīrs pēdējo reizi notika Jelgavā, 2020.gada 29.februārī, īsi pirms Covid-19 pandēmijas. 

2020.gada februārī RTU students Reinis Krauklis izcīnīja visas trīs iespējamās zelta medaļas, tai skaitā jauktajās dubultspēlēs pāri ar topošo sievu Anniju Kuzmu. Divas zelta medaļas izcīnīja arī LU studente Liāna Lencēviča, uzvarot sieviešu vienspēlēs un sieviešu dubultspēlēs pāri ar Annu Koškinu. Vienu zelta medaļu vīriešu dubultspēlēs pāri ar Reini Kraukli izcīnīja Teodors Kerimovs.

 

26.11.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv