Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Ķekavā noslēdzies YONEX Latvijas čempionāts badmintonā

Ķekavas vidusskolas Sporta kompleksā aizvadītas divas spraigas spēļu dienas, kurās noskaidroti 2023. gada Latvijas čempioni badmintonā. Sacensībām pieteicās 93 spēlētāji, vislielākais dalībnieku skaits bija vīriešu vienspēlē, kur pieteicās 47 spēlētāji, no kuriem 46 cerēja gāzt no troņa Niku Podosinoviku, kurš bija uzvarējis astoņos iepriekšējos Latvijas čempionātos.

Vīriešu vienspēlēs līdz pusfinālam tika pirmie četri izliktie spēlētāji. Savā pusfinālā Niks Podosinoviks uzvarēja Artūru Akmeni no Siguldas 21-5 21-16, otrs pusfināls bija daudz sīvāks, kurā Andis Bērziņš trillerī trīs setos pieveica Artūru Ķelpi 19-21 21-18 21-16. Finālā sīva cīņa izpalika un Niks divos setos pārliecinoši devīto reizi pēc kārtas kļuva par Latvijas čempionu badmintonā 21-5 21-6.

Lai trešo reizi kļūtu par uzvarētāju sieviešu vienspēles kategorijā Ievai Popei bija jāuzvar četrās saspringtās spēlēs, pusfinālā trīs setos Ieva uzvarēja 2022. gada Latvijas čempioni Annu Kupču. Finālā Ieva Pope bija pārāka pār Jekaterinu Romanovu 21-12 21-19.

Vīriešu dubultspēlē par valsts čempioniem otro reizi pēc kārtas kļuva Artūrs Akmens/Reinis Krauklis, pirmajā spēlē pārvarot nelielu izbīli pret Andi Bērziņu/Paulu Rozenvaldu, uzvarot trīs setos 20-22 21-15 21-15, nākošās trīs spēles topošie čempioni uzvarēja divos setos.

Sieviešu dubultspēles kategorijā prognozēt uzvarētāju bija visvieglāk, Annas Kupčas/Jekaterinas Romanovas pārākumu apstrīdēt tā īsti nevienam citam pārim nebija pa spēkam, ko pierādīja arī rezultāti. Trīs pārliecinošas divu setu uzvaras un zelta medaļas dodas uz Siguldu.

Jauktajā dubultspēlē bija pieteikušies vairāki pāri, kuri cerēja izcīnīt medaļas. Līdz finālam aizspēlējās siguldieši Artūrs Akmens/Annija Rulle-Titava un valmierieši Andis Bērziņš/Arīna Babre, kas tika uzskatīts par nelielu pārsteigumu. Finālā Artūrs ar Anniju salika visu pa plauktiņiem un kāra kaklā zelta medaļas.

Latvijas Badmintona federācija saka paldies čempionāta sadarbības partneriem un atbalstītājiem- Ķekavas novadam, Lavazza, Xjeans, Citro, Abrands.lv, www.ananta.lv, Gemoss, A/S Cēsu alus.

Latvijas čempionāts badmintonā 2023 (Ķekava, 04.02-05.02), uzvarētāji:

Vīriešu vienspēle

1. Niks Podosinoviks (BK Baloži)

2. Andis Bērziņš (BK Valmiera)

3. Artūrs Ķelpe (BK Baloži)

Sieviešu vienspēle

1. Ieva Pope (RSP/RBS)

2. Jekaterina Romanova (SBK)

3. Anna Kupča (SBK/SSS)

Vīriešu dubultspēle

1. Reinis Krauklis/Artūrs Akmens (RTU/RSP, SBK)

2. Toms Preinbergs/Edijs Līviņš (BK Rīga, RSP/RBS)

3. Niks Podosinoviks/Mārtiņš Kažemaks (BK Baloži)

Sieviešu dubultspēle

1. Anna Kupča/Jekaterina Romanova (SBK/SSS)

2. Ieva Pope/Diāna Stognija (RSP/RBS)

3. Diāna Bespalova/Eiprila Briede (Dārta/Daugmale)

Jauktā dubultspēle

1. Artūrs Akmens/Annija Rulle-Titava (SBK)

2. Andis Bērziņš/Arīna Babre (BK Valmiera)

3. Artūrs Ķelpe/Liāna Lenceviča (BK Baloži/SBK)

>>> Visus rezultātus skatiet šeit.

>>> Foto no turnīra skatiet šeit.

 

06.02.2023

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv