Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Covid-19
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
CITRO tūre senioriem
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Latvijas Olimpiādes
Latvijas Jaunatnes Olimpiādes
Latvia international
Latvija starptautiski
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
EYOF 2022
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
EHR Hiti
Masterprint
Xjeans
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Latvija starptautiski

Latvija starptautiskajā arēnā

BWF World Junior Mixed Team Championships

2016 Bilbao:
1-4 vs Denmark
2-3 vs Macau China
3-1 vs Iceland
0-3 vs Hungary
3-0 vs Lithuania
0-3 vs Peru

European U-19 Team Championships 

2013 Ankara:
0-5 vs Slovakia
0-5 vs Netherlands
0-5 vs Chzech Republic
2-3 vs Israel

2015 Lubin:
2-3 vs Portugal
0-5 vs Denmark
4-1 vs Armenia

European U-17 Team Championships  

2009 Medvode:
0-5 vs Wales
1-4 vs France
1-4 vs Slovakia

2011 Caldas da Rainha:
0-5 vs Russia
0-5 vs Bulgaria
0-5 vs Portugal

2014 Ankara:
1-4 vs Belgium
0-5 vs Germany
1-4 vs Switzerlanz
0-5 vs Poland

Tomas Cup

1998 Sandefjord:
0-5 vs France
0-5 vs Iceland
0-5 vs Slovenia

2002 Eindhoven:
0-5 vs Bulgaria
0-5 vs Spain
0-5 vs Austria

2004 Presov:
0-5 vs Germany
1-4 vs Greece
0-5 vs Scotland

Uber Cup

1998 Sandefjord:
1-4 vs Austria
0-5 vs Ukraine
0-5 vs Finland

2002 Eindhoven:
0-5 vs Portugal
0-5 vs Finland
0-5 vs France

2004 Presov:
0-5 vs Netherland
1-4 vs Scotland
3-2 vs Ireland

Sudirman Cup

1999 Copenhagen:
2-3 vs Estonia

2003 Eindhoven:
0-5 vs Greece
0-5 vs Cyprus
0-5 vs Hungary
3-1 vs Gibraltar

Helvetia Cup

2001 Most
1-4 vs Switzerland
0-5 vs Cech Republic
5-0 vs Farore Islands
0-5 vs Belgium
2-3 vs Israel
1-4 vs Cyprus

European Women`s Team Championship

2014 Basel:
0-5 vs Germany
1-4 vs Iceland
0-5 vs Spain

European Championships

2014 Praha:
1-4 vs Chzech Republic
0-5 vs Scotland
0-5 vs Switzerland

2016 Medvode:
0-5 vs Slovenia
0-5 vs Scotland
0-5 vs Switzerland 

Baltic Championships

2001 Tartu:
1-3 vs Lithuania
0-3 vs Estonia I
3-0 vs Estonia II

2002 Sigulda:
0-5 vs Lithuania
0-5 vs Estonia

2003 Kaunas:
0-5 vs Estonia
2-3 vs Lithuania

2004 Tallin:
2-3 vs Lithuania
0-5 vs Estonia I
2-3 vs Estonia II

2005 Incukalns:
1-4 vs Lithuania
2-3 vs Estonia

2006 Taurage:
0-5 vs Lithuania I
2-3 vs Estonia
3-2 vs Lithuania II

Statistiku apkopoja Ainars Gureckis

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv