Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
VICTOR LATVIA U17 Int.
Latvijas izlase
Gada balva
Covid-19
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
CITRO tūre senioriem
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
EYOF 2022
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
EHR Hiti
Masterprint
Xjeans
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Spēlētāji

Latvijas badmintona spēlētāju (sportistu) reģistrs

Saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) prasību, kas ietverta sadarbības līgumā starp Latvijas Badmintona federāciju (LBF) un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP), LBF līdz 2022. gada 14. janvārim jāizveido publiski pieejams federācijas sportistu reģistrs, atbilstoši LSFP/IZM noteiktajai sportista definīcijai:
"Attiecīgā Latvijā atzītā sporta federācija (turpmāk – Federācija) veido un uztur sportistu reģistru (turpmāk – Reģistrs), kurā reģistrē personas, kuras nodarbojas ar Federācijas pārstāvēto sporta veidu (pārstāvētajiem sporta veidiem). Reģistrā iekļauj attiecīgās Federācijas licencētas vai citādi reģistrētas personas (sportistus), kas sasniegušas vismaz 10 gadu vecumu un vismaz divas reizes gadā ir piedalījušās attiecīgās Federācijas sacensību kalendārā iekļautās nacionāla līmeņa vai starptautiskās sporta federācijas sacensību kalendārā iekļautās starptautiskās attiecīgā sporta veida sacensībās."

Skaidrojumi sportista definīcijas piemērošanai un federācijas sportistu reģistra izveidei:

  1. Reģistrā tiek iekļauti dati par personām (sportistiem), kas atbilst sportista definīcijai iepriekšējā kalendārā gada ietvaros. Attiecīgi periods, par kuru Federācija veido un reizi gadā aktualizē reģistrā iekļaujamos datus par sportistiem ir no attiecīgā gada 1. janvāra līdz 31. decembrim. Šī perioda ievaros, veidojot Reģistru, Federācija izvērtē personu atbilstību sportista definīcijai – sasniegts 10 gadu vecuma slieksnis un dalība vismaz divās sacensībās gada laikā.
  2. Nodrošinot personas datu aizsardzības prasības, publiski pieejamajā Reģistra daļā Federācija iekļauj sportista 1) vārdu; 2) uzvārdu; 3) dzimšanas gadu un 4) attiecīgo sporta veidu (sevišķi, ja Federācija pārstāv vairākus sporta veidus, atbilstoši Federācijas atzīšanas apliecībai). Savukārt savā iekšējā lietvedībā Federācija uztur pilnībā identificējamu Reģistru (t.sk. ar personas kodu vai dzimšanas datiem) un pēc nepieciešamības vai pieprasījuma var identificēt un pamatot katras personas atrašanos Reģistrā.
  3. Prasība par katras Federācijas sportistu Reģistra izveidi neietekmē jau esošo Federācijas izveidoto sportistu licencēšanas sistēmu (ja Federācijai tāda ir). Federācija turpina uzturēt savu iekšējo licencēšanas sistēmu atbilstoši Federācijas noteiktajai kārtībai un prasībām. Savukārt Reģistrs tiek veidots kā atsevišķs saraksts ar sportistiem, kas, vērtējot iepriekšējā kalendārā gada ietvaros, atbilst šajā vēstulē minētajai, LSFP/IZM noteiktajai sportista definīcijai.  
  4. Gadījumos, ja atbilstoši Federācijas atzīšanas apliecībai Federācija pārstāv vairākus sporta veidus, persona var tikt iekļauta Reģistrā arī divas vai vairākas reizes, ja katrā no atsevišķiem Federācijas pārstāvētajiem sporta veidiem (bet ne atsevišķās disciplīnās) persona atbilst šajā vēstulē minētajai, LSFP/IZM noteiktajai sportista definīcijai.
  5. Reģistrā var tikt iekļauti arī Federācijas licencēti sportisti, kas objektīvu attaisnojošu iemeslu dēļ neatbilst kritērijam par dalību vismaz divās sacensībās gada laikā (piemēram, traumu gadījumu, ko pamato attiecīga ārsta izziņa).
  6. Federācijai ir pienākums pēc LSFP vai IZM pieprasījuma pamatot Reģistrā iekļauto informāciju un sportistu atbilstību noteiktajai sportista definīcijai.

Badmintona sportistu saraksts 2022. gadā

# Vārds Uzvārds Klubs Dz.gads Turnīri
1 Artūrs AKMENS Siguldas BK 1992 29
2 Ingūna ALDIŅA Jēkabpils / SK 4R 1969 8
3 Jaroslavs ALEKSEJEVS Siguldas BK/SSS 2009 5
4 Anita AĻĻĒNA Saulrīti SK 1980 15
5 Rūdolfs ANDERSONS Valmieras BSS 2006 24
6 Andrejs ANDREJEVS Jelgava 1970 13
7 Gustavs ANKRAVS Valmieras BSS 2002 5
8 Henrijs ANKRAVS Valmieras BSS 2009 5
9 Katrīna ANTONE Valmieras BSS 2008 12
10 Jēkabs ANTONS Saulrīti SK 2008 11
11 Elizabete APSĪTE Siguldas BK/SSS 2007 2
12 Katrīna ASBERGA Liepāja 2005 3
13 Kristiāna AVOTIŅA Valmieras BSS 2004 2
14 Māris AVOTIŅŠ Ozolnieki 1960 4
15 Amanda AZAROVA Dārta/Daugmale 2002 13
16 Tatjana ĀBELĪTE Vijciems 1963 7
17 Elizabete ĀBELĪTE Baloži/SK Saulrīti 2006 10
18 Kristians ĀBELTIŅŠ UBBS 2005 2
19 Jānis ĀBOLIŅŠ RSP/RBS 1985  3
20 Sergejs ĀBOLIŅŠ Dārta 1975 2
21 Sandis ĀBOLIŅŠ RSP/RBS 2009 4
22 Vineta ĀBOLTIŅA Dārta 1972 2
23 Megija ĀBOLTIŅA Dārta/Daugmale 2005 17
24 Aldis ĀBOLTIŅŠ Dārta 1972 2
25 Oskars Aldis ĀBOLTIŅŠ Dārta/Daugmale 2008 3
26 Pauls ĀDAMSONS UBBS 2006 5
27 Arīna BABRE Valmieras BSS 2005 46
28 Viesturs BAJĀRS Baloži BK 1981 13
29 Regnārs BAJĀRS RSP/RBS 2009 39
30 Terēza BALODE RSP/RBS 1994 3
31 Aigars BEDRĪTIS Valmieras BK/Siguldas BK 1976 5
32 Ardis Daniels BEDRĪTIS Siguldas BK 2000 2
33 Reinis BEINAROVIČS Talsu NSS 2009 15
34 Raivo BERGMANIS Talsu NSS 2009 4
35 Mārtiņš BERIŅŠ RSP/RBS 1984 3
36 Dāvis BERNĀNS Liepāja 1981 3
37 Diana BESPALOVA Dārta/Daugmale 2006 33
38 Simona BĒRZIŅA RSP/RBS 2007 4
39 Marta BĒRZIŅA Valmieras BSS 2011 3
40 Andis BĒRZIŅŠ Valmieras BSS 1992 33
41 Artis BĒRZIŅŠ Valmieras BSS 2012 4
42 Laura BIRBELE RSP/RBS 2009 5
43 Lenards BISENIEKS Saulrīti SK 2007 2
44 Keita BLAUMANE Saulrīti SK 2010 11
45 Jānis BLUĶIS Penkule 1973 8
46 Loreta BOKA Dārta/Daugmale 2006 30
47 Gatis BOKS Jelgava 1978 2
48 Marina BOMIŅA Lotos 1958 3
49 Vita BOŠA Vijciems 1964 9
50 Aleksandrs BOŽENECKIS Valka 1968 5
51 Ilona BOŽEŅECKA Valka 1968 2
52 Rolands BRATČIKOVS Valmieras BSS 2006 55
53 Artūrs BRATČIKOVS Valmieras BSS 2009 5
54 Valters BRĀLIS Talsu NSS 2007 17
55 Aigars BREČS Liepāja 1969 8
56 Gustavs Dāvids BREČS BIK Liepāja 2003 34
57 Lūkass Rafaels BREČS BIK Liepāja 2009 8
58 Kristaps BRĒŽA Valmieras BSS 2002 4
59 Paula Sindija BRICMANE Saulrīti SK 2005 3
60 Eiprila BRIEDE Dārta/Daugmale 2005 18
61 Andželīna BRIEDE Talsu NSS 2006 7
62 Uģis BRIEDIS UBBS 1970 10
63 Ilmārs BRIEDIS Dārta 1979 2
64 Santa BRONKA Liepāja 1975 11
65 Kristofers BRŪVERIS Talsu NSS 2010 6
66 Estere BUKA Dārta/Daugmale 2007 16
67 Ingus BUKS Dārta 1967 23
68 Ketija BUSULE Valmieras BSS 2007 12
69 Katrīna BUŠA Liepāja 2002 3
70 Megija Vaira BUŠA Siguldas BK/SSS 2009 10
71 Aksels CERIŅŠ Valmieras BSS 2009 6
72 Maruta CĒSNIECE Jelgava 1972 13
73 Atis CICENS BIK Liepāja 2006 3
74 Marks CINIS Valmieras BSS 2007 3
75 Māris CĪRULIS BK Imanta 1977 14
76 Diāna ČAIKA BIK Liepāja 2006 15
77 Marija ČERŅAVSKA Daugavpils 1999 3
78 Vadims ČULKA Jelgava 1973 15
79 Romans DEDOVS BK Imanta 2011 9
80 Matīss DEKSNIS Nav noteikts 1989 5
81 Dārta Alise DEMITERE Valmieras BSS 2005 39
82 Juris DEREVJANKO Penkule 1985 2
83 Patrīcija DESJATERIKA Siguldas BK/SSS 2009 3
84 Toms DĒRUPS Baloži BK 2011 4
85 Alekss Deniss DIMIŅŠ Talsu NSS 2008 18
86 Prohors DOBROVOĻSKIS Lotos 2007 13
87 Ellawala Liyanage DULHAN RTU 1990 2
88 Tatjana DVORNIKA Lotos 1972 20
89 Artūrs DZIRKALIS Jēkabpils / SK 4R 2003 2
90 Laine EGLĪTE Valmieras BSS 2004 14
91 Mairita EINBERGA Valmieras BSS 2008 21
92 Oskars EINBERGS Valmieras BSS 2006 23
93 Sandijs EŅĢELIS BIK Liepāja 2006 12
94 Ilze ERMIČA Baloži BK 1970 12
95 Elizabete ERSTA Siguldas BK/SSS 2009 12
96 Kārlis ĒRGLIS Enri 1972 4
97 Līva FELDMANE Siguldas BK/SSS 2010 19
98 Eva FILKA Liepāja 1980 12
99 Elīna FJODOROVA RTU 1998 2
100 Evelīna FREIJA Talsu NSS 2010 44
101 Luīze Tīna FRINDE Valmieras BSS 2012 3
102 Linda GAIGALA Ventspils BK V16 1981 17
103 Madara GAURE RSP/RBS 2009 28
104 Emīlija GĀRDE Liepāja   3
105 Klāvs GEIBA Siguldas BK/SSS 2008 14
106 Gustavs GEIBA Siguldas BK/SSS 2010 15
107 Jēkabs GIBEIKO Dārta/Daugmale 2002 15
108 Katrīne GIRGENSONE BIK Liepāja 2012 4
109 Polina GOLDBERGA Nav noteikts 1976 6
110 Leonardo GOLOVČENKO BIK Liepāja 2007 49
111 Gunārs GRANOVSKIS Liepāja 1996 3
112 Artis GRANOVSKIS Liepāja 2001 2
113 Elita GRANTE Rīga BK 1970 13
114 Intars GRIMZA Saulrīti SK 1977 3
115 Žanete GRINIECE BIK Liepāja 2005 37
116 Uģis GROSS Baloži BK 1972 35
117 Akvelīna GRUNDMANE Dārta/Daugmale 2007 15
118 Laura GUCANOVIČA, UBBS 2006 7
119 Thimira GUNASEKARA RTU 2000 6
120 Pauls GURECKIS RSP/RBS 1993 9
121 Ilze GŪTMANE Liepāja 1986 19
122 Jānis Kārtlis GŪTMANIS BIK Liepāja 2007 4
123 Oskars GŪTMANIS BIK Liepāja 2010 16
124 Wulf HARDER BMK Stinget Mellerud 1978 17
125 Jānis HECBERGS Penkule 1990 2
126 Marta HEIZE BIK Liepāja 2005 49
127 Ieva IVBULE LLU   4
128 Henriks Godhards JANKEVICS Talsu NSS 2003 24
129 Marta Milda JANKOVSKA Sērene 2006 4
130 Modris JANKOVSKIS Saulrīti SK 1963 4
131 Dzintars JANKOVSKIS Sērene 1992 5
132 Diāna JANSONE Penkule   5
133 Rūta JANSONE Valmieras BSS 2009 7
134 Didzis JAUDZEMS RSP/RBS 2007 22
135 Krišjānis JAUNĪTIS Valmieras BSS 2011 8
136 Elza JAUNSLAVIETE Lotos 2003 4
137 Jānis JAUNSLAVIETIS Lotos 1966 19
138 Mārtiņš JAUNSLAVIETIS Lotos 2011 13
139 Jānis JAUNSLAVIETIS JR Lotos 2006 21
140 Juris JAUNZEMIS RSP/RBS 2006 2
141 Rūta JĀKOBSONE Valmieras BSS 2012 2
142 Kristaps JEGURS Siguldas BK/SSS 2010 10
143 Grieta JERMACĀNE Saulrīti SK 1990 8
144 Sorbon JONONOV Daugavpils 2000 3
145 Elmārs JURCIŅŠ Saulrīti SK 2005 7
146 Keitija KAIRE BIK Liepāja 2006 5
147 Ērika Žanna KALNIŅA Valmieras BSS 2011 4
148 Mārtiņš KALNIŅŠ Lotos 1976 2
149 Andrejs KAMOLIŅŠ Vijciems 1959 6
150 Patriks KANDIS Talsu NSS 2004 17
151 Fēlikss KANDIS Talsu NSS 2008 23
152 Edvīns KARPATS Lotos 2012 14
153 Mārtiņš KAŽEMAKS Baloži BK 1976 12
154 Renārs KĀRKLIŅŠ Siguldas BK/SSS 2011 2
155 Ivo KEIŠS RSP/SK Saulrīti 1978 22
156 Imants KELMERS Baloži BK 1978 8
157 Teodors KERIMOVS RTU/SBK 1997 2
158 Raimonds KIRSONS Dārta/Daugmale 2004 28
159 Linards KLEMIATO Penkule 1985 2
160 Guntis KĻAVIŅŠ Jēkabpils / SK 4R 1973 16
161 Rihards KĻAVIŅŠ Valmieras BSS 2006 10
162 Samay KOCHHAR RTU 2000 8
163 Sindija KOPEIKO Baloži BK 2006 5
164 Inna KORJUKINA Liepāja 1976 9
165 Helēna KOVA Dārta/Daugmale 2001 12
166 Ojārs KOZIŅECS Valmieras BK 1981 7
167 Ivanda KOZLOVA Penkule 1972 2
168 Emīls KOZLOVS Penkule 2003 2
169 Uldis KRASTIŅŠ RSP/RBS 1983 31
170 Alta Elizabete KRAUKLE Valmieras BSS 2006 23
171 Reinis KRAUKLIS RTU/RSP 1995 9
172 Valdis KROMĀNS Daugavpils 1998 3
173 Martins KRUCIS Dārta/Daugmale 2011 2
174 Juris KRŪMIŅŠ Salaspils BK 1978 13
175 Olafs KRŪZMĒTRA Ozolnieki 1965 7
176 Daniels KUBLIŅŠ Siguldas BK/SSS 2008 15
177 Alavala Rohit Sai KUMAR RTU 1990 2
178 Anna KUPČA Siguldas BK/SSS 2005 42
179 Guntis KUPČS Jelgava 1963 7
180 Edgars KUPFERS Jelgava 1965 4
181 Alekss KUPLIS Dārta/Daugmale 2012 2
182 Evija KVĒPA-VĒBERE Badmintonaklubs.lv 1970 8
183 Edgars KVIESIS 9 Pakalni (Talsi) 1975 4
184 Aleksis Emiljans KVIESIS Talsu NSS 2007 38
185 Artūrs ĶELPE Baloži BK 1999 29
186 Mārtiņš Daniels ĶIRKUMS Dārta/Daugmale 2002 12
187 Sabīne ĶĪSE RSP/RBS 1982 2
188 Aurora LAIZĀNE Talsu NSS 2009 33
189 Māris LAIZĀNS Ventspils BK V16 1971 19
190 Emīlija LANGUŠA RSP/RBS 2005 3
191 Gusts LANKOVSKIS RSP/RBS 2011 5
192 Mārtiņs LAPA BIK Liepāja 2008 3
193 Gunta LAPIŅA Saulrīti SK 1973 6
194 Andris LAPIŅŠ RSP/RBS 1970 12
195 Armands LAUCIS Talsu NSS 2008 3
196 Roberts LAURIS RSP/RBS 1995 3
197 Guntis LAVRINOVIČS Siguldas BK 1985 2
198 Uldis LAZDIŅŠ Smash BK 1969 12
199 Artemijs LEBEDEVS Baloži BK 2009 4
200 Dairis LEIKUMS Ozolnieki 1973 15
201 Līna LEIMANE RSP/RBS 2007 14
202 Liāna LENCĒVIČA Siguldas BK 2001 17
203 Laura LENCĒVIČA Siguldas BK/SSS 2011 15
204 Gabriels LEŠČOVS Valmieras BSS 2011 2
205 Diāna LIBRUKA Lotos 2006 8
206 Endija LIEPIŅA BIK Liepāja 2011 4
207 Valters LIEPKALNS Baloži BK 1977 10
208 Loreta Patrīcija LIŠMANE Valmieras BSS 2010 2
209 Kārlis LĪCIS RSP/RBS 2007 5
210 Edijs LĪVIŅŠ RSP/RBS 1980 11
211 Georgs LOGINS RSP/RBS 2008 13
212 Mairis LOIKO Valmieras BSS 1999 3
213 Salvis LOZDA Dārta/Daugmale 1970 5
214 Dāvis LOZDA Dārta/Daugmale 1993 7
215 Anna LUKASS Dārta/Daugmale 2005 6
216 Paula MACKĒVIČA Siguldas BK 2005 31
217 Madara MACKĒVIČA Siguldas BK/SSS 2008 14
218 Veronika MARKELOVA BK Imanta 2012 10
219 Nora MARTINSONE Baloži BK 2003 3
220 Baiba MARTUZĀNE Nav noteikts 1990 4
221 Aleksandra MAVRUPOLO Valmieras BSS 2009 9
222 Emīls MAZAIS Dārta/Daugmale 2000 12
223 Madara MAZAPŠA BK Imanta 2012 4
224 Māris MAZAPŠS Rīgas ASK 1980 9
225 Astra MAZPRECINIECE Penkule 2004 2
226 Evelīna MAŽORIŅA Salaspils BK 2005 4
227 Gustavs MĀLNIEKS Siguldas BK/SSS 2011 14
228 Marta Marija MEDIŅA Dārta/Daugmale 2006 8
229 Elizabete MEIJA RSP/RBS 2006 2
230 Agris MEINARDS Ventspils BK V16 1966 9
231 Edžus MEIRĀNS Dārta/Daugmale 2005 46
232 Anrijs MEŅĢELSONS Jūrmala 1979 8
233 Aija MĒTRA RSP/RBS 1965 4
234 Anna MIESNIECE Dārta/Daugmale 2006 28
235 Ričards Klāvs MIEZĪTIS Talsu NSS 2008 35
236 Olga MIHAILOVA Baloži BK 1998 7
237 Teodors MIĶELSONS UBBS 2007 3
238 Evelīna MILTOVIČA Dārta/Daugmale 2002 6
239 Dāvids MINČONOKS Liepāja 2005 3
240 Jānis MISIŅŠ RSP/RBS 2009 3
241 Roberts Renārs MIŠČENKO Dārta/Daugmale 2003 16
242 Lauris MĪLBERGS Valmieras BSS 2004 2
243 Toms MOISEIČUKS Talsu NSS 2008 3
244 Indulis MOTUKS Vijciems 1954 2
245 Ivars MOZGA Ozolnieki 1982 7
246 Jānis MUIŽNIEKS Saulrīti SK 1988 6
247 Nikola MUĶIELE Siguldas BK/SSS 2007 39
248 Džeims Tomass MŪRS Saulrīti SK 2010 5
249 Anzhelika NADTOCHYI RSP/RBS 2006 12
250 Samanta NEIMANE RSP/RBS 2009 6
251 Edgars NENIŠĶIS Sērene 1992 4
252 Māra NEVEDOMSKA RSP/RBS 2010 3
253 Gabriela Loreta NILLE Valmieras BSS 2004  4
254 Lauris NILLE Valmieras BK 1981 2
255 Adele NORA Siguldas BK/SSS 2008 10
256 Mārcis NORENBERGS BIK Liepāja 2008 3
257 Estere ODZIŅA Valmieras BSS 2011 3
258 Miguel OLIVEIRA Piņķi 1967 4
259 Uģis OZOLIŅŠ Talsu NSS 2012 3
260 Elīza OZOLNIECE BIK Liepāja 2012 3
261 Juris OZOLS Daugavpils 1987 3
262 Ieva PAKALNA Saulrīti SK 1997 2
263 Pēteris PAKALNS Saulrīti SK 1996 2
264 Mārtiņš PANKE Rīga BK 1981 7
265 Pauls PANKE Rīga BK 1982 12
266 Samanta PAULA Talsu NSS 2009 2
267 Adrians PAVĀRS Badmintonaklubs.lv 1977 2
268 Ivars PETROVSKIS Nav noteikts 1976 27
269 Dārta PĒTERSONE Talsu NSS 2008 5
270 Elvis PĒTERSONS Valmieras BK 1986 8
271 Estere PIKŠA RSP/RBS 2005 2
272 Guntis PIRKTIŅŠ Liepāja 1971 23
273 Emīls PĪLUPS RSP/RBS 2003 2
274 Mykyta PLIASOV Baloži BK 1991 5
275 Kaspars Jānis PLŪME Valmieras BSS 2005 12
276 Māris PĻAVIŅŠ Ventspils BK V16 1985 26
277 Niks PODOSINOVIKS Baloži BK 1998 2
278 Ksenija POLUŠKINA Siguldas BK/SSS 2009 8
279 Aija POPE RSP/RBS 1992 2
280 Ieva POPE RSP/RBS 1994 7
281 Darja POPOVA BK Imanta 2011 7
282 Oskars POTOPS Valmieras BSS 2005 3
283 Inese PREINBERGA Rīga BK 1959 8
284 Toms PREINBERGS Rīga BK 1988 5
285 Annemarija PRIEDE Dārta/Daugmale 2005 12
286 Teodors Benjamins PRIEDE BK Imanta 2012 8
287 Toms PRIEDĪTIS GRŪBE Dārta 2004 4
288 Arta PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 2003 15
289 Anete PRIEDNIECE Siguldas BK/SSS 2008 48
290 Zanda PRIEDOLA NBS   6
291 Anastasiia PROKOPOVYCH Baloži BK 2003 2
292 Kristaps PUČKOVS BIK Liepāja 2002 5
293 Sofija PUĶĪTE Valmieras BSS 2006 26
294 Artis Matīss PUTNIŅŠ Talsu NSS 1998 5
295 Roberts RAITUMS RSP/RBS 2005 2
296 Jadhav Aditya RAJENDRA RTU 1995 8
297 Karthik Kishore RAMAMOORTHY RTU 1995 2
298 Sarmīte RANCĀNE Sērene 1985 2
299 Karīna RANCĀNE Sērene 2002 2
300 Maruta RAUPA UBBS 2004 12
301 Līva RIBKINSKA Baloži BK 2008 6
302 Gundega RIEKSTIŅA Baloži BK 2005 7
303 Māris RINKUS Valmieras BK 1973 2
304 Jekaterina ROMANOVA Siguldas BK 1997 27
305 Linda ROMANOVSKA Valmieras BSS 2009 21
306 Melissa ROMAŅUKA Talsu NSS 2009 44
307 Aivis ROMKA Saulrīti SK 1978 16
308 Pauls Eliass ROZENVALDS Jelgava 2004 30
309 Annija RULLE-TITAVA Siguldas BK 2004 33
310 Daniela RUNDE Lotos 2009 7
311 Gintars RUNDĒLIS Valmieras BK 1984 4
312 Sofija RZA-ZADE BK Imanta 2012 4
313 Jānis SALA RSP/RBS 1985 7
314 Toms SALA RSP/RBS 2007 45
315 Toms SAĻŅIKOVS Ventspils BK V16 1977 4
316 Justīne SAPIEGA Talsu NSS 2006 11
317 Viktors SARKANĀBOLS Saulrīti SK 1975 2
318 Nidhi Bansidar SATIJA Daugavpils 2000 3
319 Denīze SAUKĀNE Siguldas BK/SSS 2010 19
320 Normunds SAULĪTIS Baloži BK 1981 20
321 Oskars SAULĪTIS Dārta/Daugmale 2003 19
322 Konstantīns SERAFIMOVS Dārta/Daugmale 1975 7
323 Sriram SETHURAMAN RTU 2000 2
324 Thomas SHERIN RTU 1995 8
325 Raimonds SILENIEKS Rīga BK 1979 6
326 Leila Anna SILIŅA Siguldas BK/SSS 2009 21
327 Atis SIRMAIS Nav noteikts 1986 6
328 Kārlis SIRMAIS Nav noteikts 1990 2
329 Roberts SĪGA Badmintonaklubs.lv   9
330 Edgaras SLUSNYS Nav noteikts   3
331 Evelīna SMIRNOVA BIK Liepāja 2006 25
332 Karolīna SPRICE Valmieras BSS 2006 20
333 Madara SPRUDZĀNE Saulrīti SK 2008 6
334 Kārlis STAFECKIS RSP/RBS 1996 6
335 Evelīna STIRĀNE RSP/RBS 2005 3
336 Diāna STOGNIJA RSP/RBS 2001 19
337 Laura Elīza STRAUTNIECE Baloži BK 2007 8
338 Aiga STRAZDIŅA Saulrīti SK 1978 3
339 Dāvis STRAZDIŅŠ Siguldas BK/SSS 2005 9
340 Estere STRODE Siguldas BK/SSS 2010 3
341 Elza STRUMPMANE Baloži BK 2012 2
342 Ņikita ŠAHNOVS Ventspils BK V16 2001 7
343 Endija ŠANKOVA Talsu NSS 2008 6
344 Diāna ŠAVALGINA Salaspils BK 1977 11
345 Kristīne ŠEFERE RSP/RBS 1981 2
346 Katrīna ŠEFERE RSP/RBS 2009 6
347 Jevgēnijs ŠELLERS UBBS 2005 6
348 Inga ŠĒNA-LAIZĀNE Ventspils BK V16 1965 3
349 Dārta ŠIROVA Baloži BK 2007 14
350 Kristaps ŠIROVS Baloži BK 2011 11
351 Valters ŠĶĒLE Saulrīti SK 1984 4
352 Madara ŠĶILTA Penkule 1996 4
353 Agate ŠTAMERE Siguldas BK/SSS 2009 4
354 Armands ŠTEINS Rīgas ASK 1986 9
355 Anita ŠVALBE BK Rīga/VBK/SBK 1982 21
356 Katrīna ŠVALBE UBBS 2006 14
357 Melissa TAKANBEKOVA Saulrīti SK 2007 8
358 Ayushi TAMRAKAR Daugavpils 2000 3
359 Paula TĀLMANE Baloži BK 2010 4
360 Una TILIBA Ozolnieki 1968 14
361 Rūta TILTIŅA Saulrīti SK 2007 4
362 Arnolds TIĻĻA BIK Liepāja 2005 16
363 Kristiāna TĪLIKA Saulrīti SK 2007 7
364 Leons TOLSTIKS Penkule 1950 2
365 Amanda TOMIŅA Valmieras BSS 2007 14
366 Māris TOMSONS Talsu NSS 2012 2
367 Roberts TREIJS Siguldas BK 1979 6
368 Marts Martijs TREIJS Siguldas BK/SSS 2012 9
369 Anatolijs TRETJAKOVS BK Imanta 1986 5
370 Enija TROPIŅA Baloži BK 2012 5
371 Valters TROPIŅŠ Baloži BK 2008 3
372 Paula UDROVSKA Saulrīti SK 2012 6
373 Ieva VAĻĢE Lotos 2010 8
374 Vanesa VARNOVSKA RSP/RBS 2002 20
375 Eduards VERBOVENKO Badmintonaklubs.lv 1990 8
376 Artūrs VESTMANIS Tērvete   3
377 Andrejs VILNIS Talsu NSS 2006 24
378 Vendija VITKOVSKA BIK Liepāja 2005 2
379 Madara VĪTOLA BIK Liepāja 2009 3
380 Nils VĪTOLIŅŠ BIK Liepāja 2006 8
381 Vladislavs VOICEHOVSKIS RSP/RBS 1985 2
382 Wenjing WANG Ozolnieki 1983 2
383 Egor ZAIKA Olaine   2
384 Anrijs ZAĶIS BIK Liepāja 2002 27
385 Lība ZANDBERGA Talsu NSS 2011 27
386 Dārta ZANDBERGA Talsu NSS 2011 27
387 Ainārs ZANDERS Baloži BK 1970 20
388 Parvizi ZAVQIBEK Daugavpils 2000 3
389 Anete ZĀLĪTE Nav noteikts 1989 4
390 Vents ZĀLĪTIS Valka   2
391 Andželika ZEIFERTE Talsu NSS 2011 29
392 Edvards ZELČS RSP/RBS 2005 2
393 Artūrs ZEPS Valmieras BSS 2006 6
394 Yuxiang ZHENG Ozolnieki 2006 7
395 Elza ZITĀNE RSP/RBS 2007 31
396 Armands ZNOTIŅŠ Talsu NSS 2010 23
397 Iveta ZOSĒNA Salaspils BK 1973 3
398 Anete ZUNTE Valka 1971 22
399 Elza ZUTE Valmieras BSS 2008 13
400 Rainers ZVIEDRIS Valmieras BSS 2005 18
401 Kristers ZVIEDRIS Valmieras BSS 2008 8
402 Rihards ŽUGS Valmieras BSS 2005 49

 

Badmintona sportistu saraksts 2021. gadā

#.

VĀRDS

UZVĀRDS

KLUBS

GADS

TURN.

1      

Tatjana

ĀBELĪTE

Vijciems

1963     

2

2

Uldis

ĀBELTIŅŠ

Valmieras BK

1956

2

3

Megija

ĀBOLTIŅA

Dārta/Daugmale

2005

17

4

Aldis

ĀBOLTIŅŠ

Dārta

1972

3

5

Oskars Aldis

ĀBOLTIŅŠ

Dārta/Daugmale

2008

5

6

Artūrs

AKMENS

Siguldas BK

1992

7

7

Jaroslavs

ALEKSEJEVS

Siguldas BK/SSS

2009

3

8

Rūdolfs

ANDERSONS

Valmieras BK

2006

5

9

Andrejs

ANDREJEVS

Jelgava

1970

5

10

Gustavs

ANKRAVS

Valmieras BSS

2002

6

11

Katrīna

ANTONE

Valmieras BSS

2008

2

12

Elizabete

APSĪTE

Siguldas BK/SSS

2007

5

13

Māris

AVOTIŅŠ

Ozolnieki

1960

2

14

Amanda

AZAROVA

Dārta/Daugmale

2002

14

15

Liene

BABRE

Valmieras BK

1983

2

16

Arīna

BABRE

Valmieras BSS

2005

9

17

Viesturs

BAJĀRS

Baloži

1981

9

18

Regnārs

BAJĀRS

RSP/RBS

2009

12

19

Terēza

BALODE

RSP/RBS

1994

4

20

Mārtiņš

BAŠKEVICS

RSP/RBS

2004

2

21

Vjaceslavs

BASKOVS

Valka

1977

5

22

Aigars

BEDRĪTIS

Valmieras BK/Siguldas BK

1976

2

23

Ardis Daniels

BEDRĪTIS

Siguldas BK

2000

3

24

Reinis

BEINAROVIČS

Talsu NSS

2009

4

25

Una

BERGA

Valmieras BSS

2001

4

26

Andis

BĒRZIŅŠ

Valmieras BSS

1992

14

27

Diāna

BESPALOVA

Dārta/Daugmale

2006

26

28

Grēta Anna

BIKOVA

Dārta/Daugmale

2003

2

29

Liveta

BIRZGALE

Siguldas BK/SSS

2007

5

30

Matīss

BISENIEKS

Talsu NSS

2004

2

31

Rihards

BLAUBERGS

Valmieras BSS

2000

2

32

Jēkabs

BLUMBERGS

RSP/RBS

2002

2

33

Loreta

BOKA

Dārta/Daugmale

2006

14

34

Gatis

BOKS

Jelgava

1978

3

35

Dana

BORTKĒVIČA

Valmieras BSS

2003

5

36

Ilona

BOŽEŅECKA

Valka

1968

2

37

Aleksandrs

BOŽENECKIS

Valka

1968

3

38

Valters

BRĀLIS

Talsu NSS

2007

3

39

Rolands

BRATČIKOVS

Valmieras BSS

2006

19

40

Artūrs

BRATČIKOVS

Valmieras BSS

2009

6

41

Aigars

BREČS

Liepāja

1969

2

42

Gustavs Dāvids

BREČS

Liepāja

2003

15

43

Eiprila

BRIEDE

Dārta/Daugmale

2005

24

44

Uģis

BRIEDIS

UBBS

1970

3

45

Ilmārs

BRIEDIS

Dārta

1979

2

46

Santa

BRONKA

Liepāja

1975

2

47

Kristofers

BRŪVERIS

Talsu NSS

2010

2

48

Estere

BUKA

Dārta/Daugmale

2007

6

49

Ingus

BUKS

Dārta

1967

9

50

Ketija

BUSULE

Valmieras BSS

2007

2

51

Diāna

ČAIKA

Liepāja

2006

3

52

Aksels

CERIŅŠ

Valmieras BSS

2009

3

53

Maruta

CĒSNIECE

Jelgava

1972

4

54

Marks

CINIS

Valmieras BSS

2007

3

55

Vadims

ČULKA

Jelgava

1973

5

56

Dārta Alise

DEMITERE

Valmieras BSS

2005

19

57

Vashistha

DEVANSH

RTU

 

2

58

Alekss Deniss

DIMIŅŠ

Talsu NSS

2008

3

59

Armands

DĪRIŅŠ

Salaspils BK

1968

4

60

Prohors

DOBROVOĻSKIS

Lotos

2007

7

61

Laine

DREISMANE

Ozolnieki

1985

2

62

Tatjana

DVORNIKA

Lotos

1972

4

63

Raimonds

DZENIS

Siguldas BK/SSS

2010

2

64

Laine

EGLĪTE

Valmieras BSS

2004

3

65

Mairita

EINBERGA

Valmieras BSS

2008

3

66

Oskars

EINBERGS

Valmieras BSS

2006

7

67

Ilze

ERMIČA

Badmintonaklubs.lv

1970

4

68

Eva

FILKA

Liepāja

1980

4

69

Elīna

FJODOROVA

RTU

1998

3

70

Praveenedasseril

FRANCIS

LLU

 

4

71

Evelīna

FREIJA

Talsu NSS

2010

14

72

Madara

GAURE

RSP/RBS

2009

14

73

Klāvs

GEIBA

Siguldas BK/SSS

2007

3

74

Jēkabs

GIBEIKO

Dārta/Daugmale

2002

6

75

Leonardo

GOLOVČENKO

Liepāja

2007

26

76

Elita

GRANTE

Rīga BK

1970

3

77

Gatis

GRIGORJEVS

Valmieras BK

1996

2

78

Žanete

GRINIECE

Liepāja

2006

11

79

Uģis

GROSS

Emburga

1972

8

80

Akvelīna

GRUNDMANE

Dārta/Daugmale

2007

4

81

Didzis

GURECKIS

Siguldas BK

1988

2

82

Pauls

GURECKIS

RSP/RBS

1993

8

83

Ilze

GŪTMANE

Liepāja

1986

3

84

Oskars

GŪTMANIS

Liepāja

2010

2

85

Wulf

HARDER

BMK Stinget Mellerud

 

6

86

Marta

HEIZE

Liepāja

2005

19

87

Henriks Gordhards

JANKEVICS

Talsu NSS

2003

7

88

Rūta

JANSONE

Valmieras BSS

2009

6

89

Didzis

JAUDZEMS

RSP/RBS

2008

7

90

Jānis

JAUNSLAVIETIS

Lotos

1966

3

91

Jānis

JAUNSLAVIETIS  

Lotos

2006

10

92

Kristaps

JEGURS

Siguldas BK/SSS

2010

3

93

Ērika Žanna

KALNIŅA

Valmieras BSS

2011

2

94

Andrejs

KAMOLIŅŠ

Vijciems

1959

2

95

Patriks

KANDIS

Talsu NSS

2004

16

96

Betija

KARPIKA

Valmieras BSS

2003

2

97

Mārtiņš

KAŽEMAKS

Baloži

1976

5

98

Arvils

KAŽEMAKS

Baloži

2005

4

99

Ivo

KEIŠS

RSP/SK Saulrīti

1978

9

100

Imants

KELMERS

Baloži

1978

7

101

Artūrs

ĶELPE

Baloži

1999

10

102

Teodors

KERIMOVS

RTU/SBK

1997

4

103

Mārtiņš Daniels

ĶIRKUMS

Dārta/Daugmale

2002

16

104

Raimonds

KIRSONS

Dārta/Daugmale

2004

14

105

Artis

KĻAVIŅŠ

Valmieras BK

1968

2

106

Rihards

KĻAVIŅŠ

Valmieras BSS

2006

6

107

Inna

KORJUKINA

Liepāja

1976

2

108

Helēna

KOVA

Dārta/Daugmale

2001

2

109

Ojārs

KOZIŅECS

Valmieras BK

1981

4

110

Uldis

KRASTIŅŠ

RSP/RBS

1983

9

111

Annija

KRAUKLE

Talsu NSS

1998

2

112

Reinis

KRAUKLIS

RTU/RSP

1995

5

113

Juris

KRŪMIŅŠ

Salaspils BK

1978

6

114

Olafs

KRŪZMĒTRA

Ozolnieki

1965

10

115

Daniels

KUBLIŅŠ

Siguldas BK/SSS

2008

3

116

Lakmal

KULARATNE

LLU

 

3

117

Anna

KUPČA

Siguldas BK/SSS

2005

24

118

Guntis

KUPČS

Jelgava

1963

4

119

Evija

KVĒPA-VĒBERE

Badmintonaklubs.lv

1970

3

120

Edgars

KVIESIS

9 Pakalni (Talsi)

1975

2

121

Aleksis Emiljans

KVIESIS

Talsu NSS

2007

25

122

Aurora

LAIZĀNE

Ventspils BK V16

2009

7

123

Roberts

LAURIS

RSP/RBS

1995

4

124

Dairis

LEIKUMS

Ozolnieki

1973

7

125

Līna

LEIMANE

RSP/RBS

2007

9

126

Liāna

LENCEVIČA

Siguldas BK

2001

2

127

Laura

LENCEVIČA

Siguldas BK/SSS

2011

4

128

Ričards

LĪDAKS

Siguldas BK/SSS

2006

2

129

Valters

LIEPKALNS

Baloži

1977

7

130

Edijs

LĪVIŅŠ

RSP/RBS

1980

9

131

Georgs

LOGINS

RSP/RBS

2008

5

132

Mairis

LOIKO

Valmieras BSS

1999

3

133

Salvis

LOZDA

Dārta/Daugmale

1970

2

134

Dāvis

LOZDA

Dārta/Daugmale

1993

4

135

Anna

LUKASS

Dārta/Daugmale

2005

6

136

Paula

MACKĒVIČA

Siguldas BK

2005

9

137

Madara

MACKĒVIČA

Siguldas BK/SSS

2008

18

138

Aleksandra

MAVRUPOLO

Valmieras BSS

2009

2

139

Emīls

MAZAIS

Dārta/Daugmale

2000

5

140

Evelīna

MAŽORIŅA

Salaspils BK

2005

3

141

Marta Marija

MEDIŅA

Dārta/Daugmale

2006

2

142

Edžus

MEIRĀNS

Dārta/Daugmale

2005

23

143

Anrijs

MEŅĢELSONS

Jūrmala

1979

4

144

Jānis

MĒTRA

RSP/RBS

1987

2

145

Aija

MĒTRA

RSP/RBS

1965

2

146

Anna

MIESNIECE

Dārta/Daugmale

2006

5

147

Ričards Klāvs

MIEZĪTIS

Talsu NSS

2008

3

148

Evelīna

MILTOVIČA

Dārta/Daugmale

2002

5

149

Roberts Renārs

MIŠČENKO

Dārta/Daugmale

2003

21

150

Jānis

MISIŅŠ

RSP/RBS

2009

2

151

Ivars

MOZGA

Ozolnieki

1982

5

152

Nikola

MUĶIELE

Siguldas BK

2007

11

153

Kamilla

NAGLE

Salaspils BK

1978

2

154

Alekss

NOVIKS

Valmieras BK

1996

5

155

Betija

ORE

Valmieras BSS

2009

3

156

Mārtiņš

PANKE

Rīga BK

1981

4

157

Pauls

PANKE

Rīga BK

1982

4

158

Elīza

PETRUSĒVIČA

Valmieras BSS

2008

2

159

Guntis

PIRKTIŅŠ

Liepāja

1971

7

160

Kaspars Jānis

PLŪME

Valmieras BSS

2005

7

161

Niks

PODOSINOVIKS

Baloži

1998

6

162

Aija

POPE

RSP/RBS

1992

2

163

Ieva

POPE

RSP/RBS

1994

8

164

Oskars

POTOPS

Valmieras BSS

2005

7

165

Inese

PREINBERGA

Rīga BK

1959

3

166

Toms

PREINBERGS

Rīga BK

1988

4

167

Annemarija

PRIEDE

Dārta/Daugmale

2005

25

168

Arta

PRIEDNIECE

Siguldas BK/SSS

2003

16

169

Anete

PRIEDNIECE

Siguldas BK/SSS

2008

23

170

Sofija

PUĶĪTE

Valmieras BSS

2006

2

171

Monika

RADOVSKA

Siguldas BK

1992

2

172

Jekaterina

ROMANOVA

Siguldas BK

1997

6

173

Linda

ROMANOVSKA

Valmieras BSS

2009

3

174

Melissa

ROMAŅUKA

Talsu NSS

2009

11

175

Kristiāns

ROZENVALDS

RISEBA

1972

2

176

Pauls Eliass

ROZENVALDS

Jelgava

2004

13

177

Annija

RULLE-TITAVA

Siguldas BK

2004

14

178

Linda

RUŅĢE

Liepāja

2004

3

179

Toms

SALA

RSP/RBS

2007

24

180

Normunds

SAULĪTIS

Baloži

1981

5

181

Oskars

SAULĪTIS

Dārta/Daugmale

2003

8

182

Diāna

ŠAVALGINA

Salaspils BK

1977

4

183

Kristīne

ŠEFERE

RSP/RBS

1981

8

184

Reinis

ŠEFERS

RSP/RBS

1994

2

185

Leila Anna

SILIŅA

Siguldas BK/SSS

2009

10

186

Evelīna

SMIRNOVA

Liepāja

2006

11

187

Ģirts

ŠMITS

Igaunija

2006

2

188

Agate

SOLOVJOVA

RSP/RBS

2002

2

189

Kristīne

ŠONMANE

RTU

1973

2

190

Karolīna

SPRICE

Valmieras BSS

2006

6

191

Kārlis

STAFECKIS

RSP/RBS

1996

9

192

Agate

ŠTAMERE

Siguldas BK/SSS

2009

5

193

Evelīna

STIRĀNE

RSP/RBS

2005

10

194

Diāna

STOGNIJA

RSP/RBS

2001

18

195

Dāvis

STRAZDIŅŠ

Siguldas BK/SSS

2005

5

196

Anita

ŠVALBE

BK Rīga/VBK/SBK

1982

2

197

Arnolds

TIĻĻA

Liepāja

2005

9

198

Amanda

TOMIŅA

Valmieras BSS

2007

4

199

Ieva

VAĻĢE

Lotos

2010

3

200

Vanesa

VARNOVSKA

RSP/RBS

2002

5

201

Kārlis

VIDASS

Siguldas BK

1985

3

202

Andrejs

VILNIS

Talsu NSS

2006

9

203

Artūrs

ZAICEVS

Raketlons / SK 4R

1988

2

204

Kaspars

ZAĶIS

Baloži

1973

2

205

Anrijs

ZAĶIS

Liepāja

2002

3

206

Anete

ZĀLĪTE

Nav noteikts

1989

2

207

Dārta

ZANDBERGA

Talsu NSS

2011

4

208

Lība

ZANDBERGA

Talsu NSS

2011

4

209

Ainārs

ZANDERS

Baloži

1970

5

210

Alens

ZANDOVSKIS

Siguldas BK/SSS

2004

6

211

Andželika

ZEIFERTE

Talsu NSS

2011

4

212

Xin

ZENG

Ozolnieki

1974

2

213

Yan

ZHENG

Ozolnieki

1963

2

214

Yuxiang

ZHENG

Ozolnieki

2006

3

215

Elza

ZITĀNE

RSP/RBS

2007

21

216

Laura

ZNOTĒNA

Dārta/Daugmale

2006

3

217

Armands

ZNOTIŅŠ

Talsu NSS

2010

5

218

Rihards

ŽUGS

Valmieras BSS

2005

17

219

Anete

ZUNTE

Valka

1971

4

220

Rainers

ZVIEDRIS

Valmieras BSS

2005

13

221

Kristers

ZVIEDRIS

Valmieras BSS

2008

9

 

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv