Sākumlapa | Lapas karte
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes
 
Izstrādāti un apstiprināti badmintona kontrolnormatīvi sporta skolām un treniņgrupām

Viens no jaunās Treneru komisijas pirmajiem paveiktajiem darbiem ir profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas kontrolnormatīvi. Šādu kontrolnormatīvu izstrāde bija nepieciešama pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumi Nr. 508 "Kārtība, kādā valsts finansē profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas".

>>> Skatīt profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas badmintona kontrolnormatīvus
>>> Skatīt Badminton.lv sadaļu "Treneru komisija"

"Kontrolnormatīvi ir saistoši abām sporta skolās, kurās ir profesionālās ievirzes sporta izglītības programmas badmintonā, tai skaitā Siguldā un Talsos, bet kā atskaites punktu par treniņu procesa gaitu un apgūtām badmintona iemaņām tos var izmantot jebkuršs klubs, kurš nodarbojas ar bērnu un jauniešu badmintona treniņu grupām," skaido Latvijas badmintona federācijas Treneru komisijas priekšsēdētāja Diāna Šavalgina.

Līdz šim sporta skolās audzēkņu iemaņu testēšana notika tikai pēc fiziskās sagatavotības normatīviem, taču patreiz normatīvi ir papildināti, iekļaujot pārbaudes par badmintona tehnisko sagatavotību visās sporta grupās, kā arī taktisko sagatavotību sporta meistarības un augstākās sporta meistarības grupās.

"Šie normatīvi var noderēt jebkuram kluba trenerim, lai izvērtētu audzēkņu sasniegumus gada griezumā. Šis ir arī veids, kā virzīties uz badmintonu iemaņu kvalitatīvu apguvi, jo visu pamatā ir regulārs, mērķtiecīgs darbs, tai skaitā nodarbību plānošana un kā atsakite - iemaņu pārbaude un rezultātu analīze," uzskata Diāna Šavalgina.

 

25.10.2017

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv