Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Gada balva
Covid-19
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Latvijas Olimpiādes
Latvijas Jaunatnes Olimpiādes
Latvia international
Latvija starptautiski
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
EHR Hiti
Megogo
Xjeans
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Latvia international

Latvijā notiekošie starptautiskie turnīri

Men’s Singles                  
2005  MAUNOURY Simon (FRA)     
2006  ABIAN Pablo (ESP)              
2014  MUST Raul (EST)                
2015  SIRANT Sergey (RUS)         
2016  POPOV Toma Junior (FRA)
2017  Schaefer Kai (GER)

Ladies’ Singles
2005  AUGUSTYN Kamila (POL)
2006  NOZDRAN Elena (UKR)
2014  PETERSEN Matilda (SWE)
2015  CHERVYAKOVA Anastasia (RUS)
2016  KOMENDROVSKAJA Elena (RUS)
2017  Qi Xuefei (CHN)

Men’s Doubles
2005  SZKUDLARCZYK Wojciech & MOREN Lukas (POL)
2006  FORBES David & KERR Stewart (SCO)
2014  LEHIKOINEN Kasper & PYYKONEN Marko (FIN)
2015  CHRISTENSEN Mads Emil & KNUDSEN Kristoffer (DAN)
2016  IVANOV Andrej & NAZARENKO Anton (RUS)
2017  Kristjan Kaljurand & Raul Käsner (EST)

Ladies’ Doubles
2005  TOLMOFF Kati & SALUSTE Kai-Riin (EST)
2006  HAMER Piret & REINO Helen (EST)
2014  MOOLER Emilie Juul & SENTOW Cecilie (DEN)
2015  KUUBA Kristin & RUUTEL Helina (EST)
2016  EVGENOVA Ksenia & SHEGUROVA Maria (RUS)
2017  Olga Arkhangelskaya & Natalia Rogova (RUS)

Mixed Doubles
2005  NAVICKAS Kestutis (LTU) & AUGUSTYN Kamila(POL)
2006  NAZARENKO Anton & CHERNJAVSKAYA Elena (RUS)
2014  KALJURAND Kristijan & TOMBAND Laura (EST)
2015  POROKHODIN Andrey & CHERVYAKOVA Anastasia (RUS)
2016  GICQUEL Thom & HUET Leonice (FRA)
2017  Fabien Delrue & Juliette Moinard (FRA)

Statistiku apkopoja Ainars Gureckis

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv