Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Liepājas seniori uzvar LSVS 61. pašvaldību sporta spēlēs badmintonā

Pēdējās maija brīvdienās pirms paša vasaras sākuma, Baložos norisinājās Latvijas sporta veterānu-senioru savienības (LSVS) rīkotās badmintona sacensības, kas ir daļa no LSVS pašvaldību 61.sporta spēļu ieskaites.

Tveicīgais laiks Baložu zālē netraucēja 38. dalībniekiem no 10 pašvaldībām noskaidrot labākos vienspēļu, dubultspēļu un jaukto dubultspēļu dalībniekus, nodrošinot vērtīgus ieskaites punktus pašvaldību kopvērtējumā.

Sīva izvērtās cīņa starp 3 pašvaldībām (Ķekavas, Liepājas un Cēsu), kur pirms pēdējās kategorijas, jeb jauktajām dubultspēlēm, vēl nebija skaidrs izkārtojums kopvērtējumā, bet tieši šo 3 pašvaldību dalībnieki kāpa uz goda pjedestāla arī pēdējā kategorijā un salika visu pa plauktiņiem.

Liepājas novadam - uzvara, Cēsu novadam - otrā vieta, mājiniekiem, jeb Ķekavas novadam - trešā vieta. Vēl pie punktiem tika Jelgavas, Valmieras, Dobeles, Preiļu un Tukuma pašvaldības.

Latvijas Badmintona federācija sveic uzvarētājus, pateicās visiem dalībniekiem par atsaucību, kā arī īpaši pateicās LSVS, par iespējām rīkot šādas senioru sacensības!

 

27.05.2024

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv