Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF

Noslēgušās XXXVII SELL Studentu Spēles badmintonā

No 20.līdz 22.maijam PEPSI centrā notika SELL studentu spēles badmintonā. Zelta medaļas visās piecās disciplīnās meistarīgi izcīnīja Vitauta Dižā universitātes (Vytauto Didžiojo universitetas) studenti. Par turnīra absolūtajiem čempioniem kļuva Povilas Bartušis un Samanta Golubickaitė. Vitauta Dižā universitātes komanda uzvarēja arī sestdienas komandu turnīrā.

23.05.2022

Lasīt tālāk »

4 spēlētāji no Latvijas piedalās Yonex Slovenia International

Yonex Slovenia International turnīrs badmintonā

Šodien Slovēnijas pilsētā Mariborā ieradušies 4 spēlētāji no Latvijas - Artūrs Akmens, Anna Kupča, Jekaterina Romanova un Annija Rulle-Titava, kā arī viņu treneris Ainārs Gureckis.

Pirmā spēle Latvijas spēlētājiem jau rīt, 18. maijā, 10:45 pēc Latvijas laika.

18.05.2022

Divas nozīmīgas studentu sacensības jau pavisam drīz

Latvijas Universiāde badmintonā

Jau šonedēļ, no 20. līdz 22. maijam PEPSI centrā tiks aizvadītas XXXVII SELL Studentu Spēles badmintonā.

Divas nedēļas vēlāk, 4. jūnijā, Baložu sporta zālē Latvijas studenti atkal tiksies, lai noskaidrotu stiprākos - Latvijas XXXII Universiādē. Pieteikumi sacensībām tiek pieņemti līdz 2. jūnijam.

17.05.2022

Aizvadīts Talsu kausa 3. posms

14.maijā Talsos notika “Talsu Kauss” 3 posms, kurā piedalījās dalībnieki no šādiem klubiem: Jēkabpils, Ventspils , Penkule, Sigulda, Liepāja, Valmiera, UBBS, RSP/RBS, Piņķi, Baloži, Smash BK, BK Stinget Mellerud un Talsu NSS.

Sacensību diena notika pozitīvā gaisotnē, kura bija piepildīta ar spraigām un garām spēļu izspēlēm.

16.05.2022

Noslēdzies Latvijas čempionāts badmintonā U11, U15, U19 vecuma grupās

Šajā maija nedēļas nogalē noslēdzās otrais un pēdējais šī gada Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem. Maijā tika sadalītas medaļas U11, U15 un U19 vecuma grupās.

Sacensības norisinājās Valmieras Pārgaujas pamatskolā un 116 spēlētāji divu dienu laikā izspēlēja 316 spēles, pēc kurām tika sadalīti 12 medaļu komplekti.