Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Talsos reitinga turnīrs jauniešiem piecās kārtās

Talsos šajā mācību gadā organizēs Talsu kausu - turnīru jauniešiem vairākās kārtās. Tas būs atklāts turnīrs, kurā var piedalīties dalībnieki gan no citām Latvijas pilsētām, gan arī ārzemēm. 1.posms ieplānots treniņu sezonas sākumā - 3.oktobrī, bet pēdējais posms - 28.maijā, tā, lai jauniešu sportiskā sezona būtu pat garāka nekā mācību gads skolā. 

Talsos arī iepriekš tika organizēti vismaz pieci jauniešu turnīri, kuros piedalījās jaunieši no Jelgavas, Ventspils, Liepājas un Rīgas, taču iepriekš tie bija atsevišķi turnīri un netika veidots sezonas kopvērtējums.

Katrā posmā sacensību dalībnieki par izcīnīto vietu saņemtu konkrētu punktu skaitu, un turnīra uzvarētājs tiks noteikts sasummējot 4 labākos rezultātus no 5 iespējamiem turnīriem.

Sacensību katrā posmā 1.-3.vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar diplomiem, bet kopvērtējumā 1.-3.vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar diplomiem un kausiem.

Turnīrs tiks pieteikts arī Latvijas Badmintona federācijas reitingam, un Valde vēl lems par to, kāds būs šī turnīra koeficents katrai vecuma grupai.

Visi Talsu kausa posmi notiks Talsos.

1.posms - 3.oktobris, 2015.
2.posms - 14.oktobris, 2015.
3.posms - 23.janvāris, 2016.
4.posms - 12.marts, 2016.
5.posms - 28.maijs, 2016.

 

31.08.2015

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv