Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
BK Baloži/TopMedia uzvar XJEANS Latvijas Klubu komandu čempionātā badmintonā

Jaunolaines sporta namā noslēdzies 2023. gada XJEANS Latvijas Klubu komandu čempionāts badmintonā, kurā uzvaru izcīnīja un par Latvijas čempioniem pirmo reizi kļuva BK Baloži/TopMedia komanda.

Elites līgā piedalījās astoņas komandas, pirmajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā lielāko pārsteigumu sagādāja RTU komanda, kas ar 3-2 uzvarēja, un no cīņas par medaļām izslēdza, ar pirmo numuru izlikto Valmieras komandu.

Pusfinālā iekļuva arī RSP/RBS1, RSP/RBS2 un BK Baloži/TopMedia komandas. Pusfinālā sīvākā cīņa starp RTU un RSP/RBS2 komandu, izšķirošajā spēlē Anita Švalbe/Terēze Kiršolca trīs setos pārspēja Madaru Gauri/Līnu Leimani. Otrajā pusfinālā BK Baloži/TopMedia komanda pārspēja spēcīgo RSP/RBS1 komandu ar rezultātu 3-1.

Izšķirošās spēles sākās ar bronzas finālu, kurā tikās viena kluba komandas. Paulam Gureckim izcīnot divas uzvaras, ar rezultātu 3-1 uzvarēja un bronzas medaļas ieguva RSP/RBS1 komanda.

Finālā pēc pirmajām divām spēlēm drošā vadībā izvirzījās BK Baloži/TopMedia komanda, trešajā spēlē RTU komandas līderis Reinis Krauklis izcīnīja uzvaru vīriešu vienspēlē, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam. Izšķirošā bija sieviešu dubultspēle, kurā Liāna Lenceviča/Anastasija Prokopoviča uzvarēja RTU pāri Anita Švalbe/Terēze Kiršolca. Līdz ar to rezultāts kļuva 3-1 BK Baloži/TopMedia komandas labā.

Svētdien Jaunolainē notika Augstas meistarības grupas spēles, kurā sacentās deviņas komandas. Finālā sacentās BK Rīga ar BBS komandu. Rezultāts 3-0, pārliecinošs BK Rīga triumfs. Bronzas medaļa BK Baloži 2 komandai, mazajā finālā pārspējot Penkuli.

Uzvarētāju komandu sastāvi:

BK Baloži/TopMedia

Olga Mihailova 

Anastasija Prokopoviča

Liāna Lenceviča

Artūrs Ķelpe

Viesturs Bajārs

Mārtiņš Kažemaks

 

RTU

Elīna Fjodorova

Terēze Kiršolca

Anita Švalbe

Reinis Krauklis

Uģis Briedis

Sabari Girishan Ananthan

 

RSP/RBS1

Elza Zitāne

Diāna Stognija

Anželika Nadtochyi

Pauls Gureckis

Edijs Līviņš

Dāvis Strazdiņš

Ivo Keišs

 

Sacensību rezultāti skatāmi šeit.

Bildes no sacensībām skatāmas šeit.

 

05.03.2023

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv