Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Covid-19
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
EHR Hiti
Megogo
Xjeans
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Spēlētāji

Latvijas badmintona spēlētāju (sportistu) reģistrs

Saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) prasību, kas ietverta sadarbības līgumā starp Latvijas Badmintona federāciju (LBF) un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP), LBF līdz 2022. gada 14. janvārim jāizveido publiski pieejams federācijas sportistu reģistrs, atbilstoši LSFP/IZM noteiktajai sportista definīcijai:
"Attiecīgā Latvijā atzītā sporta federācija (turpmāk – Federācija) veido un uztur sportistu reģistru (turpmāk – Reģistrs), kurā reģistrē personas, kuras nodarbojas ar Federācijas pārstāvēto sporta veidu (pārstāvētajiem sporta veidiem). Reģistrā iekļauj attiecīgās Federācijas licencētas vai citādi reģistrētas personas (sportistus), kas sasniegušas vismaz 10 gadu vecumu un vismaz divas reizes gadā ir piedalījušās attiecīgās Federācijas sacensību kalendārā iekļautās nacionāla līmeņa vai starptautiskās sporta federācijas sacensību kalendārā iekļautās starptautiskās attiecīgā sporta veida sacensībās."

Skaidrojumi sportista definīcijas piemērošanai un federācijas sportistu reģistra izveidei:

  1. Reģistrā tiek iekļauti dati par personām (sportistiem), kas atbilst sportista definīcijai iepriekšējā kalendārā gada ietvaros. Attiecīgi periods, par kuru Federācija veido un reizi gadā aktualizē reģistrā iekļaujamos datus par sportistiem ir no attiecīgā gada 1. janvāra līdz 31. decembrim. Šī perioda ievaros, veidojot Reģistru, Federācija izvērtē personu atbilstību sportista definīcijai – sasniegts 10 gadu vecuma slieksnis un dalība vismaz divās sacensībās gada laikā.
  2. Nodrošinot personas datu aizsardzības prasības, publiski pieejamajā Reģistra daļā Federācija iekļauj sportista 1) vārdu; 2) uzvārdu; 3) dzimšanas gadu un 4) attiecīgo sporta veidu (sevišķi, ja Federācija pārstāv vairākus sporta veidus, atbilstoši Federācijas atzīšanas apliecībai). Savukārt savā iekšējā lietvedībā Federācija uztur pilnībā identificējamu Reģistru (t.sk. ar personas kodu vai dzimšanas datiem) un pēc nepieciešamības vai pieprasījuma var identificēt un pamatot katras personas atrašanos Reģistrā.
  3. Prasība par katras Federācijas sportistu Reģistra izveidi neietekmē jau esošo Federācijas izveidoto sportistu licencēšanas sistēmu (ja Federācijai tāda ir). Federācija turpina uzturēt savu iekšējo licencēšanas sistēmu atbilstoši Federācijas noteiktajai kārtībai un prasībām. Savukārt Reģistrs tiek veidots kā atsevišķs saraksts ar sportistiem, kas, vērtējot iepriekšējā kalendārā gada ietvaros, atbilst šajā vēstulē minētajai, LSFP/IZM noteiktajai sportista definīcijai.  
  4. Gadījumos, ja atbilstoši Federācijas atzīšanas apliecībai Federācija pārstāv vairākus sporta veidus, persona var tikt iekļauta Reģistrā arī divas vai vairākas reizes, ja katrā no atsevišķiem Federācijas pārstāvētajiem sporta veidiem (bet ne atsevišķās disciplīnās) persona atbilst šajā vēstulē minētajai, LSFP/IZM noteiktajai sportista definīcijai.
  5. Reģistrā var tikt iekļauti arī Federācijas licencēti sportisti, kas objektīvu attaisnojošu iemeslu dēļ neatbilst kritērijam par dalību vismaz divās sacensībās gada laikā (piemēram, traumu gadījumu, ko pamato attiecīga ārsta izziņa).
  6. Federācijai ir pienākums pēc LSFP vai IZM pieprasījuma pamatot Reģistrā iekļauto informāciju un sportistu atbilstību noteiktajai sportista definīcijai.

Badmintona sportistu saraksts 2021.gādā

#.

VĀRDS

UZVĀRDS

KLUBS

GADS

TURN.

1      

Tatjana

ĀBELĪTE

Vijciems

1963     

2

2

Uldis

ĀBELTIŅŠ

Valmieras BK

1956

2

3

Megija

ĀBOLTIŅA

Dārta/Daugmale

2005

17

4

Aldis

ĀBOLTIŅŠ

Dārta

1972

3

5

Oskars Aldis

ĀBOLTIŅŠ

Dārta/Daugmale

2008

5

6

Artūrs

AKMENS

Siguldas BK

1992

7

7

Jaroslavs

ALEKSEJEVS

Siguldas BK/SSS

2009

3

8

Rūdolfs

ANDERSONS

Valmieras BK

2006

5

9

Andrejs

ANDREJEVS

Jelgava

1970

5

10

Gustavs

ANKRAVS

Valmieras BSS

2002

6

11

Katrīna

ANTONE

Valmieras BSS

2008

2

12

Elizabete

APSĪTE

Siguldas BK/SSS

2007

5

13

Māris

AVOTIŅŠ

Ozolnieki

1960

2

14

Amanda

AZAROVA

Dārta/Daugmale

2002

14

15

Liene

BABRE

Valmieras BK

1983

2

16

Arīna

BABRE

Valmieras BSS

2005

9

17

Viesturs

BAJĀRS

Baloži

1981

9

18

Regnārs

BAJĀRS

RSP/RBS

2009

12

19

Terēza

BALODE

RSP/RBS

1994

4

20

Mārtiņš

BAŠKEVICS

RSP/RBS

2004

2

21

Vjaceslavs

BASKOVS

Valka

1977

5

22

Aigars

BEDRĪTIS

Valmieras BK/Siguldas BK

1976

2

23

Ardis Daniels

BEDRĪTIS

Siguldas BK

2000

3

24

Reinis

BEINAROVIČS

Talsu NSS

2009

4

25

Una

BERGA

Valmieras BSS

2001

4

26

Andis

BĒRZIŅŠ

Valmieras BSS

1992

14

27

Diana

BESPALOVA

Dārta/Daugmale

2006

26

28

Grēta Anna

BIKOVA

Dārta/Daugmale

2003

2

29

Liveta

BIRZGALE

Siguldas BK/SSS

2007

5

30

Matīss

BISENIEKS

Talsu NSS

2004

2

31

Rihards

BLAUBERGS

Valmieras BSS

2000

2

32

Jēkabs

BLUMBERGS

RSP/RBS

2002

2

33

Loreta

BOKA

Dārta/Daugmale

2006

14

34

Gatis

BOKS

Jelgava

1978

3

35

Dana

BORTKĒVIČA

Valmieras BSS

2003

5

36

Ilona

BOŽEŅECKA

Valka

1968

2

37

Aleksandrs

BOŽENECKIS

Valka

1968

3

38

Valters

BRĀLIS

Talsu NSS

2007

3

39

Rolands

BRATČIKOVS

Valmieras BSS

2006

19

40

Artūrs

BRATČIKOVS

Valmieras BSS

2009

6

41

Aigars

BREČS

Liepāja

1969

2

42

Gustavs Dāvids

BREČS

Liepāja

2003

15

43

Eiprila

BRIEDE

Dārta/Daugmale

2005

24

44

Uģis

BRIEDIS

UBBS

1970

3

45

Ilmārs

BRIEDIS

Dārta

1979

2

46

Santa

BRONKA

Liepāja

1975

2

47

Kristofers

BRŪVERIS

Talsu NSS

2010

2

48

Estere

BUKA

Dārta/Daugmale

2007

6

49

Ingus

BUKS

Dārta

1967

9

50

Ketija

BUSULE

Valmieras BSS

2007

2

51

Diāna

ČAIKA

Liepāja

2006

3

52

Aksels

CERIŅŠ

Valmieras BSS

2009

3

53

Maruta

CĒSNIECE

Jelgava

1972

4

54

Marks

CINIS

Valmieras BSS

2007

3

55

Vadims

ČULKA

Jelgava

1973

5

56

Dārta Alise

DEMITERE

Valmieras BSS

2005

19

57

Vashistha

DEVANSH

RTU

 

2

58

Alekss Deniss

DIMIŅŠ

Talsu NSS

2008

3

59

Armands

DĪRIŅŠ

Salaspils BK

1968

4

60

Prohors

DOBROVOĻSKIS

Lotos

2007

7

61

Laine

DREISMANE

Ozolnieki

1985

2

62

Tatjana

DVORNIKA

Lotos

1972

4

63

Raimonds

DZENIS

Siguldas BK/SSS

2010

2

64

Laine

EGLĪTE

Valmieras BSS

2004

3

65

Mairita

EINBERGA

Valmieras BSS

2008

3

66

Oskars

EINBERGS

Valmieras BSS

2006

7

67

Ilze

ERMIČA

Badmintonaklubs.lv

1970

4

68

Eva

FILKA

Liepāja

1980

4

69

Elīna

FJODOROVA

RTU

1998

3

70

Praveenedasseril

FRANCIS

LLU

 

4

71

Evelīna

FREIJA

Talsu NSS

2010

14

72

Madara

GAURE

RSP/RBS

2009

14

73

Klāvs

GEIBA

Siguldas BK/SSS

2007

3

74

Jēkabs

GIBEIKO

Dārta/Daugmale

2002

6

75

Leonardo

GOLOVČENKO

Liepāja

2007

26

76

Elita

GRANTE

Rīga BK

1970

3

77

Gatis

GRIGORJEVS

Valmieras BK

1996

2

78

Žanete

GRINIECE

Liepāja

2006

11

79

Uģis

GROSS

Emburga

1972

8

80

Akvelīna

GRUNDMANE

Dārta/Daugmale

2007

4

81

Didzis

GURECKIS

Siguldas BK

1988

2

82

Pauls

GURECKIS

RSP/RBS

1993

8

83

Ilze

GŪTMANE

Liepāja

1986

3

84

Oskars

GŪTMANIS

Liepāja

2010

2

85

Wulf

HARDER

BMK Stinget Mellerud

 

6

86

Marta

HEIZE

Liepāja

2005

19

87

Henriks Gordhards

JANKEVICS

Talsu NSS

2003

7

88

Rūta

JANSONE

Valmieras BSS

2009

6

89

Didzis

JAUDZEMS

RSP/RBS

2008

7

90

Jānis

JAUNSLAVIETIS

Lotos

1966

3

91

Jānis

JAUNSLAVIETIS  

Lotos

2006

10

92

Kristaps

JEGURS

Siguldas BK/SSS

2010

3

93

Ērika Žanna

KALNIŅA

Valmieras BSS

2011

2

94

Andrejs

KAMOLIŅŠ

Vijciems

1959

2

95

Patriks

KANDIS

Talsu NSS

2004

16

96

Betija

KARPIKA

Valmieras BSS

2003

2

97

Mārtiņš

KAŽEMAKS

Baloži

1976

5

98

Arvils

KAŽEMAKS

Baloži

2005

4

99

Ivo

KEIŠS

RSP/SK Saulrīti

1978

9

100

Imants

KELMERS

Baloži

1978

7

101

Artūrs

ĶELPE

Baloži

1999

10

102

Teodors

KERIMOVS

RTU/SBK

1997

4

103

Mārtiņš Daniels

ĶIRKUMS

Dārta/Daugmale

2002

16

104

Raimonds

KIRSONS

Dārta/Daugmale

2004

14

105

Artis

KĻAVIŅŠ

Valmieras BK

1968

2

106

Rihards

KĻAVIŅŠ

Valmieras BSS

2006

6

107

Inna

KORJUKINA

Liepāja

1976

2

108

Helēna

KOVA

Dārta/Daugmale

2001

2

109

Ojārs

KOZIŅECS

Valmieras BK

1981

4

110

Uldis

KRASTIŅŠ

RSP/RBS

1983

9

111

Annija

KRAUKLE

Talsu NSS

1998

2

112

Reinis

KRAUKLIS

RTU/RSP

1995

5

113

Juris

KRŪMIŅŠ

Salaspils BK

1978

6

114

Olafs

KRŪZMĒTRA

Ozolnieki

1965

10

115

Daniels

KUBLIŅŠ

Siguldas BK/SSS

2008

3

116

Lakmal

KULARATNE

LLU

 

3

117

Anna

KUPČA

Siguldas BK/SSS

2005

24

118

Guntis

KUPČS

Jelgava

1963

4

119

Evija

KVĒPA-VĒBERE

Badmintonaklubs.lv

1970

3

120

Edgars

KVIESIS

9 Pakalni (Talsi)

1975

2

121

Aleksis Emiljans

KVIESIS

Talsu NSS

2007

25

122

Aurora

LAIZĀNE

Ventspils BK V16

2009

7

123

Roberts

LAURIS

RSP/RBS

1995

4

124

Dairis

LEIKUMS

Ozolnieki

1973

7

125

Līna

LEIMANE

RSP/RBS

2007

9

126

Liāna

LENCĒVIČA

Siguldas BK

2001

2

127

Laura

LENCĒVIČA

Siguldas BK/SSS

2011

4

128

Ričards

LĪDAKS

Siguldas BK/SSS

2006

2

129

Valters

LIEPKALNS

Baloži

1977

7

130

Edijs

LĪVIŅŠ

RSP/RBS

1980

9

131

Georgs

LOGINS

RSP/RBS

2008

5

132

Mairis

LOIKO

Valmieras BSS

1999

3

133

Salvis

LOZDA

Dārta/Daugmale

1970

2

134

Dāvis

LOZDA

Dārta/Daugmale

1993

4

135

Anna

LUKASS

Dārta/Daugmale

2005

6

136

Paula

MACKĒVIČA

Siguldas BK

2005

9

137

Madara

MACKĒVIČA

Siguldas BK/SSS

2008

18

138

Aleksandra

MAVRUPOLO

Valmieras BSS

2009

2

139

Emīls

MAZAIS

Dārta/Daugmale

2000

5

140

Evelīna

MAŽORIŅA

Salaspils BK

2005

3

141

Marta Marija

MEDIŅA

Dārta/Daugmale

2006

2

142

Edžus

MEIRĀNS

Dārta/Daugmale

2005

23

143

Anrijs

MEŅĢELSONS

Jūrmala

1979

4

144

Jānis

MĒTRA

RSP/RBS

1987

2

145

Aija

MĒTRA

RSP/RBS

1965

2

146

Anna

MIESNIECE

Dārta/Daugmale

2006

5

147

Ričards Klāvs

MIEZĪTIS

Talsu NSS

2008

3

148

Evelīna

MILTOVIČA

Dārta/Daugmale

2002

5

149

Roberts Renārs

MIŠČENKO

Dārta/Daugmale

2003

21

150

Jānis

MISIŅŠ

RSP/RBS

2009

2

151

Ivars

MOZGA

Ozolnieki

1982

5

152

Nikola

MUĶIELE

Siguldas BK

2007

11

153

Kamilla

NAGLE

Salaspils BK

1978

2

154

Alekss

NOVIKS

Valmieras BK

1996

5

155

Betija

ORE

Valmieras BSS

2009

3

156

Mārtiņš

PANKE

Rīga BK

1981

4

157

Pauls

PANKE

Rīga BK

1982

4

158

Elīza

PETRUSĒVIČA

Valmieras BSS

2008

2

159

Guntis

PIRKTIŅŠ

Liepāja

1971

7

160

Kaspars Jānis

PLŪME

Valmieras BSS

2005

7

161

Niks

PODOSINOVIKS

Baloži

1998

6

162

Aija

POPE

RSP/RBS

1992

2

163

Ieva

POPE

RSP/RBS

1994

8

164

Oskars

POTOPS

Valmieras BSS

2005

7

165

Inese

PREINBERGA

Rīga BK

1959

3

166

Toms

PREINBERGS

Rīga BK

1988

4

167

Annemarija

PRIEDE

Dārta/Daugmale

2005

25

168

Arta

PRIEDNIECE

Siguldas BK/SSS

2003

16

169

Anete

PRIEDNIECE

Siguldas BK/SSS

2008

23

170

Sofija

PUĶĪTE

Valmieras BSS

2006

2

171

Monika

RADOVSKA

Siguldas BK

1992

2

172

Jekaterina

ROMANOVA

Siguldas BK

1997

6

173

Linda

ROMANOVSKA

Valmieras BSS

2009

3

174

Melissa

ROMAŅUKA

Talsu NSS

2009

11

175

Kristiāns

ROZENVALDS

RISEBA

1972

2

176

Pauls Eliass

ROZENVALDS

Jelgava

2004

13

177

Annija

RULLE-TITAVA

Siguldas BK

2004

14

178

Linda

RUŅĢE

Liepāja

2004

3

179

Toms

SALA

RSP/RBS

2007

24

180

Normunds

SAULĪTIS

Baloži

1981

5

181

Oskars

SAULĪTIS

Dārta/Daugmale

2003

8

182

Diāna

ŠAVALGINA

Salaspils BK

1977

4

183

Kristīne

ŠEFERE

RSP/RBS

1981

8

184

Reinis

ŠEFERS

RSP/RBS

1994

2

185

Leila Anna

SILIŅA

Siguldas BK/SSS

2009

10

186

Evelīna

SMIRNOVA

Liepāja

2006

11

187

Ģirts

ŠMITS

Igaunija

2006

2

188

Agate

SOLOVJOVA

RSP/RBS

2002

2

189

Kristīne

ŠONMANE

RTU

1973

2

190

Karolīna

SPRICE

Valmieras BSS

2006

6

191

Kārlis

STAFECKIS

RSP/RBS

1996

9

192

Agate

ŠTAMERE

Siguldas BK/SSS

2009

5

193

Evelīna

STIRĀNE

RSP/RBS

2005

10

194

Diāna

STOGNIJA

RSP/RBS

2001

18

195

Dāvis

STRAZDIŅŠ

Siguldas BK/SSS

2005

5

196

Anita

ŠVALBE

BK Rīga/VBK/SBK

1982

2

197

Arnolds

TIĻĻA

Liepāja

2005

9

198

Amanda

TOMIŅA

Valmieras BSS

2007

4

199

Ieva

VAĻĢE

Lotos

2010

3

200

Vanesa

VARNOVSKA

RSP/RBS

2002

5

201

Kārlis

VIDASS

Siguldas BK

1985

3

202

Andrejs

VILNIS

Talsu NSS

2006

9

203

Artūrs

ZAICEVS

Raketlons / SK 4R

1988

2

204

Kaspars

ZAĶIS

Baloži

1973

2

205

Anrijs

ZAĶIS

Liepāja

2002

3

206

Anete

ZĀLĪTE

Nav noteikts

1989

2

207

Dārta

ZANDBERGA

Talsu NSS

2011

4

208

Lība

ZANDBERGA

Talsu NSS

2011

4

209

Ainārs

ZANDERS

Baloži

1970

5

210

Alens

ZANDOVSKIS

Siguldas BK/SSS

2004

6

211

Andželika

ZEIFERTE

Talsu NSS

2011

4

212

Xin

ZENG

Ozolnieki

1974

2

213

Yan

ZHENG

Ozolnieki

1963

2

214

Yuxiang

ZHENG

Ozolnieki

2006

3

215

Elza

ZITĀNE

RSP/RBS

2007

21

216

Laura

ZNOTĒNA

Dārta/Daugmale

2006

3

217

Armands

ZNOTIŅŠ

Talsu NSS

2010

5

218

Rihards

ŽUGS

Valmieras BSS

2005

17

219

Anete

ZUNTE

Valka

1971

4

220

Rainers

ZVIEDRIS

Valmieras BSS

2005

13

221

Kristers

ZVIEDRIS

Valmieras BSS

2008

9

 

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv