Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
VICTOR LATVIA U17 Int.
Latvijas izlase
Gada balva
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
CITRO tūre senioriem
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
EYOF 2022
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Atlētu komisija
Reitinga komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
CITRO tūre senioriem

CITRO senioru tūre atgriežas, pirmais posms jau 10.jūnijā Jelgavā!
Līdzīgi kā 2022.gadā, arī šogad norisināsies CITRO senioru tūre badmintonā, Liepājai un Valmierai klāt nākusi Jelgava, kura kā pirmā uzņems aktīvos badmintona seniorus.

Šis gads senioriem būs gana aizņemts, jo notiks 3 CITRO senioru tūres posmi:
10.06.2023 Jelgavā (Summer signs 2023)
29.07.2023 Liepājā
09.09.2023 Valmierā

CITRO senioru tūre ir vairāk kā badmintona sacensības. Tā ir iespēja satikt savus vecos cīņu biedrus, tā ir iespēja apvienot sportisku izkustēšanos ar Latvijas apceļošanu, šogad apceļojot trīs Latvijas pērles.
Katra pilsēta piedāvā kaut ko unikālu, katram būs ko darīt un redzēt Jelgavā, Liepājā un Valmierā. CITRO senioru tūres kopvērtējumā tiks apbalvotas piecas dāmas un pieci kungi katrā badmintona disciplīnā,
CITRO veikalu dāvanu kartes tiks pasniegtas gada beigās, CITRO Latvijas senioru čempionāta saviesīgajā pasākumā.

Citro senioru tūres 2023.gada nolikumu skat. šeit.

Oktobrī (21.10) Rīgā, RIMI Olimpiskajā sporta centrā notiks lielākās senioru sacensības Baltijas valstīs---Baltijas senioru čempionāts 2023, kuru šogad organizē un ciemiņus no Lietuvas un Igaunijas
uzņem Latvijas Badmintona federācija. Decembra sākumā notiks CITRO Latvijas senioru čempionāts, šo sacensību norises vieta vēl nav zināma, Latvijas Badmintona federācija aicina pieteikties sacensību rīkotāju!

Noslēgusies 2022. gada Citro senioru tūre.
2022. gadā tika aizvadīti divi posmi: Liepājā un Valmierā. LBF saka Paldies visiem dalībniekiem, īpašs Paldies visiem tiem dalībniekiem, kuri piedalījās abos posmos. CITRO Latvijas senioru čempionāta apbalvošanas ceremonijā Talsos, viņi tika godināti, katram saņemot 20 EUR dāvanu karti no veikala tīkla CITRO.
Tuvākajā laikā LBF veiks pārrunas ar veikalu tīklu CITRO par atbalstu šīm sacensībām 2023. gadā.

dalibnieki

Jau drīzumā CITRO Senioru tūres pirmais posms Liepājā!
Jūlija sākumā, 09.07, (mainīts datums) visi Latvijas seniori tiek aicināti piedalīties CITRO tūres pirmajā posmā, kas norisināsies vēju pilsētā---Liepājā.
Liepājnieki gaida ciemiņus, gatavojas spraigām cīņām laukumos un saviesīgai vakariņošanai pēc sacensībām!
Šogad paredzēti divi CITRO tūres posmi, Liepājā un Valmierā, kas ieplānots 22.10
 
CITRO Senioru tūres kopvērtējuma uzvarētāji tiks apbalvoti gada beigās Talsos, kur 26.11 norisināsies Latvijas senioru čempionāts.
Labākie tiks pie veikalu tīkla CITRO dāvanu kartēm kā arī citām LBF atbalstītāju sarūpētām balvām!
 
Latvijas badmintona federācija atgādina, ka šovasar Latvijas senioriem vēl divi nozīmīgi starti. Eiropas senioru čempionāts Slovēnijā 07-13.08, pieteikumi
jāsūta uz info@badminton.lv līdz 20.06. Kā arī 27.08 Tallinā, jaunuzceltajā Lenne badmintona hallē notiks Baltijas senioru čempionāts. 
  


Latvijas Badmintona federācija 2022.gadā rīkos divus CITRO Senioru tūres posmus Liepājā un Valmierā. Tūres kopvērtējumā tiks ieskaitīts arī CITRO Latvijas Senioru čempionāts, kurš gada izskaņā notiks Talsos. Kopvērtējuma līderus sagaida vērtīgas balvas no CITRO un citiem Latvijas Badmintona federācijas atbalstītājiem.

Skatīt Liepājas posma nolikumu šeit.

 

 

 

 

 

 

>>> Skatīt Megogo senioru tūres Nolikumu
>>> Skatīt Megogo senioru tūres kopvērtējumu
(pēc 3.posma)

>>> Skatīt foto (autors Olafs Krūzmētra) no 3.posma Kocēnos 12.septembrī

>>> Skatīt 1. posma spēļu tabulas un uzvarētāju sarakstu Tournamentsoftware
>>> Skatīt 2. posma spēļu tabulas un uzvarētāju sarakstu Tournamentsoftware 
>>> Skatīt 3. posma spēļu tabulas un uzvarētāju sarakstu Tournamentsoftware 

Kocēnos 12.septembrī notiks MEGOGO senioru tūres posms

Sestdien, 12.septembrī, Kocēnos notiks Latvijas Badmintona federācijas rīkotās un MEGOGO atbalstītās senioru tūres posms “Vidzemes kauss”. Aicināti piedalīties seniori, kas dzimuši 1984.gada un vecāki. Spēlētāji var piedalīties tikai divās disciplīnās pēc savas izvēles. Pirmo vietu ieguvēji visās disciplīnās un vecuma grupās balvā saņems MEGOGO abonementu “TV un Kino” (vairāk nekā 100 TV kanāli un 9000 filmas) uz 3 mēnešiem, savukārt tūres kopvērtējuma uzvarētāji gada nogalē saņems šādus abonementus uz 12 mēnešiem.

Valmierietis O.Koziņecs uzvar arī “Megogo” senioru tūres Liepājas posmā

Valmierietis Ojārs Koziņecs ir vienīgais, kuram izdevies uzvarēt divos “Megogo” senioru tūres posmos pēc kārtas. Tāpat kā Jelgavas posmā 8.februārī, arī Liepājas posmā 11.jūlijā O.Koziņecs pārliecinoši uzvarēja vīriešu vienspēles, bet pārējās četrās badmintona disciplīnās ir jauni uzvarētāji. Jāatzīmē, ka valcēniete Anete Zunte uzvarēja gan sieviešu vienspēlēs, gan sieviešu dubultspēlēs, tādējādi kļūstot par vienu no šī turnīra absolūtajām uzvārētājām, jo “Megogo” senioru tūres posmos dalībnieki var piedalīties tikai divās disciplīnās. Tas tāpēc, lai spēlētājiem nebūtu izaicinājums uzņemties nesamērīgu spēļu slodzi.

>>> Lasīt vairāk


Megogo senioru tūre 11.jūlijā atsāksies Liepājā

Sestdien, 11.jūlijā Liepājā notiks Latvijas Badmintona federācijas rīkotās un Megogo atbalstītās senioru tūres posms “Liepājas vasara”, tādējādi atsākot turnīrus senioriem 35+ un 45+ vecuma grupās, kas tika pārtraukti līdz ar Ārkārtas situāciju Covid-19 dēļ.

>>> Lasīt vairāk 


Jelgavā noskaidroti MEGOGO senioru tūres 1.posma uzvarētāji

Vienlaicīgi ar Ledus skulptūru festivālu Jelgavā, LLU Sporta centrā tradicionāli notiek arī badmintona turnīrs senioriem. Šogad šis turnīrs bija arī pirmais posms MEGOGO Latvijas senioru tūrē. Turnīrs pulcēja 52 spēlētājus, tai skaitā pa vienam no Lietuvas un Zviedrijas, kā arī Latvijas spēlētājus no Liepājas, Ventspils, Bēnes, Penkules, Ozolniekiem, Olaines, Jūrmalas, Salaspils, Jēkabpils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Valkas, Vijciema, Rīgas un Jelgavas. Uzvarētāji tika noskaidroti visās piecās disciplīnās (vīriešu un sieviešu vienspēles, dubultspēles un jauktās dubultspēles) un trijās vecuma grupās (35+, 45+ un 55+).

>>> Lasīt vairāk


Ledus skulptūru festivāla laikā tradicionālais badmintona turnīrs

Arī šogad Jelgavā Ledus skulptūru festivāla laikā notiks badmintona turnīrs senioriem, kurš šogad būs arī kā pirmais posms MEGOGO Latvijas senioru tūrē. Sagaidāms, ka Jelgavas turnīra piedalīsies ne tikai vietējie spēlētāji no Jelgavas, Ozolniekiem, Olaines, Emburgas un Penkules, bet arī badmintonisti no Rīgas, Kurzemes un Vidzemes, kā arī gaidāmi lietuvieši, jo šis turnīrs ir iekļauts arī Lietuvas badmintona kalendārā. Badmintona turnīrs notiks LLU Sporta centrā, sestdien, 8.februārī, no plkst 10:00 līdz 20:00.

>>> Lasīt vairāk


Latvijas Badmintona federācija rīkos MEGOGO tūri senioriem 5 posmos

Attīstot senioru kustību, Latvijas Badmintona federācija rīkos MEGOGO sponsorētu senioru badmintona turnīru tūri. Plānots, ka 2020.gadā varētu notikt 5 šādi turnīri, tai skaitā arī novembrī notiekošais Latvijas senioru čempionāts, kura laikā  tiktu apbalvoti MEGOGO tūres kopvērtējuma uzvarētāji.

>>> Lasīt valrāk

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv