Sākumlapa | Lapas karte
Aktualitātes
Reitings
Kalendārs
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Gada balva
Covid-19
Latvijas čempionāts
Latvijas komandu čempionāti
Latvijas kauss jauniešiem
CITRO tūre senioriem
AirBadminton
Seniori
Dokumenti
Latvijas statistika
Kur spēlēt badmintonu?
Spēles noteikumi
Spēlētāji
EYOF 2022
Facebook
Video (YouTube)
Foto (Inbox.lv)
Bildes (arhīvs)
Noderīgas lapas
Par badmintonu
Tiesnešu komisija
Treneru komisija
Valde
Antidopings
Shuttle Time
Par federāciju
Atbalstītāji
Yonex
Evelatus
Rimi Olimpiskais centrs
Citro
Abrands
Inbox.lv
Fisher
EHR Hiti
Masterprint
Xjeans
SIA Ankravs
Partnerība
Latvijas Olimpiskā komiteja
Latvijas Sporta federāciju padome
Badminton Europe
BWF
2022

Badmintona notikumu kalendārs 2022.gadam 

 

                 

                   

Janvāris

                   

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki 

Koef.

Publ. 

1 6/1 Zoom LBF jaunatnes lietu kom. par 2022.kalend. Pieteikties! --- 04/01 
1 7/1 Riga, Zoom LBF reitinga komisija par licencēm 2022. Pieteikties! --- 04/01
1 8-9/1 Tartu, EST Badminton Estonia GP-4 Rezultāti Flex 08/01
2 13-16/1 Tallina, EST Yonex Estonian International Rezultāti BWF3 13/12
2 15/1 Šauļi, LTU Auksinė plunksna MD/WD/XD, A B C D Rezultāti Flex 08/01
2 16/1 Valmiera FZ Forza sacensības A B C Flex 28/12
2 22/1 * ??? Latvijas badmintona Gada balva     07/10
3 23/1 Sigulda Yonex XIII LABL 1.posms A B C J Flex 07/10
5 29/1 Talsi Talsu kauss 1.posms A B C U11-17 Flex 29/11
   

 

       

 

 

 

Februāris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

5 5-6/2 Ķekava Latvijas čempionāts badmintonā Rezultāti Fix 07/10
6 13/2 Jaunolaine Valentīna dienas ģimenes pāru turnīrs XD Flex -1 06/01 
7 15-20/2 Lahti FIN  Eiropas vīriešu un sieviešu komandu čemp.    BWF  15/03
7 18-20/2 Lahti FIN Eiropas U15 čempionāts U15 (2008) BEC17 15/03
7 19-20/2 Jaunolaine Olaines novada atklātais čempionāts Rezultāti Flex 10/01
7 19-20/2 Tallina, EST Badminton Estonia GP-5 Rezultāti Flex 10/02
8 26-27/2  Valmiera * FZ Forza sacensības Rezultāti Flex 28/12
             

 

 

 

Marts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

9 5/3 * Liepāja Liepāja Junior Open U13-21 Flex 12/02
9 5/3 Jelgava Latvijas XXXII Universiāde badmintonā LASA Fix 07/10
10 7/3 Emburga Emburgas čempionāts MD/WD B C Flex 01/03
10 9/3 Rīga, Zoom LBF Reitinga komisijas sapulce Pieteikties! --- 08/03
10 10/3 Zoom Shuttle time semimārs Rīgas skolotājiem     23/01
10 12/3 Paņevežis LTU Chaopai turnīrs A B C D Flex 02/03
10 12-13/3 Inčukalns Yonex XIII LABL 2.posms  A B C J Flex 07/10
11 14/3 Emburga Emburgas čempionāts XD B C Flex 01/03
11 15/3 * Jaunolaine Olainfarm dubultspēļu pavasara vakara līga A B C Kopv. 09/03
11 18-20/3 Valka BWF Level 1 treneru seminārs Pieteikties! --- 23/01
11 19/3 Klaipēda LTU Lietuva kauss - Lietuvos Taure 1.posms A Flex 09/10
12 24-26/3 R. Le Zion ISR AMOT Israel Junior 2022  BWF U19 BWFJ 22/02
12 24-27/3 Arłamów POL Polish Open 2022 BWF BWF3 22/02
12 25/3 Jaunolaine Olainfarm dubultspēļu pavasara vakara līga A B C Kopv. 08/03
12  26/3  Talsi  Talsu kauss 2.posms A B C U11-17 Flex  29/11 
13 29/3 Rīga, Zoom LBF gadskārtējā Biedru sapulce LBF biedri --- 17/02
             

 

 

 

Aprīlis

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

13 2-3/4 Sigulda Latvijas čempionāts badmintonā U13/17/21 Fix 06/01
13 2/4 Penkule Penkules pavasara dubultspēļu kauss Rezultāti Flex 22/02
14 8/4 Jaunolaine Olainfarm dubultspēļu pavasara vakara līga A B C Kopv. 08/03
14 9-10/4 Baloži Zelta Volāna Baložu kauss A B U11-17 Flex 04/01
15 15-18/4 Latvija Lieldienas --- --- ---
15 16-17/4 Sigulda Yonex XIII LABL 3.posms A B C J Flex 07/10
15 13-16/4 Wateringen NED Adidas Duch International BWF BWF3 14/03
15 16-17/4 Tartu EST Igaunijas kauss - Eesti GP 6.posms A B C D Flex 09/03
16 20/04 Rimi OC Valdes sēde. Laiks: 18:00-20:00 Pieteikties!    
16 22/4 Jaunolaine Olainfarm dubultspēļu pavasara vakara līga A B C Kopv. 08/03
16 23/4 * Valmiera Latvin.lv nakts komandu kauss * A B ??? 28/12
17 25-30/4 Madride ESP * Eiropas čempionāts 2022 BEC BWF 27/11
             
             

 

 

 

Maijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

18

6/5 Jaunolaine Olainfarm dubultspēļu pavasara vakara līga A B C Kopv. 08/03

18

7-8/5 * Valmiera * Latvijas čempionāts badmintonā U11/15/19 Fix 16/03

19

13/5 Jaunolaine Olainfarm dubultspēļu pavasara vakara līga A B C Kopv. 12/05

19

14/5 Kauņa LTU Lietuvas kauss - Lietuvos Taure 2.posms A Flex 09/03

19

14/5 Talsi Talsu kauss 3.posms A B C U11-17 Flex 29/11
20 18/05  Rimi OC  Valdes sēde. Laiks 18:00-20:00 Pieteikties!     

20

20/5 Jaunolaine Olainfarm dubultspēļu pavasara vakara līga A B C Kopv. 08/03

20 

20-22/5 Rīga* XXXVII SELL spēles - Badmintons Studenti   27/1

20

21/5 Cēsis Cēsu novada 4. kārta A B Flex 22/04
20  21-22/5  Märjamaa EST Igaunijas jaunatnes kauss - Noorte GP-3 U11-19 Flex  10/02 
21 27/5* Jaunolaine Olainfarm dubultspēļu pavasara vakara līga A B C Kopv. 19/05
21 28/5 Liepāja Liepājas atklātais čempionāts A B C D 35+ Flex 04/04
             

 

 

 

Jūnijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

22 03-05/6 Talsi Latvijas jauniešu izlases treniņnometne U15-U19   20/04
22 04/06* Baloži* Latvijas XXXII Universiāde badmintonā LASA Fix 15/05
23 11/6 Cēsis Cēsu novada 5. kārta A B Flex 22/04
23 11/6 Rimi OC* U17 kandidātu atlase Banska Bistrica U17 kandid.   02/05
23 11/6 Rīga Rīgas Badmintona turnīrs A B C Flex 02/05
23 9-12/6 Panevezys RSL Lithuanian International BWF BWF3 27/1
24 15/6 Rimi OC  Valdes sēde. Laiks 18:00-20:00  Pieteikties!      
25            
26 28/6-2/7 Białystok POL 2022 European Club Championships LAT čemp. --- 01/02
             

 

 

 

Jūlijs

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

27 

09/07 * Liepāja  Citro senioru tūre  35+/45+ Flex  18/05 

27

4-11/7 Lahti FIN Badminton Europe Summer School  U15  --- 12/02

28

13/07 Rimi OC Valdes sēde. Laiks 18:00 - 20:00     06/07

29

22-24/7 Ventspils BeActive pludmales spēles - AirBadminton DBL un 3x3 --- 25/02

29

24-30/7 B. Bystrica SVK XVI Eiropas Jaunatnes vasaras olimpiāde 2006-2007  --- 08/12

30 

30-31/7*

Valka 

12.starptautiskais dubultspēļu turnīrs  

MD/WD/XD  

Flex 

24/05 
             

 

 

 

Augusts

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

31 7-13/8 Ljubljana SLO Eiropas senioru čempionāts 2022 +35   27/11
32 10/8 Tiks precizēts Valdes sēde. Laiks 18:00 - 20:00     28/07
32 11-13/8* Liepāja* Yonex Latvia U17 U17 (≥2006) BEC17 19/05
32 11-13/8 Liepāja Liepāja Junior U13/15/19/21 FIX 11/07
32 13-14/8  Valka  12.starptautiskais dubultspēļu turnīrs  MD/WD/XD  Flex  27/04
33 20/8 Cēsis Cēsu novada 6. kārta A B Flex 22/04
33 18-27/8 Belgrada SRB Eiropas U19 junioru čempionāts U19 (2004) BWF 27/11
33 20/8 Prienai LTU Lietuvas kauss - Lietuvos Taure 3.posms A Flex 09/03
33 21-28/8 Tokija Pasaules čempionāts badmintonā 2022 BWF BWF 27/11
34 27/08  Tallina  Baltijas senioru čempionāts  +35  FIX  19/04 
34 23-27/08 Valmiera Baltijas U15 nometne U15   15/07

34

27/08

Rīga

Rīgas badmintona turnīrs

A B C

Flex

02/05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Septembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

35 1-4/9 * Jelgava Yonex Latvia International 2022 BWF BWF3 22/02
36  10/9 Liepāja

Latvijas pašvaldību sporta veterānu spēles

40/50/60  Flex 01/02 
36 10/9 Baloži

Zelta volāna Baložu posms #2 

A B Flex 03/08
36 11/9 Baloži

Zelta volāna Baložu posms #2 iesācējiem

U9-U19/D 1 03/08
37 12/9 Rimi OC

Valdes sēde 18:00-20:00

Pieteikties!      
37 17-18/9 Sigulda Yonex XIII LABL 4.posms  A B C J Flex 29/11
37 17/9 Sigulda Xjeans Latvijas klubu komandu čempionāts Fix  09/08
37 17/9 Tallina Noorte GP 4 U9-U19 Fix 31/05
37 17/9 Cēsis Cēsu novada 7. kārta A B Flex 22/04
38 21-24/9  Ibiza, ESP Eiropas U15 čempionāts U15 (≥2008) Fix 02/03
38 24/9 Paņeveža LTU Lietuvas kauss - Lietuvos Taure 3.posms U17 Flex 09/03
38 24-25/9 Rīga Rīgas badmintona turnīrs A B C Flex 02/05
             

 

 

 

Oktobris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

39 1-2/10 Rimi OC Latvijas kauss badmintonā jauniešiem* U9-U19 Fix 05/05
39 1/10 Rimi OC Antidopings un pareizs uzturs 10:00-13:00 U15-U19   09/08
40 8/10 Talsi Talsu kauss 4.posms A B C U11-17 Flex 29/11
40 8/10 Cēsis Cēsis-Hanzas pilsēta A B Flex 22/04
41 10/10 Rimi OC Valdes sēde. Laiks 18:00 - 20:00 Pieteikties!     
41  15-16/10  Sigulda Yonex XIII LABL 5.posms  A B C J Flex 29/11
42 17-30/10 Santander ESP BWF World Junior Championships 2022 U19 (2004) BWFJ 08/12
42 22/10* Valmiera Citro senioru tūre 35+/45+ Flex 22/09
42 22/10 Liepāja Liepājas cerība  ABC/U13,15  Flex 24/09
43 28-30/10 Druskininkai LTU RSL Lithuanian U17 International U17 (2006) BEC17 01/02
43 24-28/10 Valka Latvijas jauniešu izlases treniņnometne U13/15/17    04/08
             

 

 

 

Novembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

44  2-4/11 Druskininkai LTU RSL Lithuanian Junior U19 (2004) BWFJ  01/02
45 13/11 EST Noorte GP 5 U9-U19 Fix 31/05
45 10-13/11 Sigulda Yonex Latvia U19 U19 (≥2004) BWFJ 12.04
45 12/11 Kauņa LTU  Lietuvas kauss - Lietuvos Taure 4.posms  Flex 09/10 
46 19-20/11 ??? Zelta Volāns A B C J Flex 04/01
47  26/11 Viļņa LTU  Lietuvas kauss - Lietuvos Taure 4.posms  U17  Flex  09/03 
47 26/11 Talsi Citro Latvijas čempionāts badmintonā sen. 35+/-65+ Fix 18/05

 

 

 

Decembris

 

 

 

Ned.

 Datums

Vieta

Nosaukums

Dalībnieki

Koef.

Publ.

48 3/12  Talsi  Talsu kauss 5.posms A B C U11-17 Flex 29/11
49 10-11-12 Rīga Rīgas Badmintona turnīrs A B C Flex 02/05
49  11-12/12 Tartu EST Estonian Youth & Junior international U11 - U19 Fix 02/03
50 17-18/12 Sigulda Yonex XIII LABL 6.posms  A B C J Flex 29/11
51 24-25/12 Latvija Ziemassvētki  --- --- ---
52 27-28/12 Tartu, EST  Baltic Youth Individual Championship U14/16/18 Fix  31/12 
52

29/12

Tartu, EST  Baltic Youth Team Championship U14/16/18 ---  31/12 
             

(*) Ar vienu zvaigznīti atzīmēti turnīri, kuriem ir mainīti sākotnēji izsludinātie datumi vai norises vieta.

Ar sarkano krāsu iekrāsoti Latvijas nozīmīgākie badmintona turnīri, tai skaitā valsts čempionāti un Olimpiādes.
Ar pelēko krāsu iekrāsoti ārzemju badmintona turnīri, kuros apzināta Latvijas spēlētāju iespējamā līdzdalība.
Ar zaļo krāsu iekrāsoti ieraksti, kas aktuāli badmintona dzīvē, bet nav badmintona turnīri, tai skaitā semināri, Valdes sēdes, kopsapulces, nometnes u.c. 

Flex (Flexible) nozīmē, ka reitinga koeficients tiks noteikts atbilstoši dalībnieku sastāvam (skaits, meistarības grupas, ārzemju dalībnieki u.c.) skaitam, saskaņā ar Latvijas badmintona reitinga Nolikumu.
Fix (Fixed) nozīmē, ka reitinga koeficients tiek nofiksēts neatkartīgi no dalībnieku sastāva. Ja aiz Fix ir cipars, tad tas norāda, kādam dalībnieku skaitam atbilstoši turnīra koeficients tiek nofiksēts. Cipars ir aktuāls turnīriem, kuriem ir dažādas vecuma grupas - jauniešiem un senioriem.

Latvijas Badmintona federācija patur tiesības neapstiprināt kalendārā vietējos turnīrus, kuri ieplānoti vienlaicīgi ar Latvijas čempionātu pieaugušajiem un Latvijā notiekošo Pasaules reitinga turnīru, kā arī noteikt ierobežojumus datumos, kas sakrīt ar Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšanas ceremoniju, kā arī Latvija čempionātiem jauniešiem, studentiem, komandām un senioriem.

Copyright © BADMINTON.LV
2007-2012
Mājas lapas izstrāde - WEBstyle.lv