Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Covid-19
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
EHR Hiti
Megogo
Xjeans
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Rezultātu kopsavilkums

MS U-11
Vieta Klubs.
1. Kalniņš SBK/SSS
2. M.Kazijevs P/S "RĪDZE"
3. Meženieks TRSS
4. Jansons P/S "RĪDZE"
5. Andžejevskis P/S "RĪDZE"
6. Bernāns TRSS
7 Hermanis TRSS
8 Kazanskis P/S "RĪDZE"
9. A.D.Bedrītis VJC "Vinda"
10. Sockis P/S "RĪDZE"
11 Verners TRSS
12 R.Ribakovs P/S "RĪDZE"
13. Podosinoviks RSP
14. Lancmanis CPSS
15 K.Šefers RSP
16 Jēgers P/S "RĪDZE"
17 Baskovs Valka
LS U-11
Vieta Klubs.
1. Kuzma TRSS
2. A.Saulīte SBK/SSS
3. Viskante VJC "Vinda"
4. Meirupska TRSS
5. Ģiļfanova P/S "RĪDZE"
6. Gecmane  P/S "RĪDZE"
7 Baskova Valka
MD U-11
Vieta Klubs.
1. Kalniņš, A.D.Bedrītis SBK/SSS, VJC "Vinda"
2. M.Kazijevs, Kazanskis P/S "RĪDZE"
3. Meženieks, Bernāns TRSS
4. Hermanis, Verners TRSS
5. Sockis, Jansons P/S "RĪDZE"
6. Andžejevskis, R.Ribakovs P/S "RĪDZE"
LD U-11
Vieta Klubs.
1. A.Saulīte, Viskante SBK/SSS, VJC "Vinda"
2. Kuzma, Meirupska TRSS
3. Ģiļfanova, Gecmane P/S "RĪDZE"
MIX U-11
Vieta Klubs.
1. Kalniņš, A.Saulīte SBK/SSS
2. Meženieks, Kuzma TRSS
3. A.D.Bedrītis, Viskante VJC "Vinda"
4. Bernāns, Meirupska TRSS
5. M.Kazijevs, Ģiļfanova P/S "RĪDZE"
6. Sockis, Gecmane P/S "RĪDZE"
7 Baskovs, Baskova Valka
MS U-13
Vieta Klubs.
1. Strads SBK/SSS
2. Gulbis VJC "Vinda"
3. Kerimovs SBK/SSS
4. Sorokins SBK/SSS
5. Ņ.Ribakovs P/S "RĪDZE"
6. Fiļipovs VJC "Vinda"
7 Ģērmanis SBK/SSS
8 Zaikovskis CPSS
9. Trops SBK/SSS
10. Stafeckis RSP
11 Pūpols RSP
12 Klāsons RSP
LS U-13
Vieta Klubs.
1. Romanova SBK/SSS
2. Eglīte SBK/SSS
3. Arnicāne SBK/SSS
4. Gavare SBK/SSS
5. Negriba VJC "Vinda"
6. Kalniņa CPSS
7 Z.Burve SBK/SSS
8 Šenkovska CPSS
9. Pakalna CPSS
10. Mudele VJC "Vinda"
11 Burvāne P/S "RĪDZE"
12 Grabe P/S "RĪDZE"
13 Bogena CPSS
MD U-13
Vieta Klubs.
1. Strads, Sorokins SBK/SSS
2. Gulbis, Fiļipovs VJC "Vinda"
3. Kerimovs, Ņ.Ribakovs SBK/SSS, P/S "RĪDZE"
4. Trops, Ģērmanis SBK/SSS
LD U-13
Vieta Klubs.
1. Eglīte, Romanova SBK/SSS
2. Gavare, Arnicāne SBK/SSS
3. Negriba, Mudele VJC "Vinda"
4. Burvāne, Grabe P/S "RĪDZE"
MIX U-13
Vieta Klubs.
1. Strads, Eglīte SBK/SSS
2. Sorokins, Romanova  SBK/SSS
3. Kerimovs, Gavare SBK/SSS
4. Gulbis, Negriba VJC "Vinda"
5. Ņ.Ribakovs, Baumgartnere P/S "RĪDZE"
6. Fiļipovs, Mudele VJC "Vinda"
7 Trops, Arnicāne SBK/SSS
8 Ģērmanis, Z.Burve SBK/SSS
MS U-15
Vieta Klubs.
1. Freimanis TRSS
2. O.Akmens SBK/SSS
3. R.Šefers RSP
4. Rūsa TRSS
5. Krauklis P/S "RĪDZE"
6. Zikovs TRSS
7 Ignašs TRSS
8 Lapsa VJC "Vinda"
9. Lauris VJC "Vinda"
10. Kronenbergs SBK/SSS
11 Jablonskis P/S "RĪDZE"
12 Dubults VJC "Vinda"
13. Voroņins  P/S "RĪDZE"
14. Černišovs P/S "RĪDZE"
LS U-15
Vieta Klubs.
1. I.Pope RSP
2. Pušakova P/S "RĪDZE"
3. A.Pumpure RTU
4. Il.Pētersone TRSS
5. Caunīte SBK/SSS
6. Z.Saulīte VJC "Vinda"
7 An..Pētersone TRSS
8 S.Burve SBK/SSS
9. Andžejevska P/S "RĪDZE"
10. Daugule VJC "Vinda"
11 Čeiko RSP
12 Purmale P/S "RĪDZE"
13. Cīrule SBK/SSS
14. T.Tokareva P/S "RĪDZE"
15 Ankrava RSP
16 Podoļako  P/S "RĪDZE"
17 Semikina P/S "RĪDZE"
18 Didrika P/S "RĪDZE"
19 Mihailova  P/S "RĪDZE"
20 Ostapko  P/S "RĪDZE"
MD U-15
Vieta Klubs.
1. O.Akmens, R.Šefers SBK/SSS, RSP
2. Rūsa, Freimanis TRSS
3. Lauris, Lapsa VJC "Vinda"
4. Ignašs, Zikovs TRSS
5. Krauklis, Černišovs P/S "RĪDZE"
6. Jablonskis, Voroņins P/S "RĪDZE"
LD U-15
Vieta Klubs.
1. Pušakova, I.Pope P/S "RĪDZE", RSP
2. Il.Pētersone, A.Pētersone TRSS
3. Caunīte, A.Pumpure SBK/SSS, RTU
4. Cīrule, S.Burve SBK/SSS
5. Z.Saulīte, Daugule VJC "Vinda"
6. Andžejevska, Didrika P/S "RĪDZE"
7 Purmale, T.Tokareva P/S "RĪDZE"
8 Podoļako, Mihailova P/S "RĪDZE"
MIX U-15
Vieta Klubs.
1. R.Šefers, I.Pope RSP
2. O.Akmens, Pušakova SBK/SSS, P/S "RĪDZE"
3. Freimanis, Il.Pētersone TRSS
4. Rūsa, An.Pētersone TRSS
5. Krauklis, Andžejevska P/S "RĪDZE"
6. Černišovs, Purmale P/S "RĪDZE"
7 Voroņins, T.Tokareva P/S "RĪDZE"
8 Kronenbergs, Cīrule SBK/SSS
MS U-17
Vieta Klubs.
1. A.Akmens SBK/SSS
2. Bērziņš VJC "Vinda"/CPSS
3.-4. P.Gureckis SBK/SSS
3.-4. Skripko SBK/SSS
5. Goba VJC "Vinda"/CPSS
6. Ābols TRSS
7 Eglītis SBK/SSS
8 Kr.Priedols TRSS
9. Adata VJC "Vinda"
10. N.Kļaviņš TRSS
11 Kronbergs TRSS
12 Zariņš VJC "Vinda"
13. Gailītis CPSS
14. Ivanovs P/S "RĪDZE"
15.-16. Aisters CPSS
15.-16. Šuļko CPSS
LS U-17
Vieta Klubs.
1. Radovska RSP
2. Peļņa SBK/SSS
3. A.Pope RSP
4. Kublicka RSP
5. Zvaigzne RSP
6. Marena VJC "Vinda"
7 Koroļova P/S "RĪDZE"
8 Dūne VJC "Vinda"
9. Kaļķe CPSS
10. Laura Veldre CPSS
11 Lamberga TRSS
12 Simsone TRSS
13. Pommere TRSS
14. Ulme VJC "Vinda"/CPSS
15 Bogdanova VJC "Vinda"
16 K.Tokareva TRSS
17 Kāršeniece CPSS
18 Kazaka RSP
19 Lūkina  P/S "RĪDZE"
20 Lāsma Veldre CPSS
21 Ačkasova P/S "RĪDZE"
22 Berķe CPSS
23 Nereta  P/S "RĪDZE"
MD U-17
Vieta Klubs.
1. P.Gureckis, A.Akmens SBK/SSS
2. Skripko, Eglītis SBK/SSS
3. Bērziņš, Goba VJC "Vinda"
4. Ābols, Kr.Priedols TRSS
5. Kļaviņš, Kronbergs TRSS
LD U-17
Vieta Klubs.
1. Radovska, A.Pope RSP
2. Zvaigzne, Kublicka RSP
3. Marena, Dūne VJC "Vinda"
4. Lamberga, Burdiņa TRSS
5. Laura Veldre, Kaļķe CPSS
6. Pommere, Simsone TRSS
7 Ulme, Bogdanova VJC "Vinda"
8 Ellere, Brūvere TRSS
9. Lūkina, Koroļeva P/S "RĪDZE"
10. Ačkasova, Tokareva P/S "RĪDZE"
11 Znotiņa, Akmene TRSS
MIX U-17
Vieta Klubs.
1. A.Akmens, Peļņa SBK/SSS
2. Eglītis, Radovska  SBK/SSS, RSP
3. Skripko, A.Pope  SBK/SSS, RSP
4. P.Gureckis, Zvaigzne  SBK/SSS, RSP
5. Bērziņš, Marena VJC "Vinda"
6. Goba, Dūne VJC "Vinda"
7 Ābols, Pommere TRSS
8 Kr.Priedols, Lamberga TRSS
9. Kļaviņš, Brūvere TRSS
10. Kronbergs, Simsone TRSS
MS U-19
Vieta Klubs.
1. Vorps   VJC "Vinda"/CPSS
2. Mintiks SBK/SSS
3. Valbergs TRSS
4. Medjanovs TRSS
5. Legzdiņš TRSS
6. R.Priedols TRSS
7 Benušis VBK/VPĢ
8 Priedītis   VJC "Vinda"/CPSS
9. Krauze VJC "Vinda"
10. M.Zvaigzne RSP
11 Vanks RTU
12 Kaliksons CPSS
LS U-19
Vieta Klubs.
1. Puķīte RSP
2. Hodakovska RSP
3. Pērkone CPSS
4. Jermacāne CPSS
5. Ie.Pētersone TRSS
6. E.Bērzkalne TRSS
7 Levikina P/S "RĪDZE"
8 Brence VBK/VPĢ
9 Ornika P/S "RĪDZE"
10. Potaičuka P/S "RĪDZE"
11 Gončarenko P/S "RĪDZE"
12 D.Veipāne CPSS
13. Daļecka CPSS
14. E.Veipāne CPSS
15 Palmbaha CPSS
16 Plētiena CPSS
17 Konrade CPSS
MD U-19
Vieta Klubs.
1. Vorps, Krauze VJC "Vinda"
2. Legzdiņš, R.Priedols TRSS
3. Mintiks, M.Zvaigzne  SBK/SSS, RSP
4. Benušis, Priedītis VBK/VPĢ, VJC "Vinda"
5. Medjanovs, Valbergs TRSS
6. Kaliksons, Bobrovs CPSS, VJC "Vinda"
LD U-19
Vieta Klubs.
1. Hodakovska, Puķīte RSP
2. Ie.Pētersone, E.Bērzkalne TRSS
3. Brence, Buhrote VBK/VPĢ
4. Jermacāne, Pērkone CPSS
5. Potaičuka, Ornika P/S "RĪDZE"
6. Gončarenko, Levitina P/S "RĪDZE"
MIX U-19
Vieta Klubs.
1. Mintiks, Puķīte  SBK/SSS, RSP
2. Vorps, Jermacāne VJC "Vinda", CPSS
3. Legzdiņš, E.Bērzkalne TRSS
4. Priedītis, Brence VJC "Vinda", VBK/VPĢ
4. Medjanovs, Ie.Pētersone TRSS
5. Benušis, Ieva Buhrote VJC "Vinda", VBK/VPĢ
6. M.Zvaigzne, Hodakovska RSP
7 Kaliksons, Pērkone CPSS

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv