Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Informācija sacensību rīkotājiem
Kalendārs
Reitings
VICTOR Liepaja Beach U17 Int.
Latvijas izlase
Gada balva
LBF Slavas zāle
Klubi un dalīborganizācijas
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
Senioru tūre
Seniori
AirBadminton
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Atlētu komisija
Reitinga komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Badmintons 15 minūtēs
Par federāciju
Veikals
Atbalstītāji
Victor
Evelatus
Veselības Vēstniecība
Rimi Olimpiskais centrs
Abrands
Fisher
Sixt
Inbox.lv
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Rudolfs
Partnerība
Izglītības un zinātnes ministrija
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
SIA Ankravs
Aktualitātes
 
Noskaidroti Liepājas senioru čempioni badmintonā


Attēlā: Liepājas atklātā čempionāta badmintonā senioriem dalībnieki

26.jūlijā "vētrainās cīņās" aizritēja Liepājas atklātā čempionāta 4.posms "Seniori". Badmintona sacensības pulcēja spēcīgākos valsts rakešu spēles meistarus vecuma grupā 35+ no Rīgas, Ventspils, Alsungas, Jelgavas, Penkules, Siguldas, Cēsīm, Salaspils, Baložiem un Liepājas. Turnīrā tika izspēlētas visas iespējamās kategorijas: vīriešu un sieviešu vienspēles, dubultspēles un jauktās dubultspēles, tā sadalot arī piecus čempiona titulus.

Turnīra fotogaleriju skatiet šeit.
Turnīra rezultātus skatiet šeit.

Turnīra uzvarētāji

Vienspēlēs Senioru čempionātā triumfēja Ivo Keišs (SK Saulrīti) un Inna Korjukina (Liepāja), vicečempionu godā Ainārs Zanders (BK Baloži) un Inga Šēna-Laizāne (Ventspils BK V16), bronzas godalgas ieguva Aivars Tērauds (BK Rīga) un Eva Filka (Liepāja).

Dubultspēlēs vīriem nepārspēti Jānis Bluķis un Linards Klemiato (abi ABA Penkule), otrie Romāns Logošs (IIC) un Ainars Zanders (BK Baloži), bet trešie Juris Krūmiņš (Salaspils BK) un Raimonds Silenieks (BK Rīga).

Sieviešu dubultspēlēs titulu izcīnīja Ieva Gailīte (Siguldas BK) ar Agnesi Logošu (IIC), 2.vietā atstājot Marutu Cēsnieci (Jelgava) ar Innu Korjukinu (Liepāja), un vietu uz trešā goda pjedestāla pakāpiena  izcīnīja Linda Gaigala ar Ingu Šēnu-Laizāni (abas Ventspils BK V16).

Jauktajās dubultspēlēs par Liepājas čempioniem kļuva Romāns un Agnese Logoši (abi IIC), 2.vietā mājinieki Guntis Pirktiņš un Inna Korjukina, bet pie bronzas medaļām tika Andrejs Andrējevs ar Marutu Cēsnieci (abi Jelgava).

Sagatavoja A. Brečs

 

29.07.2025

 
« Atpakaļ
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv