Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
Covid-19
Gada balva
Sacensību rīkošana
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
A līga 2020/2021
Priekšnoteikumi TV tiešraidei
Apraksts 2016
Apraksts 2015
Finālturnīrs 2015
Vidzemes divīzija 2015
Zemgales divīzija 2015
Rīgas divīzija 2015
Kurzemes divīzija 2015
Pierīgas divīzija 2015
Publikācijas medijos
Latvijas kauss jauniešiem
MEGOGO tūre senioriem
Adventures`Zone turnīrs
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Tallink
Polar
Lux Express
Mūsa Motors Rīga
Maxxis riepas
Ātrais torņu serviss
Inbox.lv
Einšteins Autoskola
EHR Hiti
Megogo
Ķekavas Avots
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
Rīgas divīzija 2015

Rīgas divīzijas kvalifikācija

BK Rīga ENRI RTU
Toms Preinbergs  Kristians Rudzītis Arrmands Mārtiņš Krauklis
Imants Garoza Māris Dravnieks Gints Dreija
Māris Preinbergs Raimonds Urtāns     Eduards Verbovenko
Jānis Valeinis Māris Gulmanis Kristaps Šūlmeisters
Inga Bleidele Māris Olbačevskis Terēze Balode
Inese Preinberga      Renāte Lukovska Anna Pumpure
Ilva Lineja Sandra Vasiljeva  
Dace Šneidere Līva Pilvere  
Baiba Jātniece    

Turnīra tabula

RTU x 1
(3:2) 
 1
(4:1) 
2
(7:3) 
1.vieta

BK Riga

0
(2:3) 
x  1
(4:1)
1
(6:4) 
2.vieta
Enri

0
(1:4)

 0
(1:4) 
x 0
(2:8) 
3.vieta

Spēļu laiki:

11/25, 19:30 (Enri) - RTU2 vs BK “Rīga”

 
RTU 
 3:2
 BK Rīga

 

XD
G.Dreija & A.Pumpure
  vs
J.Valeinis & B.Jātniece
21:15, 19:21; 21:13
WS
T.Balode
  vs  
B.Jātniece
21:15, 21:18
MS
E.Verbovenko
  vs
T.Preinbergs
9:21; 6:21
WD
   T.Balode & A.Pumpure
  vs
I.Lineja & D.Šneidere 21:13; 21-19
MD
G.Dreija & A.Krauklis
  vs
T.Preinbergs & J.Valeinis   12:21;19:21

02/12, 19:30 (Enri) - "Enri" vs BK “Rīga"

 
Enri
 1:4  BK Rīga

 

XD K.Rudzītis & R.Lukovska   vs J.Valeinis & B.Jātniece 5:21, 16:21
WS L.Pilvere   vs   I.Bleidele 9:21, 4:21
MS M.Dravnieks vs I.Garoza 21:19, 21:17
WD  R.Lukovska & L.Pilvere   vs I.Bleidele & D.Šneidere 10:21, 5:21
MD   M.Dravnieks & K.Rudzītis   vs T.Preinbergs & I.Garoza   14:21, 18:21

09/12, 19:30 (Enri) - Enri vs RTU2

 
Enri
 1:4  RTU

 

WS L.Pilvere   vs T.Balode 09:21, 19:21
MS K.Rudzītis   vs   A.Krauklis 10:21, 21:12, 13:21
WD R.Lukovska & L.Pilvere vs T.Balode & A.Pumpure 10:21, 10:21
XD  K.Rudzītis & R.Lukovska   vs A.Krauklis & A.Pumpure    15:21, 10:21
MD   M.Dravnieks & R.Urtāns   vs E.Verbovenko & G.Dreija 21:00, 21:00
Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv