Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Organizēs pirmo pludmales badmintona kausu iekštelpās

Svētdien, 5.decembrī pludmales sporta centrā “Beach Arena” notiks pludmales badmintona (Airbadminton) kausa izcīņa, aicinot piedalīties gan pieredzējušus spēlētājus A grupā, gan arī iesācējus B grupā. Sacensības notiks gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs. Pieteikties var gan vīriešu, gan sieviešu, gan jauktie pāri.

Spēlētājiem būs iespēja izmantot Latvijas Badmintona federācijas rīcībā esošo badmintona inventāru, tai skaitā badmintona neilona bumbiņas un rakešu komplektu, kas īpaši piemērots pludmales badmintonam, jo šīs raketes ir ar vieglāku stīgojumu, lai tās izturētu spēcīgākas gremdes ar smagāku badmintona bumbiņu.

AirBadminton ir vērienīgs jauns Pasaules badmintona federācijas attīstības projekts, lai radītu iespējas visu vecumu un spēju cilvēkiem spēlēt badmintonu zālienos un smilšu laukumos parkos, dārzos, ielās, rotaļlaukumos, pagalmos un pludmalēs visā pasaulē. Galvenie uzstādījumi, radot AirBadminton un AirShuttle, bija spēlēt ar tām pašām badmintona raketēm, bet nodrošināt precīzu pludmales badmintona bumbiņas lidojumu un izturību.

Pieteikties pludmales badmintona sacensībām 5.decembrī var interneta lapā www.beachvolley.io, plašāku informāciju var saņemt telefoniski, sazvanot sacensību organizatoru Paulu Gurecki 29670075.

Turnīra uzvarētāji izcīnīs balvas no “Beach Arena” sponsoriem, tai skaitā “Piebalgas alus”, “Megogo”, “Lumberjack Barbershop”, “Royal Berry”, “Dion Sportlab”.

 

29.11.2021

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv