Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Heize un Golovčenko triumfē Liepājas atklātajā čempionāta badmintonā

1. jūnijā paralēli ģimenes dienas pasākumiem pilsētā, ar Liepājas pilsētas atbalstu, Rietumkrasta vidusskolā norisinājās Liepājas atklātais čempionāts badmintonā. Visas dienas garumā diezgan ekstremālos apstākļos ap 30 grādu karstumā par “Vēju pilsētas” čempiona tituliem cīnīties bija sabraukuši 70 rakešu spēles meistari no visas Latvijas un kaimiņi no Lietuvas.

Visus sacensību rezultātus skatiet šeit.
Sacensību foto skatiet šeit.

Rekordliels 28 dalībnieku skaits mājiniekiem, kam arī visvairāk izcīnītu titulu un medaļu: septiņi čempioni, trīs vicečempioni, septiņas bronzas un astoņas 4.vietas. Talsiniekiem seši tituli, trīs sudrabi, viena bronza un divas ceturtās vietas. Pa vienam čempionam rīdziniekiem no BK “Darta/Daugmale” un lietuviešiem BK “Baltijos Badmintonas”.

Marta Heize un Leonardo Golovčenko kļuva par absolūtajiem Liepājas čempioniem triumfējot visās trijās A grupas kategorijās: vienspēlēs, abi kopā jauktajās dubultspēlēs, un dubultspēlēs Heize pārī ar Žaneti Grinieci, bet Golovčenko pārī ar Gustavu Dāvidu Breču.

B grupā triumfēja Talsi, kur divas reizes čempiona godā tika Armands Znotiņš, uzvarot gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs pārī ar Aleksu Denisu Dimiņu. B grupas jauktajās dubultspēlēs par Liepājas čempioniem kļuva Lietuvieši Stasys Kubiliunas un Diana Darbutiene, arī vicečempiona tituls Lietuvas pārim, ko veidoja - Kestutis Ereminas un Viktorija Milvydiene.

Divi tituli arī mājiniecei Paulai Mežalei C grupā pārspējot visas pretinieces vienspēlēs un dubultspēlēs pārī ar Ievu Meždreiju.

Arī C un D grupā panākumus guva Talsu sporta skola, kur C grupā divas reizes nepārspēts bija Endijs Ezeriņš uzvarot vienspēlēs un dubultspēlēs pārī ar Miku Boldānu, bet jauktajās dubultspēlēs uzvarēja Toms Moiseičuks ar Anci Martu Neivarti. D grupas vienspēļu čempiona godā talsiniece Jasmīna Volfa.

Liepājas badmintona vasara turpinās un jau pēc mēneša, 6.jūlijā Liepājā startēs “Megogo” senioru tūres posms, kur raketes krustos spēcīgākie valsts un ārzemju badmintonisti seniori.

Sagatavoja A. Brečs

 

03.06.2024

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv