Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
VICTOR LATVIA U17 Int.
Latvijas izlase
Gada balva
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
Senioru tūre
Seniori
AirBadminton
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
EYOF 2022
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Atlētu komisija
Reitinga komisija
Valde
Antidopings
Aktualitātes
Pasaules antidopinga aģentūra
Shuttle Time
Badmintons 15 minūtēs
Par federāciju
Veikals
Atbalstītāji
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Aktualitātes

2022. gada 01. oktobrī Latvijas Badmintona federācija rīkoja Antidopinga semināru, kurā piedalījās 48 Latvijas badmintonisti, treneri un jauniešu vecāki.
Semināru vadīja Latvijas Antidopinga biroja eksperts izglītības un informācijas jautājumos Ivans Šapošņikovs.
Īpaši svarīgi šo semināru noklausīties bija Latvijas U19 izlases sastāvam un trenerim, kuri citādi nevarētu piedalīties pasaules U19 čempionātā.
Seminārā piedalījās arī jaunāku izlašu kandidāti un citi interesenti, kuri iegūto informāciju varēs izmantot tuvā un tālākā nākotnē.

 

 

 


 

 

2022. gada 09. aprīlī Latvijas badmintona federācijas valdes loceklis Jānis Trops piedalījās tiešsaistes konferencē "4.Patiess sports".
Latvijas Antidopinga birojs arī šogad pievienojas iniciatīvai - “Par godīgu spēli” ar šī gada saukli ’’ Diena par godīgu spēli mieram’’.

*Starptautiskās dienas “Par godīgu spēli” mērķis ir veicināt sportistu, sporta sabiedrības un pārējo cilvēku informētību par globālo cīņu pret dopingu sportā un to katru gadu 10.aprīlī atzīmē Pasaules Antidopinga aģentūra (WADA), visā pasaulē rīkojot dažādus tematiskus pasākumus.
Šī iniciatīva ir dzimusi 2013. gada WADA rīkotās izglītības konferences laikā, kurā piedalījās 17 Dienvidamerikas valstis un tās laikā 10.aprīlis tika pasludināts kā  diena “Par godīgu spēli”.
Šai iniciatīvai katru gadu pievienojas arvien vairāk valstu visā pasaulē, tādējādi izrādot vienotību un solidaritāti cīņai ar dopingu sportā.
Kopā mēs varam izmantot šo impulsu, lai arī Latvijā turpinātu veidot tādu sporta vidi, kurā dominē godīga sportista ideāli, sportiskos sasniegumus gūstot, ne tikai ar pašcieņu un taisnīgumu pret sevi, bet  arī pret saviem kolēģiem un sāncenšiem.

*informācija ņemta no Latvijas Antidopinga biroja mājas lapas.


 

 

2022. gada Latvijas čempionāta laikā Latvijas Antidopinga birojs ieradās pasākuma norises vietā Ķekavā un uz pārbaudēm tika nozīmēti vairāki sportisti.
Pēc LBF zināmās informācijas, aizliegtās vielas nevienam sprotistam netika fiksētas.
Latvijas Badmintona federācija aicina ikvienam sportistam būt uzmanīgam, izvairīties no nezināmu, nepārbaudītu preperātu lietošanas.
Neskaidrību jautājumā, droši sazinieties ar Latvijas Antidopinga biroju, kur jums sniegs visu nepieciešmo palīdzību un skaidrojumus.

>> kontaktinformācija šeit <<

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv