Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Jauniešu reitings
Senioru reitings
Reitinga koeficientu protokols
Latvijas Goda ģimenes apliecība
Lēmumi par reitingu
Kārtība, izliekot dalībniekus turnīros
Licences un to samaksa
Kalendārs
VICTOR LATVIA U17 Int.
Latvijas izlase
Gada balva
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
Senioru tūre
Seniori
AirBadminton
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
EYOF 2022
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Atlētu komisija
Reitinga komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Badmintons 15 minūtēs
Par federāciju
Veikals
Atbalstītāji
Victor
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
Vitamin Performance
Masterprint
Xjeans
Zelta Rieksts
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Lēmumi par reitingu

LBF Reitinga komisija ir pieņēmusi šādus lēmumus
saistībā ar Latvijas badmintona reitingu un 
Latvijas badmintona reitinga nolikuma piemērošanu

(Par LBF Reitingu atbild Jānis Sala, e-pasts: info@badminton.lv)


2023. gada 10. maijs
Lēmums par Reitinga Nolikuma nepilnību koriģēšanu:
Ņemot vērā, ka nolikumā ir atrunāts minimālais dalībnieku skaits 6, bet pie Tabulas 1.3. minimālias dalībnieku skaits ir norādīts "8", tiek precizēti gan minimālie dalībnieku skaiti, gan reitinga samazinājumi pie attiecīga dalībnieku skaita.
Sākot no 8 dalībniekiem, Tabula 1.3. paliek spēkā un nemainās.

Vienspēlēs: 4-5 dalībnieki - koeficients mīnus 1
Vienspēlēs 6-7 dalībnieki - koeficients mīnus 0,5
Dubulspēlēs: 6 dalībnieki - koeficients mīnus 1
Minimālais dalībnieku skaits, lai tiktu piešķirts reitings:
Vienspēlēs: 4 dalībnieki
Dubultspēlēs: 3 pāri
Minimālais reitings paliek nemainīgs - 1

LBF valde nolemj pārskatīt 2023. gada reitinga koeficientu protokolu un izlabot koeficientus tajās grupās, kurās pirms tam, balstoties uz Reitinga nolikuma nepilnibām, koeficients tika samazināts un tas atšķirās no augstāk minētās informācijas par koeficientu samazinājumiem

 

2022. gada 13.oktobris
Lēmums par Sigulda International: Ja dalībnieks piedalās gan Yonex Latvia Junior, gan paralēli veidotajā U13/U15/U21 turnīrā, tad reitingā iet tikai viens, labākais no rezultātiem.

2022. gada 13.jūlijs
Valdes lēmums piešķirt fiksētu koeficientu Liepāja Junior turnīram:
U13 - 3.5
U15 - 4.0
U19 - 4.5
U21 - 5.0

2020.gada 14.jūnijs
Īpaši rūpējoties ar sieviešu vienspēļu popularizēšanu, gadījumos, kad turnīrā piedalās nevis vienspēlēs minimālais skaits 6, bet mazāk, tad sieviešu vienspēļu turnīrā ar 5 dalībniecēm koeficients ir -1, bet turnīrā ar 4 dalībniecēm koeficients ir -2. Ja sieviešu vienspēļu turnīrā piedalās tikai 3 (un mazāk) sievietes, tad turnīrs netiek iekļauts reitingā.

2020.gada 9.marts
Gadījumos, kad turnīra piedāvājumā ir sākotnēji pieteikta A meistarības  grupa, bet vismaz 1/2 šai grupai nav piederīga, taču attiecīgās grupas turnīrā piedalās vismaz viens no TOP 5, vai vismaz 2 no TOP 10, vai vismaz 3 no TOP 20, tad to patur kā A grupu, bet koeficientu piemēro izejot no patiesā A grupas dalībnieku skaita, piemērojot tuvāko koeficientu uz augšu. Piemēram, ja ir 7, tad rēķina kā 8, ja ir 10, tad rēķina kā 12, ja ir 14, tad rēķina kā 16 un tamlīdzīgi.

2020.gada 15.janvārīs
Lai novērstu to, ka Latvijas spēlētājiem Tournamentsoftware vēsturē parādās arī citu valstu spēlētāju ieraksti ar identisku ID, Latvijas spēlētāju reitinga datu bāzē ID ir papildināts ar LAT.

2020.gada 1.janvāris
Reitingā tiek uzskaitīti turnīri 60 mēnešu periodā, taču pēc 12 mēnešiem punktu vērtība samazinās par 20%, pēc 18 mēnešiem par 30%, pēc 24 mēnešiem par 40%, pēc 36 mēnešiem par 60%, pēc 48 mēnešiem par 80%, bet pēc 60 mēnešiem punkti dzēšās pilnībā. 

2019.gada 12.decembris
Precizēta kārtība dalībnieku izlikšanai LBF reitinga turnīros.

2019.gada 12.novembris
Rēķinot BWF turnīrus, ņemot vērā iznaiņas BWF turnīru gradācijā, koeficients "Super Series" tiek piešķirts turnīriem, kas iekļauti "
BWF HSBC World Tour" savukārt BWF Series 100 turnīri ir iekļauti kā "Grand Prix"

2019.gada 08.aprīlis
Latvijas klubu komandu čempionātā, eksportējot rezultātus no Tournamentsoftware, automātiski pievienojās rezultāti arī no spēlēm, kuras nenotika gadījumos, kad viena no komandām jau bija uzvarējusi trijās spēles. Tādējādi reitinga punktus saņem arī tie spēlētāji, kuri bija komandas pieteikumā, bet nespēlēja.

2018.gada 25.aprīlis
Noteikt, ka turnīros, kuros ir iepriekš izziņota pieteikšanās uz kādu no meistarības grupām, piemērām B, C, D, nevar turnīra laikā mainīt meistarības grupu uz spēcīgāku, arī tad, ja spēlētāju skaits un viņu atbilstība augstākai meistarības grupai ir saskaņā ar Reitinga nolikuma p. 
3.5.1. Pamatojums - citi spēcīgākās meistarības grupas spēlētāji netika aicināti uz šo turnīru pieteikties. Reitinga nolikuma p. 3.5.1. mērķis bija noteikt atbilstošu koeficientu turnīriem, kas sākotnēji bija izziņoti spēcīgākai grupai, taču beigās netika savākts šai meistarības grupai atbilstošs spēlētāju sastāvs.

2019.gada 08.aprīlis
Latvijas klubu komandu čempionātā, gadījumā, ja B līgas uzvarētāja vietā A līgas finālturnīrā piedalās B līgas nākamā komanda, taču A līgā šī komanda paliek pēdējā vietā, tad reitingā komandu secība tiek saglabāta tāda pati kā pēc B līgas turnīra.

2018.gada 26.februāris
Noteikt, ka Latvijas skolu komandu čempionātā licences nav obligātas. Reitings tiks aprēķināts tikai spēlētājiem, kuriem ir aktīva LBF spēlētāja licence.

2018.gada 26.februāris
Noteikt, ka Latvijas skolu komandu čempionātā reitinga koeficienti tiek piemēroti sākotnēji finālturnīra dalībniekiem. Savukārt finālturnīrā neiekļuvušās komandas proporcionāli dala nākamās vietas aiz finālturnīra dalībniekiem. Piemēram, ja finālturnīra ir visas 12 komandas, tai skaitā 2 no Kurzemes, tad 3.komanda no Kurzemes dala 13.vietu, 4.komanda 18.vietu, 5.komanda 23.vietu un tamlīdzīgi.

2018.gada 19.februāris
Noteikt, ka jauniešu turnīros B un C grupās LBF spēlētāju licences nav obligātas. Reitings tiks aprēķināts tikai spēlētājiem, kuriem ir aktīva LBF spēlētāja licence.

2018.gada 30.janvāris
Ja spēlētājs viena turnīra ietvaros ir piedalījies divās meistarības vai vecuma grupās, tad reitings tiek aprēķināts par abām tikai gadījumā, ja katrs no šiem turnīriem ir noticis citā dienā. Gadījumā, ja spēlētājs piedalās divās grupās vienā dienā, tad tiek rēķināts tikai koeficients atbilstošs spēlētāja meistarības vai vecuma grupai. 

2018.gada 15.janvāris
Gadījumos, kad jauniešu turnīros tiek apvienotas A un B, reitinga koeficients tiek piemērots nevis no A un B grupu spēlētāju kopsummas, bet gan no tā, cik spēlētāju bija A grupā. Ja A grupā spēlētāju skaits bijis mazāks nekā 6, bet kopsummā spēlētāju skaits ir lielāks nekā 6, tad tiek noteikts koeficients kā turnīram ar 6 spēlētājiem.

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2023
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv